ورودی 113 میلیون دلاری BUSD باثبات Bitcoin نشان می دهد Binance در مورد DeFi جدی است – مجموعه

ورودی 113 میلیون دلاری BUSD باثبات Bitcoin نشان می دهد Binance در مورد DeFi جدی است

 


داده های جدید CryptoQuant ، یک شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای ، نشان می دهد که طی هفته گذشته 113 میلیون دلار Binance USD (BUSD) به مبادله Binance وارد شده است. این بدان معنی است که پایدار کوین BUSD اکنون بالاترین قدرت خرید بالقوه را نسبت به سایر سکه های پایدار مبتنی بر USD به جز Tether (USDT) دارد.

ورودی BUSD به Binance

ورودی BUSD به Binance. منبع: CryptoQuant

بیت کوین جدید Binance’s با پشتوانه USD پشتیبانی از ERC-20 است و در سال 2019 با مشارکت Paxos راه اندازی شد. از آن زمان ، BUSD با افزایش حجم و اخیراً پیشی گرفتن از USD Coin (USDC) در 4 سپتامبر ، به طور مداوم مورد توجه قرار گرفت.

اصلی ترین مدعیان پایدار بیت کوین با پشتیبانی USD - حجم 24 ساعته (USD)

اصلی ترین مدعیان پایدار بیت کوین با پشتیبانی USD - حجم 24 ساعته (USD). منبع: کج

Binance یک قطعه از پای DeFi را می خواهد

BUSD با دارا بودن 363 میلیون دلار سرمایه در بازار ، سومین ثبات در بازار است. با این حال ، با ادامه رشد پیشنهادهای خود Binance ، ممکن است BUSD به یک بازیگر بزرگتر در فضای ثبات Bitcoin و DeFi تبدیل شود که تا حد زیادی تحت سلطه USDT قرار دارد.

Binance قبلاً علاقه شدید خود را برای ایفای نقش بزرگتر در DeFi ابراز داشته است و در تاریخ 1 سپتامبر صرافی اولین زنجیره هوشمند Binance خود را آغاز کرد.

زنجیره Binance به پروتکل های DeFi اجازه می دهد تا بالای آن اجرا شوند ، هزینه کمتری نسبت به بلاک چین Ethereum وجود دارد و سهام BNB نیز از طریق سیستم عامل موجود است.

در 11 سپتامبر ، پروتکل محبوب DeFi ، C.R.E.A.M. اعلام کرد که به Binance Chain تغییر جهت می دهد و برخلاف اکثر سیستم عامل های DeFi ، این پروتکل از تولید محصول برای BNB ، BUSD ، BTC ، ETH ، XRP ، BCH و LTC پشتیبانی می کند.

اخیراً ، Binance همچنین از سیستم عامل Launchpool رونمایی کرده است ، مکان جدیدی که به کاربران امکان می دهد دارایی هایی مانند BUSD را مورد بهره برداری قرار دهند. اولین پروژه در این پلتفرم پروتکل بلا است و در آن کاربران می توانند رمزهای BNB ، BUSD و ARPA خود را در معرض خطر قرار دهند.

Stablecoins رشد سه رقمی را در سال 2020 نشان می دهد ، اما رقبای سازمانی ظاهر می شوند

سال 2020 به دلیل انفجار بودجه غیرمتمرکز و پروتکل های مربوط به بازده ، سال رشد عظیمی برای پولهای ثابت بوده است.

طبق Coin Metrics ، سرمایه بازار اکثر ارزهای پایدار مبتنی بر USD تقریباً به مدت دو ماه به طور مداوم در حدود 100 میلیون دلار در حال افزایش است که دلیل اصلی آن وجود این مجموعه های نقدینگی است.

به نظر می رسد این رشد تا حد زیادی به اکوسیستم DeFi وابسته است و حتی اگر به رشد خود ادامه دهد ، پایدار سکه ها همچنان با چالش هایی روبرو هستند که ظهور ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) یکی از آنهاست.

همچنین ممکن است موسسات مالی و شرکت های بزرگ در صورت توسعه ارزهای دیجیتال و شبکه های بلاکچین ، رقیب اکوسیستم پایدار کوین کنونی شوند.