نوع شوید بزرگی: ترشی. TVL مالی در 4 روز بیش از 347 میلیون دلار است – مجموعه

نوع شوید بزرگی: ترشی. TVL مالی در 4 روز بیش از 347 میلیون دلار است

 پروژه های DeFi مربوط به غذا در سه ماهه گذشته به آرامی رمزنگاری را به دست گرفتند ، بسیاری از این پروژه ها از مشکلات جنجالی مانند چنگال Uniswap ، حمله خون آشام SushiSwap و تخلیه بازار 13 میلیون دلار Ether (ETH) توسط توسعه دهنده اصلی رنج می برند. سرآشپز نومی.

سپس سکه معروف بدنام Hotdog DeFi وجود دارد که 99.9 hours ساعت پس از لیست کردن را رها کرد. این پروژه های سریع پمپ و کمپرسی توانایی آن را دارند که نام بدی به DeFi بدهند اما با نگاهی دقیق به لیست پروژه های با مضمون غذا مشخص می شود که همه پیشنهادات فاسد نیستند.

در 11 سپتامبر پروژه جدیدی به نام Pickle Finance از شربت خانه ای پر از نشانه های DeFi با مضمون غذا ظاهر شد. این پروژه مانند سایر پروتکل های معروف DeFi کار می کند که به کاربرانی که نقدینگی را با بهره زیاد و پاداش های اضافی ارائه می دهند ، پاداش می دهد.

تا به امروز ، این پروژه بیش از 347 میلیون دلار در ارزش كل قفل شده به خود اختصاص داده است و یكی از منابع اولیه نقدینگی تا 4500٪ APY را ارائه می دهد.

هدف این پروژه ایجاد ثبات قیمت به چهار بزرگترین پایدار سکه در بخش رمزنگاری است و به سرعت صعود کرده و به سیزدهمین پروتکل بزرگ DeFi از نظر ارزش کل قفل شده تبدیل شده است.

تقاضا برای این پروژه در نشانه اصلی پلت فرم (PICKLE) نیز منعکس شده است که به سرعت از 4.41 دلار در 12 سپتامبر به 70.21 دلار در زمان نوشتن مقاله افزایش یافت.

'off peg bad، on peg good'

پروتکل Pickle Finance به شما اجازه می دهد تا به عنوان پاداش برای تأمین نقدینگی برای DAI ، USDC ، USDT و sUSD ، جفت و جفت شدن PICKLE ، Ether و կայուն Bitcoin را دریافت کنید. در حالی که این کار را انجام می دهید ، پروژه به ظاهر الهام گرفته از ریک و مورتی قصد دارد اصلاح میخ های این پول های ثابت را که در طول سال 2020 اغلب چندین درصد بیش از میخ آنها نوسان داشته است ، انجام دهد.

به همین ترتیب ، جوایز بیشتری به پول های ثابت با زیر میخ و کمتر به پول های ثابت بالاتر از میخ تعلق می گیرد و باعث ایجاد انگیزه در خرید و فروش سهام قبلی می شود. این سیستم تلاش می کند شرایط بازار را که میله های ثابت را از دارایی های اصلی خود دور می کند متعادل کند و بدین ترتیب آنها را از طریق یک ساختار تشویقی در مسیر درست قرار دهد.

در 16 سپتامبر ، Pickle.Finance pJars (که قبلاً به عنوان pVaults شناخته می شد) را نیز معرفی کرد. بر اساس yVaults Yield.Finance ، pJars از وجوه واریز شده برای بین بردن پول های ثابت و استفاده از پروتکل های مختلف استفاده می کند تا به دارندگان توکن پاداش دهد و پول های ثابت را به سمت میخ خود سوق دهد.

Pickle Jars ممکن است قیمت رمز را پمپ کند

توکن Pickle در هفته اول معاملات خود بازدهی خوبی داشته است ، تقریباً 50 میلیون دلار حجم روزانه در روزهای پس از راه اندازی ثبت شده است.

مانند سایر نشانه های حاکمیت ، در حال حاضر می توان از Pickle token برای رأی دادن به پیشنهادات جامعه از طریق یک مکانیزم رأی گیری درجه دو منحصر به فرد استفاده کرد که کنترل نهنگ ها را بر بیشتر سیستم های حاکمیت غیرمتمرکز کاهش می دهد. سیستم حاکمیت غیرمعمول حتی دارد جلب توجه کرد از ویتالیک بوترین ، بنیانگذار Ethereum.

یک چالش که بسیاری از افراد تازه کار DeFi با آن روبرو هستند این است که تأمین کنندگان نقدینگی پس از پایان پاداش های بالای APY در مزارع کنونی خود ، همه وجوه خود را پس می گیرند و به پروژه کشاورزی سودآور بعدی می روند. این یک واقعیت و چالشی است که Pickle Finance ممکن است مجبور به مقابله با آن شود زیرا استخرهای سطح بالای APY قرار است در روزهای آینده "بالغ" شوند.

ممکن است افزودن پاداش از طریق pJars تأثیر مثبتی بر قیمت توکن داشته باشد و مدل های مشابه با پروژه هایی مانند Aave و Yield اثبات شده باشند.

علاوه بر این ، جوایز حاصل از هزینه هایی است که برای pJars اعمال می شود ، 1.5٪ آن برای خرید نشانه های Pickle و سوزاندن آنها استفاده می شود. این میزان کل توکن را کاهش می دهد و از لحاظ تئوری باید به ثبات قیمت ترشی کمک کند.