مقیاس پذیری ETH به زودی نمی رود که موضوع شود ، Vitalik Buterin Positive – مجموعه

مقیاس پذیری ETH به زودی نمی رود که موضوع شود ، Vitalik Buterin Positive

 بنا به گفته بنیانگذار ویتریک بوترین ، Ethereum انتظار دارد معاملات در هر ثانیه یا TPS افزایش یابد زیرا این شبکه به سمت Ethereum 2.0 مورد انتظار طولانی یا ETH 2.0 منتقل می شود.

ویتالیک می گوید انتقال سریع نخواهد بود

Ethereum Buterin در 30 ژوئن گفت: مقیاس گذاری ETH2 برای داده ها قبل از مقیاس گذاری ETH2 در دسترس خواهد بود. توییت.

وی خاطرنشان كرد: "این بدان معناست كه حداقل برای چند سال آینده جمع بندی خواهد شد. "بر این اساس تنظیم کنید."

در اصل ، Buterin گفت این شبکه فوراً به Ethereum 2.0 انتقال نخواهد یافت. در ذکر جمع بندی ها ، Buterin به عنوان لایه دوم بالای Etheruem به عنوان بخشی از معادله ، با استفاده از blockchain پایه فعلی اتریوم ، سپس تبدیل به Ethereum 2.0 به عنوان پایه blockchain اشاره می کند. انتقال به ETH 2.0 بین 2000 تا 3000 TPS نتیجه خواهد داد ، و منجر به قابلیت های 10000 TPS نهایی خواهد شد

بحث مقیاس بزرگ

سالهاست که جامعه رمزنگاری درباره موضوع مقیاس پذیری بحث کرده است. بیت کوین ، دارایی پیشرو در زمینه رمزنگاری ، فقط حدود 7 TPS را ضبط می کند ، در حالی که کارت های اعتباری مانند ویزا به طور متوسط ​​حدود 24000 TPS را کنترل می کنند ، و منجر به اظهار نظر در مورد امکان پذیری بیت کوین به عنوان یک گزینه پرداخت در دنیای واقعی می شوند.

اتریوم نیز مشکلاتی دیده است. وقتی بازی blockchain - CryptoKitties چند سال پیش به اینترنت برخورد کرد ، شبکه بطور آهسته از قبل شکل گرفت.

اتریوم 2.0 ، یک راه حل مقیاس گذاری برای انتقال شبکه به مشروبات الکلی ، یا PoS ، اجماع است ، در ماههای اخیر مبحث بزرگی برای بحث بوده است. هفته گذشته ، وبلاگ Ethereum با تلاش پیش رو به روزرسانی های ETH 2.0 را نشان داد