معامله گران معاملات آتی بیت کوین روی اقدام قیمت قیمتی شرط می بندند ، اما خیلی سریع نیست – مجموعه

معامله گران معاملات آتی بیت کوین روی اقدام قیمت قیمتی شرط می بندند ، اما خیلی سریع نیست

 


معاملات آتی بیت کوین (BTC) از 21 ژوئیه با صعود بورس کالا و شیکاگو و Bakkt در حال افزایش است و شاهد افزایش قابل توجه حجم و علاقه باز برای قراردادهای خود هستیم. این تجدید حیات در معاملات آتی BTC در حالی حاصل می شود که ارزش بازار بزرگترین رمزنگاری توسط سرمایه گذاری در بازار به سطح جدید 2020 برسد.

دو ماه پس از وقفه نیمه مه مه 2020 ، BTC شروع به نشان دادن علائم پیشرفت پیش بینی شده صعودی کرده است. بیت کوین معمولاً در سال پس از کاهش یارانه پاداش ، نرخ تمام وقت جدید را تعیین می کند ، با خوش بینی های BTC اظهار می کند که این روند ادامه خواهد یافت.

در میان اقدامات مثبت قیمت فعلی برای بیت کوین ، به نظر می رسد احساسات صعودی در بازار معاملات آتی BTC جمع می شود. موقعیت های طولانی در حال حاضر تقریباً از 9 تا 1 از تعداد شلوارها بیشتر است ، این بدان معنی است که هرگونه تغییر نزولی قابل توجه می تواند آبشار نقدینگی در شرط بندی های خوش بینانه ، به ویژه برای معامله گران با گرمای بیش از حد را ببیند. در اواسط ماه مارس 2020 ، وحشت بازار ناشی از همه گیری COVID-19 باعث شد که بیت کوین سقوط کند و به 3800 دلار رسید. این افت باعث آبشار نقدینگی اجباری ، به ویژه در صرافی های مشتقات مانند BitMEX شد.

قیمت بیت کوین به بالاترین حد سال 2020 رسیده است

افزایش قیمت BTC در میان اخبار مثبت برای فضای کریپتو با دفتر کنترل ایالات متحده آمریکا امکان پذیر است که بانک های ملی بتوانند خدمات حضانت رمزپایه را ارائه دهند. اقتصادهای بزرگ نیز برای کاهش اختلالات ناشی از همه گیر شدن کرونور ویروس در حال حرکت به سمت بسته های محرک هستند. رهبران اتحادیه اروپا قبلاً یک برنامه هزینه دو تریلیون دلاری را با تقریبا نیمی از مبلغ اختصاص داده شده برای حمایت از اقتصادهایی که سخت ترین ضربه COVID-19 را در اختیار دارند ، تصویب کرده اند. در ایالات متحده ، قانون گذاران مشغول کار روی دور دیگر پرداخت های محرک بودند که می تواند به میزان 3 تریلیون دلار برسد.

با توجه به چاپ فدرال رزرو آمریكا در طی یك ماه نسبت به 200 سال گذشته ، سرمایه گذاران تمایل به محافظت در برابر خطر حضور بازپرداخت ارز دارند. به نظر می رسد که این احساسات ، مأموریت های قابل توجهی برای دارایی های پناهگاهی مانند BTC و طلا ارائه می دهد. صعود بیت کوین به اوج جدید 2020 نیز همزمان با تعیین قیمت رکورد جدید قیمت هر اونس بود. در حقیقت ، این فلز گرانبها نزدیک به مرز 2،000 دلار است ، نقره نیز در بالاترین سطح خود در طی هفت سال قرار دارد.

معاملات آینده CME BTC نرخ تمام وقت جدید را بالا می برد

همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود ، با توجه به سودهای آتی بیت کوین با افزایش دستاوردهای دیده شده در بازار نقطه ، در حال افزایش است. براساس داده های حاصل از سكو تحلیلی مشتقات كریپتو Skew ، معاملات بهره CME BTC برای معاملات آتی CME BTC در همه زمانها 740 میلیون دلار است.

معاملات آینده CME BTC

یک هفته پس از "پنج شنبه سیاه" ، سودهای آتی CME بیت کوین تقریباً در سه ماه به پایین ترین سطح خود رسید. با این حال ، همانطور که قیمت هفتگی در هفته های بعد بهبود یافت ، علاقه باز هم به معاملات آتی BTC تسویه شده با پول CME تا نیمه ماه مه کاهش یافت. با توجه به اینکه رویداد بلاعوض یارانه پاداش باعث افزایش فوری قیمت نمی شود ، OI بار دیگر افت چشمگیری را به دست آورد. در آن زمان ، معامله گران خرده فروشی مشتقات رمزنگاری متحمل نقدینگی در حدود 1.3 میلیارد دلار شدند ، زیرا قیمت BTC شاهد بازگشتی از 10،000 دلار به 8،600 دلار در سطح حمایت بود.

شاید جالب باشد که توجه داشته باشید که در حالی که OI در حال افزایش است ، حجم معاملات طی چند روز گذشته ژوئیه به طور قابل توجهی خنک شده است. همین روند را می توان برای باکت مشاهده کرد ، با بهره بازپرداخت در تمام مدت 22 میلیون دلار ، اما حجم معاملات هم برای قراردادهای نقدی و هم برای معاملات آتی با ارز روندی نزولی بوده است.

در واقع ، افزایش بهره وری در معاملات آتی بیت کوین نماینده روندی است که در عرصه مشتقات کریپتو به عنوان یک کل مشاهده می شود. طبق گزارش Q2 2020 ، بستر تحلیلی بازار TokenInsight نشان داد که مشتقات cryptocurrency در سطح بین المللی OI از 2.62 میلیارد دلار به 5.53 میلیارد دلار در سه ماهه دوم سال 2020 افزایش یافته است. به طور معمول ، OI بالا و میزان کم آن به سمت فعالیت های بیشتری در معرض نور قرار دارد تا معاملات واقعی. اغلب این سناریو نشان می دهد که معامله گران به دنبال کاهش قیمت بیت کوین هستند.

با این حال ، طبق داده های مربوط به بستر تحلیلی Datamish.com ، زنجیره ای نسبت درصد به کوتاه تقریبا در بالاترین سطح خود در سال 2020 است. این روند نشان می دهد که معامله گران انتظار دارند که بیت کوین هنوز جایی برای صعود بیشتر داشته باشد. جو DiPasquale ، مدیرعامل صندوق محافظت از رمزنگاری BitBull Capital ، به Cointelegraph گفت که امتیاز بالای OI نسبت به معامله گران انتظار سرسختی قریب الوقوع در نوسانات دارد:

وی گفت: "در حال حاضر ، بیت کوین در سطح بحرانی قرار دارد. اگر بیش از 11،000 دلار برای یک هفته یا بیشتر از آن داشته باشد ، می توان انتظار قدردانی بیشتری را داشت. با این حال ، فقط در حدود 15 کیلو دلار خواهد بود که می توانیم از خرده فروشی واقعی FOMO و احتمال پیشروی پارابولیکی انتظار داشته باشیم. "

برای آدام تاد ، مدیر عامل شرکت مشتقات کریپتو تبادل Digitex Futures ، افزایش OI به معنی پول بیشتر در بازار آتی بیت کوین است. تاد در گفتگو با Cointelegraph اظهار داشت: "به طور کلی افزایش علاقه به این معنی است که با ورود پول جدید به بازار ، قیمت نیز افزایش می یابد." افزایش بهره باز در میان کاهش حجم ، همچنین به معامله گرانی که تصمیم می گیرند دوره های نگهداری طولانی تر را انتخاب کنند ، اشاره دارد. با پایین آمدن نوسانات قیمت بیت کوین به پایین ترین زمانها قبل از این روند صعودی ، وجوه کوتاه مدت سود اقتصادی نخواهد داشت.

نسبت معاملات آتی BTC به شلوارک کوتاه است

تجارت مشتقات Crypto با اعداد: نیمه اول سال 2020

افزایش OI برای CME و Bakkt یکی از نشانه های زیادی در مورد افزایش فعالیت های نهادی در بیت کوین و رمزنگاری به طور کلی است. Grayscale ، بزرگترین صندوق محافظت از Cryptocurrency ، اخیراً کل دارایی های تحت مدیریت خود را در بالای 5 میلیارد دلار نشان داده است.

در واقع ، AUM Grayscale تقریباً در هفته حدود 500 میلیون دلار رشد کرد و به اضافه 1.4 میلیارد دلار افزایش یافته در نیمه اول سال 2020 اضافه کرد. در حالی که Grayscale Bitcoin Trust هنوز محصولی است که اکثراً غالب در فروشگاه این شرکت است ، Litecoin (LTC). سهام در طی یک ماه گذشته رشد کرده است ، که حاکی از اشتهای نهادی برای هفتمین بزرگترین رمزنگاری با سرمایه گذاری در بازار است. افزایش مالکیت سهم Litecoin همزمان با LTC با افزایش قیمت بیت کوین مطابقت داشت ، حتی با توجه به اینکه سایر آلبومین قرمز رنگ را دیدند. تاد اظهار داشت:

"من فکر می کنم که شکست اخیر بیت کوین ، به ویژه در زمانی که بازارهای سنتی بسیار نامشخص هستند ، مطمئناً باعث می شود سرمایه گذاران نهادی بیشتر ، نگاه دوم ، سوم یا حتی چهارم را برای اضافه کردن BTC به سبد خرید خود داشته باشند. با این حال ، موسسات احتمالاً منتظر یک اصلاح قیمت خواهند بود ، برخلاف سرمایه گذاران خرده فروشی ، آنها قصد ندارند یک تجمع را تعقیب کنند. "

گزینه های بیت کوین OI نیز در حال افزایش است

جدا از معاملات آتی ، گزینه های OI برای بیت کوین نیز شاهد افزایش مشابهی بوده اند. از 2.2 میلیارد دلار در کل علاقه باز برای گزینه های BTC ، Deribit 1.79 میلیارد دلار است که به تسلط 80٪ در بازار می رسد. مجدداً ، همانطور که در حوزه معاملات آتی رخ می دهد ، افزایش نرخ بهره برای گزینه های BTC در کنار کاهش حجم معاملات نیز اتفاق می افتد. جدا از تسلط بر گزینه های بیت کوین OI ، Deribit همچنین بیش از 90٪ از حجم معاملات بازار را کنترل می کند ، از 60٪ تسلط حاصل در Q2 2020.

داده ها از Skew نشان می دهد که نسبت گزینه های تماس / تماس بیت کوین یا PCR به طور پیوسته صعود می کند. افزایش PCR معمولاً احساسات صعودی را نشان می دهد و در 0.63 ، معامله گران انتظار می رود صعود بیشتری برای BTC داشته باشند. با این حال ، هنگامی که PCR شروع به نزدیک شدن به علامت 1.0 می کند ، یک تفسیر متضاد معمولاً برای این شاخص شکل می گیرد ، زیرا مقادیر بالای PCR ظهور احساسات نزولی را پیش بینی می کند ، همانطور که در ماه مه قبل از رویداد نیمه دیده می شود. گزینه های بیت کوین PCR در اواسط نیمه دوم سال 2020 به 0.81 رسید که بالاترین سطح آن در سال 2020 بود. چند روز بعد ، BTC یک مقدار عقب نشینی از 10،000 دلار به 8،600 $ قیمت را تجربه کرد.

BTC نسبت / تماس را قرار داده است

وضعیت مشابهی آخرین بار رخ داد که گزینه های BTC PCR تقریباً به 1.0 رسید ، که در اواخر ژوئن 2019 بود. بیت کوین برای نیمه دوم سال 2019 با افت نزولی روبرو شد و سال را با 3700 دلار به پایان رساند. اگر این روند ادامه داشته باشد ، پس از آن ممکن است روند صعودی قیمت فعلی با عقب نشینی قابل توجهی قطع شود. طبق گفته DiPasquale ، چنین بازنگری مورد انتظار است:

وی گفت: "تقریباً همه پیشرفت های سریع اتفاق افتاده است ، و این برای عملکرد بازار سالم است زیرا سودآوری به سرمایه گذاران / تجار اجازه می دهد تا استراحت کنند و سرمایه های جدید با تأسیس کف می توانند وارد بازار شوند. در حال حاضر ، منطقه بین 10،000 تا 10.500 دلار منطقه پشتیبانی جامعی را برای هرگونه بازپرداخت ایجاد می کند. "

106،000 BTC (1.2 میلیارد پوند) در معاملات آتی بیت کوین و گزینه های منقضی شده در تاریخ 31 ژوئیه نیز ممکن است تأثیر برخی از اقدامات در قیمت را در Q3 2020 داشته باشد. سپتامبر.

با شکسته شدن بیت کوین از تجمع جانبی آن ، معاملات مشتقات کریپتو ممکن است در Q3 2020 شاهد تجدید حیات باشد. 165.56٪ از سه ماهه دوم سال 2019. "

با حجم 2.159 تریلیون دلار ، مشتقات کریپتو حدود 27.4٪ از کل بازار معاملات رمزنگاری را به خود اختصاص داده اند ، همانطور که توسط TokenInsight گزارش شده است. علیرغم رکود در عملکرد قیمت حدود نیمی از دوره ، طاقچه های مشتقات رمزنگاری هنوز شاهد افزایش حاشیه ای بودند در حالی که حجم لکه ها 18٪ کاهش یافت.