گزارش شده است که Facebook's Libra در ژانویه 2021 به عنوان پایدار دلار آمریکا راه اندازی می شود – مجموعه

گزارش شده است که Facebook's Libra در ژانویه 2021 به عنوان پایدار دلار آمریکا راه اندازی می شود

 بر اساس گزارش جدید ، ارز دیجیتالی مورد انتظار Libra سرانجام می تواند به محض ژانویه 2021 نور روز را ببیند.

فایننشال تایمز در 27 نوامبر گزارش داد ، پس از بیش از یک سال نظارت از سوی تنظیم کننده های مالی جهانی ، Libra در قالب یک ارز دیجیتال با دلار آمریکا پشتیبانی می شود.

فایننشال تایمز با استناد به سه نفر درگیر در پروژه Libra اظهار داشت که برنامه های Libra Association در نهایت ارزهای فیات بیشتری را به سبد دارایی های موجود در ارزش Libra اضافه می کند.

در ماه ژانویه پیش بینی می شود ، تاریخ دقیق راه اندازی هنوز مشخص نیست و به زمانی بستگی دارد که انجمن Libra انجمن نظارت مالی بازار سوئیس یا FINMA را تصویب کند تا به عنوان یک سرویس پرداخت کار کند.

سخنگوی FINMA از اظهار نظر در مورد احتمالی راه اندازی Libra در ژانویه 2021 به Cointelegraph خودداری کرد. نماینده به اطلاعیه مربوط به پروسه صدور مجوز Libra € اشاره کرد ، طبق "طبق معمول آن ، FINMA هیچ یک از آنها را ارائه نمی دهد اطلاعات عمومی در مورد وضعیت روند در حال انجام و نه حدس می زنم که چه زمانی ممکن است کامل باشد

انجمن Libra بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اطلاعات بیشتر پاسخ نداد.

انجمن Libra که در ژوئن 2019 آغاز شد ، با نظارت دقیق نظارتی روبرو شد و باعث شد تعدادی از شرکت های عضو مانند PayPal و MasterCard بعداً پروژه را ترک کنند. در ابتدا سبد ارزهای پشتیبان LIbra شامل چندین ارز فیات از جمله دلار آمریکا ، یورو ، ین ژاپن ، پوند انگلیس و دلار سنگاپور بود.

به گزارش فایننشال تایمز ، چندین عضو Libra معتقدند که انتصاب رئیس حقوقی HSBC استوارت لوئی به عنوان مدیر اجرایی نقطه عطفی برای پروژه Libra بود.