مقیاس خاکستری بالای 50 میلیارد دلار است: “به زودی از بزرگترین کالای ETF جهان عبور می کند” – مجموعه

مقیاس خاکستری بالای 50 میلیارد دلار است: "به زودی از بزرگترین کالای ETF جهان عبور می کند"

 Grayscale مدیر عمده دارایی های ایالات متحده برای اولین بار از 50 میلیارد دلار دارایی ارز رمزنگاری شده تحت مدیریت فراتر رفته است. AUM خاکستری نزدیکتر به سهام 57 میلیارد دلاری بزرگترین کالای ETF است.

این شرکت در حال برنامه ریزی برای تبدیل به ETF است که مقررات اجازه می دهد

اگر ETF قبلاً تصویب شده بود ، Grayscale دومین کالای بزرگ ETF پس از سهام SPDR Gold است. GLD صندوق قابل معامله بورس طلا با پشتیبانی فیزیکی (ETF) است که دارای لیست در بورس های سهام ایالات متحده ، مکزیک ، سنگاپور ، ژاپن و هنگ کنگ است.

مدیر عامل شرکت خاکستری مایکل مایکل سوننشن توییت کرد وی معتقد است که صندوق بیت کوین Grayscale یا GBTC احتمالاً ظرف چند ماه از صندوق GLD با سقف بازار پیشی خواهد گرفت.

Grayscale ارز رمزنگاری شده را در معرض سرمایه گذاران نهادی قرار می دهد و در کل حدود 660،000 BTC را نشان می دهد که 3.5٪ از 18.68 میلیون عرضه گردش مالی بیت کوین را نشان می دهد. تقریباً 655،000 مورد از این تعداد در Bitcoin Trust Grayscale نگهداری می شوند.

مقیاس خاکستری فقط با بیت کوین معامله نمی کند ، تقریباً 20٪ از AUM شرکت در ده ارز رمزنگاری شده دیگر از جمله Ethereum (7.4 میلیارد دلار) ، Litecoin (405 میلیون دلار) ، Ethereum Classic (267 میلیون دلار) و Bitcoin Cash گسترش دارد. (234 میلیون دلار) در ماه گذشته ، پنج اعتماد دیگر ایجاد شد - MANA Decentraland (18.6 میلیون دلار) ، Livepeer (13 میلیون دلار) ، Filecoin (7.7 میلیون دلار) ، نشانه توجه اساسی (4.8 میلیون دلار) و Chainlink (4.5 میلیون دلار).

این شرکت در حال حاضر با اختلاف زیادی بزرگترین مدیر دارایی دیجیتال ایالات متحده است که پانترا ، دومین مدیر بزرگ ، تنها 4.3 میلیارد دلار در اختیار دارد ، کمتر از یک دهم 50 میلیارد دلار در اختیار Grayscale.

دیروز مدیر دارایی از همکاری با مجله تایم برای تولید یک سری فیلم های رمزنگاری آموزشی خبر داد. این مجله همچنین موافقت کرد که پرداخت را با بیت کوین دریافت کند و دارایی دیجیتال را در ترازنامه خود نگه دارد.