نظرسنجی نشان می دهد 42٪ از سرمایه گذاران انتظار دارند 15K دلار بیت کوین در سال 2020 داشته باشد – مجموعه

نظرسنجی نشان می دهد 42٪ از سرمایه گذاران انتظار دارند 15K دلار بیت کوین در سال 2020 داشته باشد

 نظرسنجی انجام شده توسط سرپرست اصلی رمزنگاری بیت کوین IRA نشان داد که 42٪ از مشتریان این پلتفرم انتظار دارند که قیمت بیت کوین (BTC) تا پایان سال 2020 بیش از 15،000 دلار باشد.

طبق اطلاعیه ای در تاریخ 29 ژوئن ، بیت کوین IRA بیش از 300 مشتری خود را که به سؤالات خود به صورت داوطلبانه پاسخ داده اند ، بررسی کرد. حیرت انگیز 57٪ از پاسخ دهندگان همچنین گفتند که آنها cryptocurrency را به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت خریداری و نگه می دارند.

بیت کوین IRA امیدهای زیادی برای بیت کوین دارد

مایک شروبو ، رئیس بازاریابی بیت کوین IRA ، به Cointelegraph گفت که همه پاسخ دهندگان سرمایه گذار خرده فروشی هستند. وی در پاسخ به این سؤال كه آیا شركت معتقد است پیش بینی قیمت صحیح است یا خیر ، گفت:

ما قاطعانه به مزایای اساسی بلند مدت و گزاره های ارزشی که رمزنگاری به سیستم مالی ما ارائه می دهد اعتقاد داریم. فشارهای رو به افزایش قیمت احتمالاً با افزایش پذیرش و کمبود بیت کوین ادامه خواهد یافت و با افزایش پول جهانی فیات در طول همه گیری ، افزایش می یابد. "

این بررسی همچنین نشان داد که 53٪ از پاسخ دهندگان علاقه مند هستند که از طریق وام یا سرمایه گذاری ، از سرمایه گذاری خود بهره بگیرند. علاوه بر این ، 46٪ نیز علاقه به سرمایه گذاری در فلزات گرانبها ، 36٪ در شاهدانه و 9٪ در فیلم ها نشان دادند.

Cointelegraph در پایان ماه مه گزارش داد كه مدیر عامل یك شركت تحلیلی بازار تا آنجا پیش رفته است كه می گوید بیت کوین می تواند نقش ارزشمند طلا را در آینده بدست آورد ، زیرا جهان به طور فزاینده ای دیجیتالی می شود.