گاو های بیت کوین پس از بازگشت BTC در سطح پشتیبانی کلیدی ، بازگشت می کنند – مجموعه

گاو های بیت کوین پس از بازگشت BTC در سطح پشتیبانی کلیدی ، بازگشت می کنند

 


موج فروش در 7 آوریل پس از افت قیمت بیت کوین (BTC) به زیر 56000 دلار ، بازار بازار ارزهای رمزپایه را بدست گرفت.

فروش گسترده بازار منجر به تصفیه 1.4 میلیارد دلاری شد و برخی از تحلیلگران اظهار داشتند که این می تواند آخرین جابجایی معامله گران طولانی مدت باشد ، قبل از اینکه بیت کوین بتواند روند صعودی خود را به سطح 70000 دلار برساند.

نمودار روزانه BTC / USDT. منبع: TradingView

یکی از نشانه های حرکت بازار در هفته گذشته ، رشد سریع حق بیمه کیمچی بود که به دنبال کاهش هفت درصدی قیمت BTC در 7 آوریل ، معامله گران نگران بودند که این ممکن است سیگنال صعود به بازار باشد.

با وجود رکود بازار ، تجزیه و تحلیل داده های زنجیره ای نشان می دهد که بیت کوین به زودی می تواند شاهد صعود به بالاترین سطح تاریخی خود باشد ، زیرا نهنگ ها ، معدن کاران و دارندگان بلند مدت به طور کلی فروش خود را کاهش داده یا متوقف کرده اند و تقاضای نهادی همچنان بالا است.

بازارهای سنتی نزدیک به بالاترین رکورد

بازارهای سهام در روز سه شنبه نزدیک به بالاترین سطح خود در معاملات خود به عنوان تسریع در رشد شغل ، سطح رکورد فعالیت بخش خدمات و گسترش تولید منجر به خوش بینی غیرمنتظره ای شدند که قیمت سهام را بالاتر برد.

علیرغم این خبر مثبت ، Dow و NASDAQ به ترتیب 0.06٪ و 0.16٪ بسته شدند ، در حالی که S&P 500 توانست روز را با سود 0.06٪ به پایان برساند.

لیست Coinbase کمی راحت است

پس از اینکه Coinbase فاش کرد که لیست 1INCH ، Enjin (ENJ) ، New Kind of Network (NKN) و پروتکل مبدا (OGN) را در Coinbase Pro در چند روز موفق به جمع آوری شده است.

پس از اعلامیه ، قیمت 1INCH و ENJ با رشد ناچیزی 5 درصدی روبرو شد در حالی که پروتکل مبدا با 10٪ افزایش و NKN با 27٪ افزایش همراه بود.

سولانا (SOL) نیز 10٪ و Ethereum (ETH) 7٪ کاهش یافت و زیر 2000 دلار معامله کرد.

عملکرد روزانه ارزهای رمزنگاری شده. منبع: سکه 360

در حال حاضر محدودیت کلی بازار ارزهای رمزنگاری شده 1.90 تریلیون دلار و نرخ تسلط بیت کوین 55.6٪ است.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً نظرات نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است ، هنگام تصمیم گیری باید تحقیقات خود را انجام دهید.