همزمان با تماشای برچسب های اصلی ، ستاره روسی حقوق آهنگ را در بلاکچین منتقل می کند – مجموعه

همزمان با تماشای برچسب های اصلی ، ستاره روسی حقوق آهنگ را در بلاکچین منتقل می کند

 اولگ کنزوف ، خواننده پاپ روسی ، اولین انتقال حقوق دیجیتال آهنگی را که با استفاده از یک بستر بلاکچین با پشتیبانی دولت نوشته است ، به پایان رسانده است.

به گفته VC.ru ، استودیوی Soyuz به توافق نامه صدور مجوز با سرویس موسیقی FONMIX برای توزیع آهنگ Kenzov "Po Kaifu" به فروشگاه ها ، رستوران ها و سالن های ورزشی که می خواهند از آن برای اهداف بازاریابی استفاده کنند ، رسیده است.

انتقال تاریخی حقوق بلاکچین با حضور برترین بازیکنان صنعت موسیقی از شرکت های بزرگ ضبط و برچسب هایی مانند وارنر موزیک روسیه ، سونی موزیک ، یونیورسال موزیک ، برچسب Zhara Music و غیره برگزار شد.

شرکت های موسیقی انتظار دارند که این فناوری با سهولت در انتقال حقوق دیجیتال برای همه طرف های درگیر ، توزیع خلاقیت های موسیقی را از هنرمندان محلی ساده کند.

هنرمندانی که از این پلتفرم استفاده می کنند بلافاصله پرداخت می کنند. کل مراحل انتقال حقوق دیجیتال کمتر از ده دقیقه به طول انجامید.

بستر Blockchain IPChain ابزاری را برای مدیریت خلاقیت های نوازندگان در هنگام توزیع جهانی ، با در نظر گرفتن قوانین کشور های خاص و هرگونه محدودیت های جغرافیایی برچسب ضبط شده فراهم می کند.

آندری کریچفسکی ، رئیس انجمن IPChain گفت: "آنچه ما انجام دادیم هیچ سابقه ای نیست." "اما صنعت موسیقی از این نظر بسیار عملگرا است. بنابراین ، بلاکچین مدتهاست که یک ابزار جالب ، اما نه چندان روشن است. اکنون ، ما سرانجام آماده هستند تا به پرسش همکاران ما پاسخ دهند: "چرا؟"

"IPChain با هدف ایجاد یک فضای راحت برای کار مشترک لیبل ها و هنرمندان و افزایش حجم بازار موسیقی به عنوان یک کل است."

یک نظرسنجی که توسط فروشگاه موسیقی دیجیتال پیشگام eMusic در ماه جولای انجام شد ، نشان داد که اگر به هنرمندان اجازه می دهد درآمد بیشتری کسب کنند ، بیشتر کاربران در پرداخت با رمزنگاری باز هستند.

این مطالعه نشان داد که 65٪ از مشتریان eMusic به دلایل ذکر شده از ارز رمزپایه استفاده می کنند. شایان ذکر است که فقط 8٪ از پاسخ دهندگان از Bitcoin (BTC) یا هر رمزنگاری دیگری در گذشته استفاده کرده اند.