نمایش برنامه های آموزشی حامیان مالی اوکراین در مورد ارزهای رمزپایه – مجموعه

نمایش برنامه های آموزشی حامیان مالی اوکراین در مورد ارزهای رمزپایه

 وزارت تحول دیجیتال اوکراین یک سری وب را برای آموزش شهروندان در مورد ارزهای رمزپایه ، بلاکچین و بیت کوین (BTC) منتشر کرد.

این نمایش در روز چهارشنبه به نمایش در آمد و با همکاری Binance ، Hacken و Crystal Blockchain به عنوان بخشی از برنامه "آموزش دیجیتالی" دولت اوکراین ساخته شد.

این نمایش شامل هشت قسمت شش تا دوازده دقیقه ای است که مفاهیم اساسی ارز رمزپایه و بلاکچین را توضیح می دهد. این نمایش توسط Andriy Onistrat ، یک کارآفرین و بانکدار سابق ، انجام می شود که با میهمانانی که در صنعت بلاکچین کار می کنند مصاحبه می کند.

قسمت اول ، موجود در یوتیوب ، مفهوم ارزهای رمزپایه را به عنوان یک دفتر معاملاتی غیر مجاز و غیرقابل توقف معرفی می کند. توجه ویژه ای به مفهوم قابلیت کنترل عرضه می شود ، با اشاره به اینکه Onistrat خاطرنشان می کند که بانک ملی اوکراین همیشه می تواند تصمیم بگیرد که عرضه hryvnia ، واحد پول ملی اوکراین را به طرز چشمگیری افزایش دهد. ایوان پاسکار ، مدیر بازاریابی Binance در اوکراین ، توضیح می دهد که بیت کوین چگونه یک منبع تغییرناپذیر و قابل کنترل را حفظ می کند.

این دو در مورد ایده های پیچیده تر نیز صحبت کردند ، با ذکر Ethereum (ETH) ، قراردادهای هوشمند و مبادلات غیرمتمرکز. با وجود قالب جدید برای نمایش ، Onistrat هنوز س questionsالات سخت تری را از پاسکار پرسید - به عنوان مثال چگونه ایده های تمرکززدایی و آزادی با الزامات شناسایی در بسیاری از مبادلات متمرکز سازگار است.

با گذر از تمام قسمت ها ، بینندگان یک گواهی پایان کار دریافت می کنند. این ابتکار بخشی از تلاش دولت اوکراین برای دستیابی به سواد دیجیتال در این کشور است. از دیگر نمایش های ارائه شده توسط این وزارتخانه می توان به "درس های دیجیتال برای معلمان" یا "چگونگی وبلاگ نویسی YouTube" اشاره کرد.

وزارت تحول دیجیتال اوکراین پیشتر مقررات واضح تری را برای مشاغل ارزهای رمزپایه در این کشور تحت فشار قرار داده بود و همین امر باعث شد برخی به این نتیجه برسند که این کشور از موقعیت مناسبی برای جذب اکوسیستم رمزنگاری پر رونق برخوردار است. Binance از سال گذشته ، زمانی که تفاهم نامه ای برای کمک به طراحی مقررات ارزهای رمزنگاری شده در کشور امضا کرد ، با این وزارتخانه همکاری می کند.