کمبود فروشنده؟ ذخایر ارز بیت کوین در حالی که BitMEX از BTC خونریزی می کند ، سقوط می کند – مجموعه

کمبود فروشنده؟ ذخایر ارز بیت کوین در حالی که BitMEX از BTC خونریزی می کند ، سقوط می کند

 


ذخایر ارزی بیت کوین (BTC) به طور مداوم در حال سقوط است زیرا تحلیلگران روند کمبود فروشنده را مشخص می کنند. از زمان سقوط در ماه مارس ، ذخایر در مبادلات به سرعت از 2،950،000 BTC به 2،700،000 BTC کاهش یافت.

تنها در عرض هفت ماه ، کاهش 250،000 BTC در ذخایر ارزی نشانگر کاهش 2.85 میلیارد دلاری است. پشت سر این روند شیب دار می تواند دو عامل عمده باشد: کاهش فروشندگان و اعتماد کمتر به مبادلات.

ذخیره بیت کوین در مبادلات

ذخیره بیت کوین در مبادلات. منبع: Glassnode

آیا تعداد فروشندگان بیت کوین در میان مرحله جمع شدن کاهش می یابد؟

تحلیلگران عموماً کاهش پایدار ذخایر ارز بیت کوین را به کمبود کلی فروشنده در بازار نسبت می دهند.

از آنجا که فروشندگان خرده فروشی از فروش BTC با قیمت های فعلی خودداری می کنند ، موسسات همچنین BTC بیشتری را خریداری می کنند. کاهش همزمان فشار فروش و افزایش تقاضای خریدار یک روند خوش بینانه برای بیت کوین است.

یک معامله گر نام مستعار معروف به "Oddgems" گفت که داده ها نشان می دهد بیت کوین به احتمال زیاد از صرافی ها به کیف پول های غیر حضوری منتقل می شود. در این صورت ، این نشان می دهد که سرمایه گذاران در حال انتقال وجوه خود برای نگهداری برای مدت طولانی تری هستند. او گفت:

"بیت کوین بیشتر و بیشتر از صرافی ها خارج می شود و احتمالاً به کیف پول های غیر حضوری منتقل می شود. این نشان می دهد نقدینگی کمی پایین تر و فشار فروش پایین تر است. "

مایکل ون دو پوپه ، تاجر تمام وقت در بورس اوراق بهادار آمستردام ، این موضع را تکرار کرد.

وی تأکید کرد که با ورود ذخایر نقدی موسسات به بیت کوین ، خروجی BTC از مبادلات در حال رشد است. او اشاره شد:

"صادقانه بگویم ، بیشتر و بیشتر BTC $ از مبادلات به سمت ذخیره سازی کیف پول سرد می رود. شرکتهای بزرگی که ذخایر نقدی خود را به BTC $ اختصاص می دهند. فوق العاده سرسخت است. "

تلاقی خروج راکد خرده فروشی از بیت کوین و تقاضای مداوم از موسسات باعث ایجاد احساسات عمومی در مورد BTC می شود.

Dan Tapiero ، بنیانگذار 10T Holdings ، به همین ترتیب گفت که "کمبود بیت کوین" به دلیل افزایش علاقه م institutionalسسه امکان پذیر است.

سایر معیارهای عرضه نشان دهنده فعالیت بالاتر HODLer است

طبق Glassnode ، بخش عمده ای از منابع بیت کوین در "آدرس های تجمع" ذخیره می شود. این آدرس ها نمایانگر کاربرانی است که هرگز BTC را از کیف پول خود منتقل نکرده اند و احتمالاً در طولانی مدت BTC را ذخیره می کنند.

وقتی فعالیت "HODLing" زیاد باشد ، که به نگه داشتن BTC برای مدت طولانی اشاره دارد ، به طور معمول شروع یک مرحله تجمع را نشان می دهد. شیشه گره گفت:

"انباشت بیت کوین ماه ها است که در یک روند صعودی ثابت قرار دارد. 2.6 میلیون دلار BTC (14٪ از عرضه) در حال حاضر در آدرس های انباشت نگهداری می شود. آدرس های تجمع به عنوان آدرس هایی تعریف می شوند که حداقل دارای 2 tx ورودی باشند و هرگز BTC را خرج نکرده اند. "

معیارهای مثبت مثبت بر روی زنجیره ساختار فنی مطلوب بیت کوین را تکمیل می کنند. با وجود وقایع مختلفی که می توانست فشار فروش بر BTC اعمال کند ، از جمله پروب BitMEX و تعلیق برداشت OKEx ، BTC همچنان بالای 11،400 دلار است.

بحث و گفتگوهای BitMEX و OKEx همچنین باعث شد ذخایر ارزی به شدت کاهش یابد و احتمالاً معامله گران را سرگرم کند. اگر چه BitMEX به سرعت برداشت های پردازش شده و کیف پول های OKEx هیچ خروجی نشان نمی دهند ، عدم اطمینان نظارتی برای لغزش ذخایر ارز کافی بود.

منبع BitMEX BTC

منبع BitMEX BTC. منبع: CoinMetrics

در اوایل ماه اکتبر ، تحلیلگران فنی محدوده 11100 تا 11300 دلار را به عنوان یک محدوده مقاومت کوتاه مدت مهم ارزیابی کردند. BTC در بالای محدوده گفته شده نسبتاً پایدار است ، که از نظر فنی یک نشانه مثبت برای حرکت جدید است.