کمپین دیجیتال یوان برای جزیره مورد اختلاف در دریای چین جنوبی برنامه ریزی شده است – مجموعه

کمپین دیجیتال یوان برای جزیره مورد اختلاف در دریای چین جنوبی برنامه ریزی شده است

 استان هاینان چین جنوبی ، که استان سانشا را در مجمع الجزایر مورد مناقشه در دریای چین جنوبی اداره می کند ، اواخر این ماه یک کارزاری دو هفته ای را برای ارتقا the استفاده از یوان دیجیتال در بین ساکنان جزیره انجام خواهد داد.

این شهر که در سال 2012 تأسیس شده است ، در خط مقدم اختلافات بر سر ادعاهای سرزمینی در دریای چین جنوبی قرار دارد و از نظر جمعیت بودن ، کوچکترین شهر جمهوری خلق چین و از نظر گستردگی جغرافیایی ، غیر معمول است: به طور رسمی بیش از 280 جزیره را در بر می گیرد. و آبهای اطراف آنها تقریباً به 800000 مایل مربع از سطح دریا و خشکی می رسد.

بین 12 آوریل و 25 آوریل ، بانک صنعتی و بازرگانی شعبه هاینان چین ، به همراه شعبه هایکو از بانک مرکزی چین و دولت شهرداری سانشا ، قصد دارند یک رژه مصرف یوان دیجیتال با مضمون را برای تشویق به تصویب مصرف کننده در آینده برگزار کنند. ارز دیجیتال

گزارش های رسمی ، این رویداد را به عنوان تبدیل موقت جزیره یونگینگ ، جایی که مقر اداری این شهر واقع شده است ، به "جزیره مصرف کننده دیجیتال رنمینبی" اعلام می کنند. این کارزار تبلیغاتی کارمندان دولت شهر سانشا ، کارمندان شرکت های محلی ، سایر م institutionsسسات و ساکنان جزیره را هدف قرار خواهد داد.

شعبه هاینان ، یا ICBC Hainan بانک صنعتی و تجاری ، از پیشنهادات مختلف مصرف در سراسر سوپرمارکت ها ، هتل ها و رستوران های جزیره پشتیبانی می کند ، جایی که شرکت کنندگان برای هر هزینه 100 یوان تخفیف 99 یوان (15 دلار) دریافت می کنند.

زیرساخت های بازرگانی و سیار بانکداری ICBC Hainan همراه با کیف پول های دیجیتال یوان برای نشان دادن ایمنی و راحتی ارز جدید و تقویت آگاهی عمومی از آن اجرا می شود. گزارش های رسانه های رسمی چین در یک طرح کلی برای عموم توضیح می دهد:

"renminbi دیجیتال می تواند به سادگی معادل renminbi پول نقد باشد ، اما به شکلی متفاوت ، و دارای ویژگی های جبران خسارت قانونی و ناشناس بودن قابل کنترل است."

همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، چین قبلاً رویدادهای تبلیغاتی یوان دیجیتال را ترتیب داده است ، از جمله رویدادی اخیر در رابطه با روز جهانی زن و قرعه کشی های جشن برای سال نو چین. خلبانان قبلی برای آزمایش ارز دیجیتال بانک مرکزی و زیرساخت های آن در مناطق شنژن ، سوژو ، شیونگ آن و چنگدو برگزار شدند و آزمایشات بیشتری در سراسر شانگهای ، هاینان ، چانگشا ، چینگدائو ، دالیان و شیان تا سال 2021 انجام شد.