Blog

زن متولد شهريور

زن متولد شهريور

زن متولد شهريور

زن متولد شهريور

مشخصات كلي متولدين شهريورماه:

حسّاس ، با هوش ، شاد و سر حال ، دقيق ، وظيفه شناس ، خوش هيكل و خوش تيپ ، سالم و تندرست ، اهل سازش ، سود جو ، خجول ، بد پيله ، واقعاْ ساعي و كوشا ، سرمايه دار ، كمال گرا ، صبور و آرام ، عاشق سلامت خود ، متّكي به نفس ، خونسرد و خوددار ، عاشق كامپيوتر ، روشنفكر و دانشمند ، قابل انعطاف ، وسواسي ، پر انرژي ، مبتكر ، اهل اعتدال و ميانه روي ، كمك رسان ، اهل انتقاد ، معتمد ، وفادار ، با ايمان ، رام نشدني ، بي ريا و بي تزوير ، خوش قلب ، چشم و گوش بسته ، با شرم و حيا ، ثابت قدم ، مورد حسد قرار مي گيرد ، دور از جرّ و بحث ، گول زرق و برق را نمي خورد ، فرشته خو ، خيلي درس خوان ، چابك ، خيال پرداز ، داراي ذائقه قوي ، با انضباط و مستقل ، كاردان و لايق ، نكته سنج ، خود كفا ، پر توقّع ، اهل همدردي ، زود رنج ، قاطع ، دور انديش ، خرده ‌گير و خورده بين

تركي استانبولي: برج باشاق

تركي آذربايجاني: زومار آيي

رومي: ويرگو

گروه: خاك

روز شانس: چهارشنبه

عدد شانس: ۵

سنگ شانس: آبي پررنگ،ظفر و زبرجد

رنگ شانس: زرد روشن،آبي روشن،آبي كوبالت

گل هاي شانس: بنفشه زرد،لاوانتا،آقاقيا

بوي شانس: ياس،ليمو،شمعداني

موسيقي شانس: آهنگ هاي قديمي

بارزترين خصوصيت: تميزي

بزرگترين ايده آل: پسنديده شدن در اجتماع

بزرگترين اشتباه: خجالت

بزرگترين آرزو: موفقيت در كار

شما انساني تميز،منظم،خوش نيت،علاقمند به علم و ادبيات و دوستي،خجالتي اما در عين حال،شوخ و هدفدار هستيد.زياد بااحساس نيستيد،اما انسان هاي احساسي نيز در ماه شما نيز متولد مي شوند.و مسبب اين،ستاره هاي ديگري هستند كه در لحظه تولد،اوج مي گيرند.زيرا ستاره شما رابطه زيادي با احساسات ندارند.در اين راستا برخي آنان را كم احساس،خشك و يا بي تفاوت مي انگارند.ستاره شما مركوري،تمثيل كننده هوش و حركت مي باشد.

شما اين ستاره را با خردادماه،سهيم مي باشيد.شايد تصور كنيد كه چون ستاره مشتركي داريد،بايد خصوصيات شما شبيه انسان هاي متولد خردادماه باشد.اما مركوري در خرداد،كه از گروه هوا است،بيشتر به سر تأثير مي كند.شما در ماهي كه از گروه خاك است،متولد شده ايد.مركوري در ماه شهريور،در عين حال كه هوش را تحت تأثير قرار ميدهد،از يك سو هم مادي تر مي شود.ستاره به شما منطقي قوي،عقلي تجربه گر و دقت و توجه داده است.شما نيز با استفاده از اين خصوصيات كه ستاره تان به شما داده،به خواسته ها و هدف خود در زندگي برسيد.اما بايد متوجه اشتباهات خود باشيد.وتدابير خاص خود را داشته باشيد.

جديت و خلاقيت

كساني كه شما را خوب نمي شناسند،تصور مي كنند كه شما انساني جدي هستيد،در واقع سكوت و آرامش شما،سخنان منطقي،علاقه به كار و دانستن مسئوليت و وظايف خود در آنها اين تصور را به وجود مي آورد.شما داراي قدرت مزاح هستيد.صورت جدي شما به هنگام مزاح و شوخي،باعث مؤثرتر بودن سخنانتان مي شود.انسان هاي متولد شهريور بخصوص در زمينه صحنه و پرده و ادبيات،موفق ترند.شما احساسات پنهاني خود را با نوشته و يا نقش هايي كه بازي مي كنيد،آشكار مي سازيد.به همين علت نويسنده و بازيگران سرشناس و معروفي از ماه شما متولد مي شود.

سلامتي

برج سنبله،سلامتي كلي و از ارگان هاي بدن،روده را اداره مي كند.به همين علت،دقت زياد شما در سلامتي بدن خود،بسيار طبيعي است.متولدين برج سنبله غالبآ به مسايل بهداشتي و سلامتي وسواسيت به خرج داده و در نگاه ديگران انسانهاي وسواس نيز برشمرده مي شوند.

تميزي

تميزي و پاكي براي شما اهميت زيادي دارد.انساني وابسته و علاقمند به صابون،مانند شما پيدا نمي شود.

جاذبه

هر ماهي جذبه هاي بخصوصي دارد.جاذبه شما هم در هوش و ذكاوت و طرز صحبت كردن شما،مي باشد.

چشم چراني

ماه شهريور و برج سنبل نام ديگري نيز دارد و به آن «برج باكره ها» نيز گفته مي شود.يعني شما در مورد عشق و احساسات،كمي خجالتي هستيد.خيلي زود به كسي علاقمند نمي شويد.انسان هايي در ماه تولد شما،وجود دارد كه ازدواج را نپسنديده و تا آخر عمرشان مجرد مي مانند.شما بسيار باهوش هستيد و چيزي وجود ندارد كه نتوانيد آن را با شيرين سخني به دست نياوريد..ستاره شما،مركوري،با دادن هوش و حمايت به شما،باعث شادي و نشاط شما مي شود.و اين شادي و نشاط نيز،باعث شوخ بودنتان مي شود.اما در اين مورد بسيار دقيق باشيد،زيرا با شوخي هاي خود،باعث سرگرمي و خنده تعداد زيادي انسان مي شويد از اين نيروي خود در پرده،صحنه و ادبيات مي توانيد،استفاده كنيد.اما هرگز مردم را مورد تمسخر،قرار ندهيد.

نيروي حافظه

شما حافظه اي فوق العاده داريد.سخني را كه يك بار گفته مي شود،تا آخر عمر فراموش نمي كنيد.اين حافظه بي نظير تا آخر عمر،يار و ياور شما خواهد بود.شما در رابطه با انتقاد،تمسخر و پايمال شدن حق مردم ناراحت شده و بسيار دلخور و رنجور مي شويد.

دوستي

يكي از مهمترين،جنبه هاي زندگي براي شما،دوستي و رفاقت مي باشد.به آساني و سادگي با كسي رابطه دوستي برقرار نمي كنيد.رفقاي زيادي داريد،اما با احتياط حركت كرده و بعد از بررسي در مورد شخصيت آنها،دوست واقعي خود را انتخاب ميكنيد،و تا آخر عمر رابطه دوستي خود را،حفظ مي كنيد و چون به ماده اهميت مي دهيد،اگر لازم باشد به دوستانتان،كمك مالي هم مي كنيد.

اوضاع كاري

شما انساني هستيد كه به ماده اهميت زيادي مي دهيد.اما مهمتر از آن،آرزوي شما براي داشتن كاري مطلوب است.

اوضاع عصبي

شما اصولآ انساني شاد،خونگرم و پر حرف هستيد.اما گاهي هم بر خلاف اينها،رفتار مي كنيد.كوچكترين حركت و رفتار و سخن طرف مقابل،باعث عصبانيت شما مي شود.در آن صورت،احتمال دارد،دل مردم را بشكنيد و بدون انديشه و تأمل سخني بگوييد كه باعث از بين رفتن روابط دوستي شما مي شود.براي شما در زندگي مشكل ترين سخني كه ميتوانيد بر زبان آوريد،گفتن «خير» به طرف مقابل است.شما قدر و ارزش پول را خوب مي دانيد.اما از طرف ديگر،از كمك و ياري مادي به ديگران،كوتاهي نمي كنيد.

زن متولد شهريور،اندازه مرد شهريور مادي نيست و احساسات و زيبايي ها،در زندگي او نقش زيادي دارد.اگر زن شهريور را دوست داريد،براي وابسته كردن او به خودتان،بهتر است به توصيه هاي ما عمل كنيد.

كدبانوي فوق العاده

زن متولد شهريور،قبل از هر چيز،به خانه خود علاقه و وابستگي كاملي دارد.او از تغييرات دكوراسيون داخل خانه لذت مي برد.و چون باهوش،منطقي و طراح است،كارهاي خود را به سادگي انجام مي دهد.خانه او هميشه مرتب و تميز و باسليقه است.زن متولد شهريور به دوستي و رفاقت اهميت زيادي داده و شيرين سخن است.به خاطر همين در اطراف او،افراد زيادي وجود دارند.زن شهريور،در عين حال اندكي،متفكر و انديشناك مي باشد.در مورد تصميم براي ازدواج و طرح و نقشه براي كارهاي زيادي،تأمل و درنگ مي كند،زيرا به نظر او،ازدواج امري مقدس بوده و يك عمر ادامه خواهد داشت.

اين زن محتاط و بادقت مي باشد.و نيز از محبت و عشق نيز اندكي مضطرب و نگران مي شود.بعضي از زنان متولد شهريور،بااحساسند،اما علي رغم آن،از عشق و ماجراهاي عشقي،اجتناب مي ورزند.دوست دارد كه ازدواج كند،اما از سوي ديگر،نگران و مضطرب مي باشد.در ميان متولدين شهريور،زناني كه آرزوي ازدواج دارند،بسيار است.اما در انتخاب خود با مشكل مواجه مي شوند.

اوضاع شغلي

زن متولد شهريور،كاركردن را دوست دارد،به همين علت هميشه خانه اش مرتب و منظم مي باشد.او از انجام كامل و درست،كار و وظيفه اي كه به عهده گرفته،خشنود مي شود.او از چيزهاي كامل و بي نقص،استقبال مي كند و در تمام طول عمر خود نيز به دنبال مردي كامل مي باشد.و اگر او را بيابد،فداكاري هاي زيادي در حق او،انجام مي دهد.حتي ممكن است،به خاطر او از كار مورد علاقه خود،دست بردارد.اگر آرزوها و خواسته هاي او را برآورده كنيد،به شما وابسته شده و تا آخر عمر نسبت به شما صادق مي ماند.اين زن از ماجراها و كارهاي پنهاني،خشنود نمي شود.و اين انتظار را نيز از شما دارد.

قبل از هر چيز بايد به احساس امنيت و اطمينان بدهيد.براي همين،به اندازه ماديات،معنويات و مهر و محبت نيز،نياز مي باشد او مهر و محبت زياد را به عشقي آتشين ترجيح ميدهد.

دوستي

برج سنبل،دوستي و رفاقت را تمثيل مي كند.اين زن هم براي دوستي و رفاقت اهميت زيادي مي دهد.او توانايي اين را دارد كه با شيرين صحبتي و سخنان عاقلانه،مردم را به خود علاقمند كند.نيز مانند متولد ارديبهشت ماه،براي دوستي،شرايط از پيش تعيين شده ندارد.هرگز سعي نمي كند كه دوستان خود را از ميان افراد برتر جامعه انتخاب كند.زماني كه شما را بپسندد با شما رفاقت مي كند.و ثروتمند بودن شما برايش اهميت ندارد.اين زن بسيار متمدن است.

بعد از مدتي كه با شما رفاقت كند،رفتن به گردش و تفريح،همراه شما را مي پذيرد.بايد او را به محل هاي اصيل و خوب ببريد،مثلآبه جاي بردن او به محل هاي ارزان قيمت،مي توانيد گاه گاهي او را به رستوراني خوب دعوت كنيد،از اين دعوت بيشتر ممنون مي شود.از سينما،تئاتر و يا ديگر محل هاي تفريحي،لذت مي برد.براي بردن وي به تفريح و گردش،بايد پول زيادي خرج كنيد،اما هرگز اين كار را براي خودنمايي انجام ندهيد.بايد به او هدايايي ظريف كه شايسته او باشد،مانند كتاب،تقديم كنيد.زن شهريور،مانند مرد شهريور«بيمار بيماري»نيست و بيشتر مريض نمي شود.

طرز پوشش

در زمان ملاقات با زن شهريور،بايد به پوشش خود،اهميت زيادي بدهيد.و با لباس هاي كاري و آلوده به ملاقات او نرويد.با ديدن شما در لباس كاري و كثيف،هم ناراحت شده و هم دلسوزي مي كند و نيز نااميد مي شود.بر اين اساس به هنگام ملاقات وي،بسيار تميز و شيك باشيد.اگر لازم باشد،صورت خود را دوبار اصلاح كنيد.عطر و ادكلن را فراموش نكنيد و تميز لباس هاي ساده و شيك كه جلوه زيادي ندارد،انتخاب كنيد.اين زن تحمل ريش بلند،پيراهن يقه باز و جوراب افتاده را ندارد.

وابستگي

شايد اين زن با رفتارهاي خود،شما را خسته كند.اما او،با تصور مرد ايده آل خود،سعي مي كند كه عيب و ايراد شما را برطرف كند.او به شما خيلي احترام خواهد گذاشت،افكار و انديشه و عقايد شما برايش باارزش و محترم بوده و دخالتي نخواهد كرد.و احتمالآ اگر شما را بسيار پسنديده باشد،از شما تقليد كند.اين زن صرفه جو مي باشد و پول خود را بي مورد خرج نمي كند،از او پولي قرض نكنيد.

شخصيت

زن متولد شهريور،بيشتر براساس منطق خود حركت مي كند،انساني شاد،خوش نيت مي باشد كه در مورد تحصيلات و معلومات و ادبيات،كنجكاوي نشان مي دهد،اما در واقع اعتماد به نفس ندارد،زن شهريور را،مردي قوي و با شخصيت خوشحال مي كند.

دلخوري

زن متولد شهريور،خيلي زود قهر مي كند.كوچكترين حرف نيز،مي تواند باعث دلخوري او شده و روزها اخم مي كند.در اصل،انساني حسود نيست،اما رو به رو شدن با رقيب خود،باعث رنجش و عصبانيت او مي شود.

كودكان

زن شهريورماه،يك مادر خوب است.و به فرزندان خود نيز،مانند شما،توجه و علاقه نشان مي دهد.و براي سلامتي،پاكي و تميزي،تربيت،راستگويي و با معلومات بودن فرزندانش،هر كاري كه بتواند،انجام مي دهد.و طوري رفتار مي كند كه فرزندانش به وي احترام گذاشته و در سايه شادي و نشاط و دوستي و مهر و محبت،دل آنها را به دست مي آورد.به طور خلاصه مي توان گفت اين زن به فكر خانه،همسر و فرزندان خود بوده و زمينه را براي راحتي و رفاه آنان،فراهم مي كند.

طالع بينی زن متولد شهريور

بسيار احساساتي، بي‌ريا و تزوير، خوش قلب، خواستار عشق حقيقي و وفادار به همسر و خانواده، در مناسبات خود با او سعي كنيد از جر و بحث پرهيز نمائيد. در هيچ كاري زيادهروي نمي‌كند و خوب مي‌تواند از خود مراقبت كند. در مقابل اقرار به گناهان خويش سرسختي عجيبي نشان مي‌دهد.

زن متولد شهريور ماه بسيار احساساتي، بي ريا و تزوير خوش قلب، خواستار عشق حقيقي و وفادار به همسر و خانواده است.گفته شد كه اسم صورت فلكي اين ماه « باكره » است و شما لابد با توجه به مفهوم اين كلمه تصور مي كنيد كه زن متولد شهريور موجودي است چشم و گوش بسته، آرام و پاك و منزه مثل يك دانه برف، در حالي كه هيچ بعيد نيست كه سخت در اشتباه باشيد. به هر صورت بهتر است تا اين قسمت را تمام و كمال نخوانده ايد، درباره او قضاوت نكنيد،‌خوبي ها و بدي ها او برايتان روشن خواهد شد و بعد ببينيد كه چطور آدمي است.درباره اين موجود پرشور رك و راست خيلي چيزها وجود دارد كه شما بايد بدانيد. او از جمله كساني است كه ممكن است عيب داشته باشد، اما به طور حتم غل و قش در كارش نيست. اگر بگوييم كه زن متولد شهريور ماه ذاتا با شرم و حيا است، حقيقت محض را گفته ايم و در اين مورد جاي كوچكترين شك و ترديدي نيست. محال است وي را در يك سو مسخره و يا در رل يك دلقك ببينيد. با وجود اين، او يك زن است، مجهز به تمام حربه هاي زنانه، ثبات قدم در شادي آفريني، در مواقعي كه آن را لازم تشخيص بدهيد و در يك چنين مواقعي هر چند سنگ هم كه بر سر راهش انداخته بشود، نه از ادامه كار خود باز مي ماند و نه اينكه ضعف از چشم هايش جاري مي گردد.اگر در جايي خوانديد كه يك زن متولد شهريور قانون شكني كرده است، مطمئن باشيد كه داريد عوضي مي خوانيد. او ذاتا از يك چنين رفتاري بيزار است و اين وفاداري نسبت به قانون را در مورد قانون عشق نيز حفظ مي كند، البته عشق حقيقي، زيرا او به انواع عشق هاي ديگر اصلا علاقه اي ندارد. اگر زن متولد شهريور مشاهده كند كه عشق وي حقيقي نيست، در قطع آن كوچكترين دودلي و ترديدي به خود راه نمي دهد و به هنگام اجراي تصميم خود كوچكترين دودلي و ترديدي به خود راه نمي دهد و به هنگام اجراي تصميم خود كوچكترين هيجاني از وي مشاهده نمي شود. او همان قدر كه از به هم زدن كانون خانوادگي خود تنفر دارد،‌از ريا كاري و دغلبازي در عشق خود بيزار است.وقتي او عشق را به عنوان يك عشق حقيقي قبول كرد، صداقت ذاتي اش موجب مي گردد كه عميقا و از جان و دل خود را وقف آن بكند و به اين دليل به هيچ كس و به هيچ چيز اجازه نمي دهد كه اين خلوص ملكوتي را خدشه دار سازد. او تنها زني است كه در آن واحد هم احساساتي و هم اهل عمل است.عشق زن متولد شهريور از آنچنان گرمي و خلوصي برخوردار است كه بدون شك مورد رشك و حسد ديگران قرار مي گيرد، اما اين گرمي و مخصوصا حصول اطمينان از خلوص آن ممكن است مدتي وقت بگيرد. اين درست است كه عشق، چه از نظر جنبه هاي احساسي و چه از نظر جنبه هاي جسماني، براي يك زنه متولد شهريور چنان مهم به نظر نمي رسد و در او نوعي صبر و تحمل بي پايان نسبت به ابراز آن مشاهده مي گردد، اما هستند تعدادي زيادي از مرداني هم كه معتقدند در امور احساسي و عشقي بايد خيلي آهسته و رمانتيك قدم برداشت و پيش رفت.

 

طالع بیی هندی زن متولد شهریور

 

دختران متولد شهریور بطور كلی هیچ وقت مثل مردم دیگر رفتار نمی كنند. نه عصبانی می شوند و دردسر درست می كنند و نه یك دفعه غیبشان می زند.

زن متولد شهریور عمداً می خواهد كه مثل طبیعت به نظر برسد. (نه منظور من این نیست كه او لباس نمی پوشد و سخت است) او ندرتاً آرایش می كند. اگر زنی روستایی باشد ، مطمئن باشید از ریشهء گشنیز و كرفس یا چیزی شبیه به آن ، مواد آرایشی درست كرده و مصرف می كند.

زن متولد شهریور مادر محشری است. برای او خیلی مهم است كه بچهء باهوشی داشته باشد. اما باید بداند كه بچه همان اندازه كه به آموزش و یادگیری نیاز دارد به عشق و محبت هم نیازمند است.

زن شهریور باید به خاطر داشته باشد كه گاهگاه كتابش را كنار بگذارد و كودك را در آغوش بگیرد. او یك ریز به دنبال علایم هوشمندی در نوازادش است و حتی شاید گاهی فكر كند كه نوزاد كوچولو از نظر هوش مشكل دارد! در عین هر كاری كه بتواند برای بچه انجام می دهد و از سپیدهء صبح تا بوق سگ از او پرستاری می كند.

یادتان باشد كه او خوددار است. پس انتظار نداشته باشید كه مثل متولدین برجهای آبی ناگهان فوران كند ، یا مثل دخترهای متولد برج اسد و میزان جذاب و لوند باشد. در عوض چشمهای او تمام مدت شما را به دقت نگاه می كند و سعی دارد به كنه وجود شما پی ببرد.

پشتكار زن متولد شهریور سبب می شود كه دستیار خوبی باشد و هر رئیسی به او واقعاً اعتماد كند. او فمینیست سرسختی است ولی می خواهد كه او را مثل یك انسان باهوش با حقوق خودش بپذیرید.

در زندگی برخی از زنهای متولد برج شهریور لكه هایی هست كه دوست دارند آنها را مثل غلطهای تایپی با غلط گیر پاك كند و اگر موفق شود از خوشحالی بال در می آورد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


error: Content is protected !!