همزمان با اعلام پیشنهاد جدید غول رسانه ای ، بازی Blockchain یک قدم عظیم به جلو برمی دارد – مجموعه

همزمان با اعلام پیشنهاد جدید غول رسانه ای ، بازی Blockchain یک قدم عظیم به جلو برمی دارد

 شرکت چند رسانه ای و سرگرمی ، WarnerMedia ، از طریق شرکت تابعه خود ، Turner Sports به اکوسیستم بازی blockchain می پیوندد.

این شرکت ، که مسئول پخش های ورزشی در کانال هایی مانند TBS ، TNT و TruTV در میان دیگران است ، اخیراً "Blocklete Games" را اعلام کرده است. بستری که به بازیکنان امکان می دهد هنگام کسب جوایز نقدی ، ورزشکاران دیجیتال را جمع آوری ، آموزش دهند ، تجارت کنند و با آنها رقابت کنند.

این همه از طریق پیاده سازی توکن های غیر قابل استفاده یا NFT - توکن های رمزنگاری که هر کدام به طور قابل تأیید منحصر به فرد هستند ، امکان پذیر است ، با وجود اینکه تحت مشخصات مشابه توکن های دیگر در نوع خود صادر نشده اند.

هوادارانی که به بازی های Blocklete ملحق می شوند می توانند صاحب ورزشکاران دیجیتالی باشند که "Blockletes" نامیده می شوند. این بازیکنان را می توان از طریق بستر بازار باز مارک بازی خرید و فروش کرد. به لطف جایگاه خود به عنوان نشانه های Ethereum ، هر Blocklete دارای یک امضای خاص است که اطمینان حاصل می کند هر بازیکن یک نوع است.

Turner Sports همچنین اولین بازی پلتفرم ، "Blocklete Golf" را اعلام کرد - یک بازی شبیه سازی که گلف بازان "Blockletes" با پشتیبانی NFT را ارائه می دهد.

یانگ آدیجا ، جانشین عملیات و استراتژی تجارت در Turner Sports ، در مورد علاقه این شرکت به حوزه بلاکچین اظهار داشت:

"با Blocklete Games ، ما شاهد فرصتی تحول آفرین هستیم تا با معکوس کردن پویای قدرت متعارف بین پخش کننده و ناشر ، کنترل بیشتری بر تجربه بازی های ویدئویی به طرفداران دهیم. خدمات ما از بلاکچین استفاده می کند به طوری که هر کسی می تواند با دوستان خود بازی های ورزشی شخصی انجام دهد ، همچنین می تواند بازدهی از سرمایه گذاری خود را در بازی ایجاد کند. "

WarnerMedia’s Turner Sports گفت که این شرکت با BitPay همکاری کرده و کاربران را قادر به خرید Blockletes و مجموعه های Blocklete با استفاده از Bitcoin (BTC) ، Bitcoin Cash (BCH) ، XRP ، ETH و سایر 4 دلار ثابت (به زودی اعلام می کند) می کند.

در ماه جولای ، کریگ روسو ، مدیر نوآوری در Polyient Games ، گفت که بازار NFT یکی از "جذاب ترین فرصت ها" در تمام دارایی های دیجیتال است. وی اظهار داشت که موارد استفاده فوری در حال حاضر در صنعت هنر ، کلکسیون و حتی صنایع بازی یافت می شود.