همه افراد در صنعت رمزنگاری از اخبار اخیر PayPal هیجان زده نیستند – مجموعه

همه افراد در صنعت رمزنگاری از اخبار اخیر PayPal هیجان زده نیستند

 در حالی که بسیاری از این صنعت پس از اعلامیه ای مبنی بر اینکه PayPal قصد دارد رمزنگاری را در شبکه خود ادغام کند ، از افزایش بیش از 13200 دلار بیت کوین راضی بودند ، برخی از آنها هیچ مزیتی فراتر از حرکت فوری قیمت مشاهده نمی کنند.

طبق یک پست وبلاگ 21 اکتبر از Satoshi Labs ، تیم پشت کیف پول سخت افزاری Trezor ، فشار PayPal برای شروع فروش بیت کوین (BTC) "احتمالاً به این دلیل نیست که آنها می خواهند تصویب سالم را تحریک کنند." استدلال های آنها مشابه استدلال های بسیاری از دارندگان رمزنگاری در مورد ذخیره دارایی های دیجیتالی در مبادلات است ، به عنوان مثال "نه کلیدهای شما ، نه سکه های شما".

در پست وبلاگ SatoshiLabs آمده است: "اگر میلیون ها تازه وارد توسط PayPal به بیت کوین بپیوندند ، یک شکاف اطلاعاتی جدی وجود دارد که تجربه آنها را به خطر می اندازد و اصول اصلی ارز رمزنگاری شده را از بین می برد." "هیچ کس نباید پولی را که کاملاً در دست شخص ثالث است متعلق به آنها بداند. هر از چند گاهی ، مبادلات مالی وجوه کاربر را از دست می دهند ، و اغلب بدون مراجعه به آنها باقی می مانند. "

"در دراز مدت ، اگر PayPal بدون مشورت با جامعه و اجازه دادن به کاربران خود برای کنترل کلیدهای خود اقدام کند ، هیچ فایده ای برای فضا ندارد. بیشترین خطر این است که نفوذی که آنها در پرداخت های الکترونیکی سنتی دارند ، به عنوان تخصص در رمزنگاری تفسیر شود. این امر می تواند مشاوره تخصصی متخصصان جامعه ما را تهدید کند ، که می تواند توسط توده های نادرست اطلاعاتی که PayPal به فضا می آورد غرق شود. "

بسیاری از بازیگران صنعت رمزنگاری از نگهداری دارایی در مبادلات که گاهی مورد هک ، اشکال و فساد عمومی قرار می گیرند ، طرفداری می کنند. حتی Coinbase ، یکی از محبوب ترین مبادلات رمزنگاری در ایالات متحده ، هنگام بی ثباتی معاملات موجی را برای خرابی ایجاد کرده است. در یک وضعیت مستمر ، صرافی OKEx مستقر در مالت از هفته گذشته به کاربران اجازه برداشت وجوه را نداده است.

مدیر عامل Blockchain.com پیتر اسمیت گفت که تصمیم PayPal "بسیار متمرکز و انعطاف ناپذیر" است:

"ما این را با Robinhood دیدیم ، و امروز دوباره شاهد آن هستیم. رمزنگاری در مورد آزادی مالی است. این پول مدرنی است که هرکسی در هر کجا واقعاً می تواند آن را کنترل کند. در حالی که ما از دسترسی مخاطبان جدید به هیجان آمده ایم ، یک روش غیر حضوری فرصت خود نگهداری رمزنگاری یا معامله آزادانه را محدود می کند. "

حرکت به سمت جریان اصلی ارز رمزنگاری شده در سال 2020 پیشرفت چشمگیری داشته است ، م institutionsسسات مالی مانند MicroStrategy بیش از 415 میلیون دلار BTC خریداری کرده اند و Grayscale دارایی تحت مدیریت را در اعتمادهای رمزپایه خود به طور قابل توجهی گسترش داده است. تصمیم پی پال برای حضانت بیت کوین و ارائه بالقوه ارز رمزنگاری شده برای خود ، پیش از آن بود که دارایی دیجیتال پیشرو برای اولین بار از ژوئن 2019 سد قیمت 13000 دلار را بشکند و سهام پی پال 5 درصد افزایش یابد.

برخی از بازیکنان ، پی پال را که به کاربران خود اجازه می دهد پرداخت در رمزنگاری را انجام دهند ، در مسیر تصویب بیشتر ناچیز می دانند. "سوال این است ، آیا کسی می خواهد استفاده کند [Bitcoin on Paypal] برای معاملات بازرگان ، که بیشتر ناشناخته است. "مشاوره fintech 11: سیمون تیلور ، بنیانگذار FS ، در مصاحبه ای با رویترز گفت.

دیوید Birch ، مدیر مشاوره معاملات الکترونیکی ، مشاور Hyperion موافقت کرد ، گفت که او فکر نمی کند این اقدام PayPal "تفاوت زیادی برای بیت کوین" ایجاد کند.