پلت فرم معلق ePayments بدون رمزنگاری مجدداً راه اندازی می شود – مجموعه

پلت فرم معلق ePayments بدون رمزنگاری مجدداً راه اندازی می شود

 پلت فرم انتقال پول آنلاین ePayments در حال شروع مجدد خدمات پس از تعلیق هفت ماهه است - و به ویژه اینکه این بار وجود ندارد پشتیبانی از ارزهای رمزپایه است.

ePayments یک سرویس انتقال پول جهانی است که دارای بیش از 1 میلیون حساب است و 75000 کارت نقدی صادر کرده است. بر اساس پرونده های تنظیم کننده آنها ، این شرکت در سال 2019 23.2 میلیون دلار سود کسب کرده است. این شرکت اعلام کرده است که در حال آماده سازی برای "شروع دوباره کار" است اما از آنجا که ارز رمزنگاری شده یک پنجم تجارت خود را تشکیل می دهد ، بدون این که قابل توجه باشد دوباره راه اندازی می شود.

موسسه پول الکترونیکی تحت نظارت انگلیس در فوریه سال 2020 و پس از بازبینی سازمان رفتار مالی (FCA) که مسائل مربوط به سیستم های کنترل پولشویی و کنترل شرکت را برجسته می کرد ، به حالت تعلیق درآمد.

ePayments اقدام به تعلیق کلیه پرداخت های آنلاین ، مسدود كردن كارت های پیش پرداخت و پس از "توافق" با ناظر مالی ، حدود یك میلیون حساب مشتری را مسدود كرد. در آن زمان ، گزارش هایی وجود داشت که بعید به نظر می رسد رمزنگاری با علت سرکوب ارتباط داشته باشد.

با این حال برخی این تعلیق را به فعالیت مشکوک مرتبط با شریک ePayments ، مایک اسکات ، که درگیر کلاهبرداری هرم OneCoin بود ، مرتبط می دانند. یک پست الکترونیک، که در آن Ruja Ignatova ، بنیانگذار OneCoin در حال فرار است ، با اسکات تماس گرفت و او را در پولشویی 400 میلیون دلار برای طرح Ponzi دخیل کرد.

از طرف تنظیم کننده مالی انگلیس هیچ تأیید رسمی در مورد این ارتباط وجود ندارد.

آخرین اعلامیه از ePayments اعلام کرده است که این شرکت معرفی فرآیندهای احراز هویت بیومتریک و تغییر روش پرداخت و پرداخت حقوق توسط افراد است.

"افراد فقط قادر به دریافت حقوق توسط شرکت ها خواهند بود و فقط قادر به ارسال پول به حساب خود خواهند بود."

به عبارت دیگر ، هیچ تأدیه پرداخت همتا به همتا در فیات یا رمزنگاری وجود نخواهد داشت.

ePayments هنوز تاریخی را اعلام نکرده است که مشتریانش به حساب ها و خدمات خود دسترسی خواهند داشت ، با این حال ، وقتی این کار را می کنند بسیار محدود ، بسیار تحت نظارت و بدون هیچ گونه پشتیبانی از دارایی های دیجیتال خواهند بود.