کل ارزش قفل شده در DeFi بازدید جدید ATH 4B $ – مجموعه

کل ارزش قفل شده در DeFi بازدید جدید ATH 4B $

 


براساس اطلاعات وب سایت مهم صنعت DefiPulse.com ، صنعت تمرکز غیرمتمرکز یا DeFi مسیر رشد انبوه خود را ادامه می دهد زیرا ارزش کل قفل شده در بازارهای DeFi به 4B دلار می رسد.

ارزش کل قفل شده در بازارهای DeFi ، اول اوت

ارزش کل قفل شده در بازارهای DeFi ، اوت 1. منبع: DefiPulse.com

بازارهای DeFi به استفاده از blockchain ، دارایی های دیجیتال و قراردادهای هوشمند در خدمات مالی مانند اعتبار و وام برای ارائه خدمات مالی بدون نیاز به یک مرجع متمرکز اشاره دارد.

آستانه جدید بدان معنی است که در حال حاضر بیش از 4 میلیارد دلار در قراردادهای هوشمند ، پروتکل ها و برنامه های غیرمتمرکز یا DApps که در Ethereum ساخته شده است ، قفل شده است. از زمان مطبوعات ، بزرگترین ارائه دهنده DeFi ، DAI stablecoin از MakerDAO ، مسئولیت بیش از 30٪ از بازارهای DeFi را دارد ، که 1.23 میلیارد دلار قفل شده است.

10 بازار برتر DeFi ، اول اوت

10 بازار برتر DeFi ، 1 اوت. منبع: DefiPulse.com

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده ، اتریوم اخیراً هم در انتظار Ethereum 2.0 و هم به دلیل خوش بینی در مورد DeFi ، تجمع کرده است.

طبق زمان مطبوعات ، طبق آمار داده های Coin360 ، اتر در حدود 356 دلار معامله می کند که بیش از 7 درصد بیش از 24 ساعت گذشته است. همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، برنامه های DeFi با قیمت اتر همبستگی دارند اما کاملاً به آن وابسته نیستند.

در اوایل این هفته ، شرکت تجزیه و تحلیل بازار رمزنگاری مساری گزارش داد که کل سرمایه گذاری بخش DeFi برابر با تنها 1.5٪ کل سرمایه گذاری کریپتو است. این میزان در حال حاضر حدود 332 میلیارد دلار است.