هشدار SEC فیلیپین درباره & # 039؛ ابر استخراج & # 039؛ Ponzi مربوط به Bitcoin Vault – مجموعه

هشدار SEC فیلیپین درباره & # 039؛ ابر استخراج & # 039؛ Ponzi مربوط به Bitcoin Vault

 فیلیپین SEC اخطار رسمی درباره شرکت استخراج ابری Bitcoin (BTC) Mining City را منتشر کرد و به عموم مردم توصیه کرد که از این طرح و موارد دیگر مانند آن جلوگیری کنند. با وجود محکومیت رسمی ، قیمت ارز رمزنگاری شده در حال افزایش است.

در این اخطار ، این شرکت به عنوان موجودی بدون مجوز در کشور توصیف شده و گفته می شود که این شرکت "مطابق با دستورالعمل های مربوط به مبادلات ارزی مجازی" عمل نمی کند ، با بیان:

"طرح فوق الذكر كه توسط Mining City مورد استفاده قرار گرفت به وضوح نشانگر طرح احتمالي Ponzi است كه در آن از پول سرمايه گذاران جديد براي پرداخت" سود كاذب "به كساني كه اولين سرمايه گذاري كرده اند ، استفاده مي شود."

در این اطلاعیه همچنین مدیر عامل شرکت معدن گریگوری روگوفسکی ، رهبر تیم آنتونی آگیلار و مدیر صفحه فیس بوک جون ری گری به عنوان پرسنل اصلی درگیر در این طرح مشخص شده اند - همه آنها همچنین برای بررسی در مورد ارزیابی مالیات خود به اداره درآمد داخلی گزارش می شوند.

این طرح بسته های استخراج ابری را در قالب قراردادهای سه ساله ارائه می دهد که در آنها قدرت هش به سرمایه گذاران با ارزش بین 300 دلار تا 12،600 دلار اجاره داده می شود و قصد دارد بازده روزانه تا 92 دلار در روز را ارائه دهد. Mining City با مشارکت MineBest ، خالق کلاهبرداری Bitcoin Vault (BTCV) با سرمایه گذاران سود خود را به صورت توکن BTCV دریافت می کنند.

این تنظیم کننده به مردم گفت "در برنامه های ارائه شده توسط Mining City یا موسساتی که با قراردادهای هوشمند ، ارزهای رمزپایه یا مبادله دارایی های دیجیتال که در کمیسیون ثبت نشده اند ، سرمایه گذاری یا سرمایه گذاری نکنند" ، اضافه کرد که مروجین می توانند با جریمه کیفری تحت پیگرد قانونی قرار گیرند بیش از 100000 دلار یا حبس تا 21 سال.

در دو هفته قبل از این هشدار ، قیمت BTCV با افت 76 درصدی از 425 دلار در 23 آگوست ، به 100 دلار در 10 سپتامبر رسید. از آن زمان به 163 دلار افزایش یافته است ، که نشان می دهد این هشدار در جلوگیری از منافع عمومی در این طرح م effectiveثر نبوده است. . در وب سایت Mining City ، این برنامه بیان می کند که برنامه حتی اگر وب سایت آن به هر دلیلی بسته باشد ، ادامه خواهد یافت - این بدان معناست که به دلیل ماهیت غیرمتمرکز بودن ، از مداخلات دولت مصون است.

فیلیپین SEC قبلاً در ماه ژوئیه گازفروش معروف گاز Ethereum "Forsage" را به عنوان یک طرح Ponzi پرچم گذاری کرده بود ، اما در ماه آگوست با داشتن یک پایگاه کاربری گسترده با 390،000 کاربر و گردش مالی روزانه بیش از 3 میلیون دلار ، از هر زمان دیگری قوی تر بود. طبق داده های DappStats ، در حال حاضر Forsage بیش از 1900 کاربر فعال روزانه در Ethereum (ETH) و 800 کاربر فعال در Tron (TRX) دارد.