مکالمات Cointelegraph Recap: چالش ها و فرصت های موجود در مسیر تنوع و گنجاندن در کریپتو – مجموعه

مکالمات Cointelegraph Recap: چالش ها و فرصت های موجود در مسیر تنوع و گنجاندن در کریپتو

 هفته گذشته ، Cointelegraph قسمت دیگری از "گفتگوهای CT" را برای پرداختن به موضوعات چالش برانگیز در فضای رمزنگاری و blockchain ترتیب داد: در مورد تنوع و گنجاندن.

فضای blockchain به دلیل باز بودن ، شفافیت و محیطی کاملاً لیبرال شناخته شده است ، اما صنعت ما همیشه این مقادیر را نشان نمی دهد. در طول پانل ، ایده های مختلفی در مورد چگونگی باز بودن ذاتی صنعت رمزنگاری در کار و زندگی روزانه ما قابل بحث بود.

تقویت صداهای متنوع و تشویق به تعهد عمومی پاسخ این بود شیلا وارنرئیس بلاکچین ، دارایی های دیجیتال و خط مشی داده ها در مجمع جهانی اقتصاد:

"بخشی از آنچه من به عنوان نقش من می بینم در حقیقت تقویت صداهایی است که اغلب نمایش داده نمی شوند. من فکر می کنم این نوع تعهدی است که هر رهبری در این فضا دارد. و انجام این کار آسان است زیرا نوآوری های زیادی در فضاهایی اتفاق می افتد که در فن آوری کمتر از آن استفاده می کنند. بنابراین یک نوع اتصال برقرار است: شما می توانید در مورد اتفاقات بسیار هیجان انگیز صحبت کنید و همچنین اتفاق می افتد که در مکان هایی اتفاق می افتد که واقعاً ارائه نمی شوند. "

وارن همچنین همه را ترغیب کرد که از نمونه خود پیروی کنند و به عنوان همدست Black Tech for Black Lives که به تازگی راه اندازی شده ، عضو شوند. سازمان او ، WEF ، همچنین Presidio اصول را راه اندازی کرده است ، سندی که راهنمای برنامه نویسان برنامه blockchain برای حفظ حقوق کاربر در شفافیت ، حفظ حریم خصوصی ، افشای کامل و کنترل دارایی های شخصی را ارائه می دهد.

وی گفت: "کارهای بسیاری وجود دارد که می توانید شخصاً و به عنوان یک سازمان برای نشان دادن و سپس خود در قبال تعهداتی که انجام می دهید پاسخگو باشید. این نشان می دهد که شما آن را جدی می گیرید و شما در حال ایجاد یک نوع بتن هستید. "

دنیل دیکسونمدیر عامل و مدیر اجرایی بنیاد توسعه ستاره ای نظرات خود را در مورد باز بودن فضای رمزنگاری و فضای blockchain به اشتراک گذاشت ، و اهمیت مکالمات یک به بسیاری را به جای یک به یک نشان داد:

"در SDF ما روی پیش زمینه منبع باز ما متمرکز شدیم. این بدان معنی است که شما فقط نمی توانید کد خود را باز کنید ، اما به عنوان یک سازمان باز می شوید. برای اینکه ما بتوانیم تأثیری را که می خواهیم ایجاد کنیم و بتوانیم آن کیف پول را به کسی در نیجریه بیاوریم که قبلاً حساب بانکی نداشت اما اکنون می تواند در شرکت هایی در ایالات متحده سهام معامله کند و خریداری کند ، باید آنها را درک کنید نظرات و چالشهای آنها و نه فقط اینجا در ایالات متحده بنشینید و فکر کنید که چه مواردی هستند. "

هنگامی که با blockchain به آن مکان رسیدیم ، فقط این کلمه "blockchain" یا این کلمه "رمزنگاری" نیست که مردم گاهی اوقات آنها را تعطیل می کنند ، زیرا واقعاً آن را درک نمی کنند ، و ما به این سادگی و سهولت استفاده می پردازیم. و آن دسته از تجربیات کاربر که فقط منطقی هستند - اینگونه است که ما واقعاً این را قدرتمند می کنیم. "

یکی دیگر از شرکت کنندگان پانل ، آنینو امووابنیانگذار و مدیر عامل مشاوره آواندیس این نکته را در مورد اهمیت رهبری در ارتقاء ارزش های تنوع و گنجاندن صنعت پشتیبانی می کند:

"این قطعاً با رهبری شروع می شود. رهبری همیشه لحن را تعیین می کند و رهبران پاسخگو هستند. و همچنین به جای مناسب در سیستم کمک می کند.

مطمئناً این صنعت برخی از دیدگاههای منفی را از بین می برد ، در آغاز این کار مکانی برای کابوی ها و سمت تاریک آن است. و همچنین با درآمدهای زنان و با اقتصاد زنان ، زنان شروع به سرمایه گذاری کردند و استفاده از آن آسان تر می شود. این علائم اندکی که می بینیم نشانه هایی است که برای رسیدن به تنوع جنسیتی و نه تنها زنان از نظر سرمایه گذار ، باید آنها را ترغیب کنیم بلکه به عنوان تحلیلگر ، توسعه دهنده و شرکت نیز در این صنعت دخیل هستیم. ما بانكور و Binance را زنان تحت رهبری داریم و آنهایی كه سیگنال های بسیار خوبی دارند. "

راه رسیدن به تنوع و گنجاندن پر است از مشکلات و چالش ها ، اما ساده ترین مراحل نیز مواردی هستند که بیشترین تأثیر را به وجود می آورند و صحبت در مورد مشکلات و فرصت های موجود ، کلید اصلی پیشرفت رانندگی است. بحث کامل را در کانال YouTube Cointelegraph بررسی کنید.

مکالمات Cointelegraph مجموعه ای از ملاقات های آنلاین است که در آن کارشناسان رمزنگاری و blockchain در مورد موضوعات چالش برانگیز در فضا بحث می کنند. برای قسمت های جدید در Cointelegraph YouTube پست کنید.