معامله گران Crypto در مورد مسیر قیمت بیت کوین پس از Rally 11.4K BTC صحبت می کنند – مجموعه

معامله گران Crypto در مورد مسیر قیمت بیت کوین پس از Rally 11.4K BTC صحبت می کنند

 


قیمت بیت کوین در 27 ژوئیه رسما از 10400 دلار فراتر رفت و در نتیجه از محدوده چند ساله خارج شد. اکنون معامله گران با توجه به اینکه قیمت بیت کوین (BTC) بعدی به کجا خواهد رفت ، مخلوط شده اند ، زیرا بسیاری از شاخص ها و نقاط داده روندهای متناقض را نشان می دهند.

احساسات عمومی پیرامون بیت کوین و صنعت رمزنگاری از آوریل مثبت بوده است. دفتر كنترل كننده ارز آمريكا به بانكها اجازه كار كرد تا از خدمات نگهداري كريپتو استفاده كند ، سرمايه گذاران نهادي بطور مداوم از طريق Grayscale در بيت کوين و ساير ارزهاي رمزپايه سرمايه گذاري كرده اند و اخيراً استابلكوئين Tether (USDT) بزرگترين آن را شاهد بود. جریان در هشت ماه

تلاقی عوامل بنیادی قوی مرتبط با مقررات و زیرساخت ها ظاهراً درک بیت کوین توسط جریان اصلی را بهبود بخشیده است. این همزمان با افزایش نقدینگی ناشی از ورود زیاد تتر و بازیابی سود باز بازار آتی است. با توجه به اینکه بزرگترین استابلیکوین در بازار cryptocurrency است ، جریان رو به رشد Tether یک معیار مهم است. این تعداد نشان می دهد که تقاضا برای stablecoin در حال افزایش است ، که نشان دهنده افزایش اشتها برای دارایی های رمزپایه است.

برخی از عوامل کلان می توانند تقاضای بیت کوین را در ماه های اخیر افزایش دهند. از آوریل ، دلار آمریکا نسبت به سایر ارزهای ذخیره اصلی کاهش یافته است. سرمایه گذاران مانند میلیاردر ری دالیو در اختلافات بین ایالات متحده و چین به عنوان بزرگترین عامل اشاره كرده اند. با کاهش ارزش دلار آمریکا ، قیمت طلا بالا رفته است. از نظر تاریخی ، یک دلار ضعیف باعث شده است که بازار سهام تحت فشار قرار نگیرد ، که از نظر تئوری باعث افزایش طلا می شود. با توجه به ارتباط اخیر قیمت بین طلا و بیت کوین ، این احتمال وجود دارد که تضعیف دلار به طور غیرمستقیم به نفع BTC شود.

همبستگی بین بیت کوین و طلا در ماه های اخیر. منبع: Skew.com

همبستگی بین بیت کوین و طلا در ماه های اخیر. منبع: Skew.com

براساس ساختار بازار ، معامله گران انتظار دارند که قیمت بیت کوین در کوتاه مدت باشد. BTC از یک سطح مقاومت بحرانی در 10.500 دلار شکسته است. پس از چنین حرکتی قدرتمند افزایش قیمت ، برخی از ثبات بازار را خنک می کنند. Michaël van de Poppe ، یک معامله گر تمام وقت در بورس اوراق بهادار آمستردام و همکار Cointelegraph ، گفت که بیت کوین بزودی می تواند دامنه جدیدی را ببیند. با توجه به اینکه 12،000 دلار در گذشته به عنوان مقاومت جدی عمل کرده است ، ون دو پوپه پیشنهاد کرد که محدوده 9،700 تا 12،000 دلار می تواند تحقق یابد.

دامنه جدید بیت کوین می تواند شکل بگیرد. منبع: Michaël van de Poppe

دامنه جدید بیت کوین می تواند شکل بگیرد. منبع: میشل ون د پوپه

وقتی بیت کوین شاهد یک حرکت انفجاری در قیمت بالا بود ، حجم معاملات در پشت سر هم افزایش یافت. طبق گفته Skew ، 27 ژوئیه دومین روز با حجم بالا در تاریخ بیت کوین بود. از آنجا که BTC از یک رکورد تنظیم رکورد خارج می شود ، در زیر یک نمای کلی از سناریو های صعودی و صعودی وجود دارد که می تواند در کوتاه مدت قیمت را تحت تأثیر قرار دهد.

سناریوهای پرخاشگرانه برای بیت کوین در کوتاه مدت و میان مدت

برخی از معامله گران و سرمایه گذاران ادامه روند تجمع بیت کوین را پیش بینی می کنند. طبق گفته معامله گر cryptocurrency موسوم به Ethereum Jack ، BTC اخیراً شاهد یک شکست عالی بود. این پنجمین صعود به یک سطح مقاومت است که از سپتامبر 2019 حفظ شده است. این معامله گر تاکید کرد در صورت از سرگرفتن روند تجمع ، روند قیمت بیت کوین می تواند بیش از حد افزایش یابد ، اما وی خاطرنشان کرد که تمام ویژگی های روند صعودی طولانی را دارد:

"BTC $ خالص ترین راه اندازی مجدد تلاش برای بازپس گیری من در مدت زمان بسیار طولانی دیده ام ، در حالی که هر موج اصلاحی از زمانی که 4K تجمع مجدد عمودی داشته است. این ویژگی ها برای یک پنجم به شدت گسترده وجود دارد - گذشته از BTC که معمولاً پنجم های طولانی را دوست دارد. "

معامله گر Cryptocurrency Koroush AK گفت که بیت کوین در حال حاضر سه استدلال صعودی دارد. ابتدا ، سطح 0.618 فیبوناچی بین 9،300 و 11421 دلار اندازه گیری می شود. سطح 0.618 سطح مهمی را در سیستم فیبوناچی فیبوناچی نشان می دهد و معمولاً در صورت نقض به روند معکوس منجر می شود. دوم ، سطح 10،400 دلار به عنوان پشتیبانی افقی محکم عمل می کند. سوم ، تا زمانی که سطح 10،170 دلار حفظ شود ، استدلال برای پایین تر دست نخورده است.

به بیان ساده ، Koroush AK معتقد است که اگر قیمت بیت کوین بالاتر از 10،170 دلار ، 10،400 دلار و 10،622 دلار بماند ، روند قیمت همچنان صعودی خواهد بود. سطح 10،170 دلار یا پایین تر آن ، به ویژه در تحلیل تکنیکی بسیار مهم است ، زیرا روند صعودی قوی را نشان می دهد. الگوی پایین تر وقتی شکل می گیرد که جدیدترین نقطه پایین یک دارایی بالاتر از نقاط پایین قبلی باشد.

تفکیک سطح کلیدی بیت کوین در کوتاه مدت. منبع: AK Koroush

تفکیک سطح کلیدی بیت کوین در کوتاه مدت. منبع: کوروش AK

به همین ترتیب ، معامله گر بیت کوین معروف به Satoshi Flipper پیشنهادی مقاومت کمی بین 10،886 دلار و 11400 دلار وجود دارد. با توجه به اینکه BTC برای اولین بار از آگوست سال 2019 برای اولین بار از 11،000 دلار بیرون می رود ، معامله گران به نظر می رسد نوسانات موجود در محدوده newfound را پیش بینی می کنند.

جدا از اصول ، کوین روک ، محقق فناوری تأکید کرد که سطح "HODLing" بیت کوین در رکورد بالایی قرار دارد. این متریک نشان می دهد که بسیاری از دارندگان بلند مدت BTC تمایلی به فروش ارز رمزنگاری برتر ندارند. این می تواند نشان دهد که BTC در حال حاضر در مرحله انباشت ، با راک است بیان کردن: "62٪ از عرضه بیت کوین (11400،000 BTC) حداقل در یک سال جابجا نشده است. دلالان از بین رفته اند ، HODLing در همه زمان ها قرار دارد. " اولین شکست اصلی نزدیک به 11 ماه ، افزایش در اختیار دارندگان بلند مدت BTC و ساختار بازار مطلوب ، چشم انداز صعودی در بیت کوین را تقویت می کند.

تحمل موارد BTC در کوتاه مدت

در کوتاه مدت ، با این حال ، برخی از معامله گران انتظار خنک شدن در بازار cryptocurrency دارند. به دنبال صعود زیاد قیمت بیت کوین ، معیارهای مختلف نشان می دهد که این تجمع بیش از حد است. برجسته ترین معیار از همه احتمالاً میزان بودجه است.

قراردادهای آتی بیت کوین بدون تاریخ انقضا مبادله دائمی نامیده می شوند. آنها پرکاربردترین قراردادهای آتی در بازار رمزنگاری هستند ، زیرا تجارت آنها پیچیده تر نیست. اما عدم تاریخ انقضا با مکانیسمی بنام بودجه متعادل می شود ، که دارندگان قراردادهای طولانی یا کوتاه را مجبور می کند بسته به احساسات بازار ، هر هشت ساعت یک بار هزینه خود را به همتای خود بپردازند.

وقتی نرخ بودجه مبادلات دائمی بیت کوین مثبت شود ، بدین معنی است که اکثر بازار طولانی بر قیمت BTC است. به عنوان مثال ، BitMEX در دو روز گذشته نرخ بودجه در حدود 0.077٪ برای تعویض دائمی بیت کوین را نشان داده است. این نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق بازار BTC آرزو می کند ، و باعث می شود cryptocurrency در معرض فشار طولانی مدت آسیب پذیر باشد.

نرخ بودجه تعویض دائمی بیت کوین در مبادلات اصلی. منبع: Skew

نرخ بودجه تعویض دائمی بیت کوین در مبادلات اصلی. منبع: Skew

برخی از معامله گران اظهار داشتند که نرخ بودجه مبادله دائمی برای پایدار بودن بسیار بالاست. با اشاره به نرخ بودجه ، معامله گر رمزنگاری معروف به بیزانس جنرال گفت، "این باید کمی خنک شود."

از نظر ساختار بازار ، Crypto Capo ، تحلیلگر فنی بیت کوین گفت BTC می تواند صعود صعودی خود را اگر بالاتر از 10،500 دلار بماند تأیید کند و آن را به عنوان سطح مشخصی از پشتیبانی تعیین کند. اما اگر BTC در کوتاه مدت رد شود و پایین تر از سطح پایین بیاید ، وی گفت احتمال ایجاد UTAD وجود دارد. UTAD ، به معنای "دستیابی به موفقیت پس از توزیع" ، الگویی است که بخشی از روش Wyckoff است. این زمانی تشکیل می شود که دارایی تقلبی را نشان دهد و به عقب برگردد. بسیاری از معامله گران بر این باورند که هنوز احتمال کمی وجود دارد که کل صعودی BTC یک تجمع جعلی باشد. StockCharts UTAD را به شرح زیر توصیف می کند:

"یک UT یا UTAD به منافع بزرگ اجازه می دهد تا مردم را نسبت به جهت روند آینده گمراه کنند و متعاقباً ، سهام اضافی را با قیمت های بالاتر به چنین معامله گران و سرمایه گذاران شکست خورده بفروشند تا قبل از شروع بازپرداخت."

یکی دیگر از معامله گران مشهور cryptocurrency معروف به CryptoWhale گفت اینکه احساسات اطراف بازار بیت کوین خیلی ترسناک است. تاجر خاطرنشان كرد كه تظاهرات BTC از "ماههای قرمز" پیروی می كند و احتمالاً رمزپرداخت ارز اصلاحاتی را شاهد خواهد بود.

در کل ، به نظر می رسد بازار بین بازرگانانی که معتقدند این تجمع بیش از حد است و کسانی که شاهد ادامه هستند ، تقسیم می شوند. دلایل موثری برای حمایت از هر دو دلیل وجود دارد ، زیرا نرخ بودجه سیگنال بازار بیش از حد گرم و ثبات BTC بالاتر از 10،500 دلار نشان دهنده حرکت قوی است.