مفهوم خزانه داری چارلز هوسکینسون در شرف دریافت اولین تست آزمایشی واقعی با “Project Catalyst” است – مجموعه

مفهوم خزانه داری چارلز هوسکینسون در شرف دریافت اولین تست آزمایشی واقعی با "Project Catalyst" است

 IOHK ADA به ارزش 250،000 دلار به Project Catalyst توزیع کرده است. این اعتبارات به چندین پروژه مبتنی بر کاردانو پیشنهاد شده توسط جامعه اختصاص خواهد یافت. Project Catalyst یکی از عناصر سازنده دوره ولتانار کاردانو است که انتظار می رود یک حکومت غیرمتمرکز را به اکوسیستم وارد کند.

طبق اعلامیه مطبوعاتی IOHK ، پیش بینی می شود Project Catalyst در آینده 70 میلیون دلار از ارز رمزنگاری شده ADA کاردانو را کنترل کند. چارلز هوسیسون طرفدار بزرگ خزانه های غیرمتمرکز است ، که به اعتقاد او یکی از بزرگترین نوآوری های عصر ما است. ایده پشت خزانه های غیرمتمرکز این است که توسعه دهندگان را از بنیانگذاران یا مدیران یک پروژه مستقل کنیم ، در عین حال بودجه قابل اعتماد برای کار آنها تأمین شود.

با حاکمیت غیرمتمرکز ، جامعه می تواند از نظر تئوری ، پروژه های توسعه را پیشنهاد دهد و سپس تصمیم بگیرد که کدام یک از آنها بودجه می گیرد و با چه میزان باند. چندین پروژه ارز رمزنگاری شده مانند Tezon (XTZ) ، Zcash (ZEC) و Decred قبلاً این ایده را اجرا کرده اند. هوسکینسون نیز معتقد است که چنین خزانه داری می تواند یک راه حل مناسب برای Ethereum Classic ارائه دهد ، که اخیراً با 51٪ حمله مورد خشونت قرار گرفته است.

در مرحله آزمایش Project Catalyst ، طیف گسترده ای از پروژه ها پیشنهاد شده است. این لیست شامل همه چیز از خانه های مجهز به انرژی خورشیدی است که توسط بلاک چین Cardano تأسیس شده اند و پروژه هایی که زنان را به ورود به فضای بلاکچین ترغیب می کند. مورد آخر به همان اندازه که به یکی از موضوعات مورد علاقه Hoskionson - مطالعات جنسیت نزدیک شده است ، نزدیک است. پخش جریانی مستقیم Hoskinson در مورد این اطلاعیه را می توانید در اینجا مشاهده کنید.

طبق نقشه راه توسعه پروژه ، دوران ولتر قرار است تا پایان سال 2020 آغاز شود. Project Catalyst منادی این تکامل آینده است.