Blog

زن متولد آذر

زن متولد آذر

زن متولد آذر

زن متولد آذر

مشخصات كلي متولدين آذر ماه:

پر شانس‌ترين فرد ، ساده و بي آلايش ، عاشق تعليم و تربيت ، سازش‌كار ، با هوش و با نشاط ، اهل دين و مذهب و معنويّات ، كنجكاو ، خوش قلب ، دوست داشتني ، علاقه‌مند به مسافرت و گردش ، اجتماعي و خوش مشرب ، اهل تجربه ، سخاوتمند ، با ذوق ، چالاك ، يك دفعه حرف شيرين مي پراند ، انعطاف پذير ، فراموشكار ، اهل عدالت ، مشتاق و پر انرژي ، زود خسته مي شود ، علاقه‌مند به معاشرت و دوست يابي ، مرتّب كار عوض مي كند ، عاشق تنوّع ، شاد و خندان ، با شهامت ، پاك و معصوم ، دعوائي و زودرنج ، اهل فرار از مسئوليّت ، خوش ذات ، صادق ، كم دقّت ، خوش بين ، منطقي ، مهمان دوست ، ولخرج ، رك گو ، اهل سؤال و جواب ، دمدمي مزاج ، براي دوست هر كاري مي كند ، عاشق شهرت و افتخار ، خونگرم ، با معلومات ، سريع الانتقال و باهوش ، خوش گذران ، چيز فهم ، مشتاق بيان حقايق .

ترکی استانبولی: برج یای

ترکی آذربایجانی: آذر آیی

رومی: ساگیتاریوس

گروه: آتش

روز شانس: پنجشنبه

عدد شانس: سه

سنگ شانس: فیروزه

رنگ شانس: بنفش،آبی مایل به بنفش

گل های شانس: یاس،چلیپا،بنفشه بنفش

بوهای شانس: نرگس،بنفشه،زنبق

موسیقی شانس: موزیک پاپ

بارزترین خصوصیت: زنده دلی و سرشار از شور زندگی بودن

بزرگترین ایده آل: شهرت جهانی

بزرگترین اشتباه: مسخره کردن

بزرگترین آرزو: گشتن و دیدن

شما در ماه آذر دو شخصیتی متولد شده اید،شاید اگر به سمبل خود نگاه کنید کمی تأمل کنید،با نگاه کردن به سمبل ماه های خرداد و اسفند دو شخصیتی بو دن آنها آششکارا دیده می شود.شما در تصویر سمبل خود انسانی آماده برای تیراندازی خواهید دید.اما در واقع این جانور نیمه انسان و نیمه اسبی است که در متلوژی به نام سناتور آورده شده است.و این جانور انسان_اسب دو شخصیتی بودن شما را نشان می دهد.

شما مانند ماه های فروردین و مرداد از گروه آتش هستید و مانند آنها خصوصیات آتش را نشان می دهید.کمان موجود در سمبل شما هم اشاره به این است که شما انسانی بسیار هدفدار هستید و خصوصیات مورد توجه بسیاری دارید.ستاره شما هم این خصوصیات را بارزتر کرده و محبوبیت خاصی به شما می دهد.راستش در مورد ستاره خیلی خوش شانس هستید.ستاره شما تمثیل کننده فراوانی،شادی و ثروت «ژپیتر» است.ستاره ژوپیتر نه تنها این خصوصیات را به شما داده بلکه طالع و بخت شما را به طور مداوم روشن و درخشان می کند.در واقع نام دیگر ستاره تان نیز «طالع بزرگ» است.

اجتماع

شما قبل از هر چیز انسانی علاقمند به اطرافیان خود،بیزار از تنهایی،دلبسته به دوستان،شاد،شیرین و دلنشین هستید.شما اعتماد به نفس بالایی دارید و خیلی خوب می دانید که در اجتماع جای مخصوصی دارید.در این مورد مانند انسان متولد آبان اصرار نمی ورزید.زیرا عقل شما خیلی متفاوت تر کار می کند.طبیعتآ اگر در لحظه تولد تأثیر ستاره دیگری را نگرفته باشید،ژوپیتر نورانی و درخشان تا آخر عمر در این مورد به شما کمک می کند و شما هم مقام موفق خود را در اجتماع حفظ خواهید کرد.

دو ساختار متفاوت
چون شما انسانی دو شخصیتی هستید،خصوصیاتتان با بقیه ماه ها فرق می کند.در ماه تولد شما دو نوع انسان متفاوت،متولد می شود.نوع اول به جسم خود اهمیت داده و به آن می رسد.ورزش می کند.برای نوع دوم عقل مهمتر است.این انسان می داند که می تواند هر کاری را با عقل خود انجام دهد و در این مورد هم حق به جانب است.در واقع آذر،همراه با تحصیلات عالی،تجارت بزرگ،راه های طولانی،کشورهای خارجی،دین و فلسفه را هم تمثیل می کند.

برای همین هم بیشتر انسان هایی که براساس عقل خود در زندگی به موفقیت رسیده و پیشرفت کرده اند در ماه آذر متولد می شوند.اما فکر نکنید که هر انسان متولد آذر یا فقط از عقل خود و یا تنها از جسم خود استفاده می کند.نوع سومی هم وجود دارد که هم به جسم خود رسیده و ورزش می کند و هم از استفاده از عقل و هوش خود لذت می برد.

طرز صحبت زیبا

طرز صحبت شما خیلی شیرین است.به راحتی موضوع های سرگرم کننده را پیدا کرده و این ها را با لذت تعریف می کنید.چون انسانی شاد هستید و جنبه خنده دار هر چیز را می بینید سخنانتان بسیار سرگرم کننده است.از مزاح و شوخی بسیار لذت می برید.از سرشناسان متولد آذرماه می توان مارک که در آمریکا به نام پدر فراح شناخته میشود،جیمز نویسنده ای با قدرت مزاح بالا را نام برد.انسان های متولد آذر در مورد تحصیلات بسیار موفقند.

انسان های متولد آذرماه ضد آنها خرداد در مورد تحصیلات حرف اول را می زنند.شما اگر بخواهید،تحصیلات فوق العاده ای خواهید داشت.عقل پرکار شما قدرت درک هر نوع اطلاعاتی را دارد.شاید هم سن تحصیل کردنتان گذشته است.اما باز هم مواردی را که توجه شما را به خود جلب می کند بررسی کرده و به موفقیت می رسید.

سیاست

در واقع شما مانند انسان های متولد خرداد صاحب دو فکر نیستید.اما برای شما سرگرمی فقط با یک مورد بسیار مشکل است.زیرا شما انسانی کنجکاو هستید.به علاوه همه چیز را خیلی سریع درک می کنید.در این شرایط هم رفتن شما از موضوعی به موضوع دیگر آسان خواهد بود.با استفاده از مهارت سخنرانی در سیاست هم موفق میشوید.هوش،خوش نیتی،دوستی،صحبت شادتان در سیاست کمک کننده شما خواهد بود.اما نباید فراموش کنید که شما ایده آلیست هستید.

نیروی شادی
گفتیم که در ماه آذر انسان های شاد،دلنشین و صاحب نیروی مزاح متولد می شوند.این نیرو به همان صورت که برای موفقیت در زندگی به شما کمک می کند باعث استقامت شما در برابر سختی ها هم خواهد بود.مهمترین نمونه ادعای ما والت دیسنی است که زندگی فقیرانه ای داشت اما نهایتآ با خلق «میکی موس» نام خود را جاودانی کرده است.ستاره شما که شادی،فراوانی و ثروت را تمثیل می کند در هر زمینه ای موجبات موفقیت شما را فراهم می کند.

عدم آرامش فکری
شما سرشار از نیروی زندگی،جسور،خوش بین بوده،شرایط زندگی را قبول کرده و به موقع بسیار پرکار هستید.اما چون متولد ماهی دو شخصیتی هستید گاهی گاهی آرامش فکریتان به هم می خورد.این آشفتگی فکری مانند ناآرامی انسان متولد آبان نیست.این احساس شما ناشی از دلتنگی است.در آن هنگام از همه چیز خسته شده و در واقع قهر کرده اید.ماه تولد شما راههای طولانی و کشورهای دریایی را نیز تمثیل می کند.برای همین،مسافرت لذت زیادی به شما می دهد.رفتن به مکان های جدید و دیدن چیزهای تازه باعث سرگرمی شما می شود.

تفریح

شما تفریح را دوست دارید.امکان روبه رویی با تعداد زیادی انسان متولد آذرماه در مسابقه ها،مانورهای ورزشی،مسابقه اسب سواری و کلوپ های شبانه وجود دارد.

پول

انسان های متولد آذرماه اگر تأثیر ستاره دیگری را نگرفته باشند،بسیار سخاوتمندند.آنها هم مانند متولدین مرداد به این باور دارند که پول برای خرج کردن است.و به هر مکانی هم که بروند برای تفریح و خوشی خود،پول خرج می کنند.و نیز خسیس هم نیستند.ژوپیتر که تمثیل کننده فراوانی،شادی و ثروت است،به شما فراوانی ارزانی داشته است.در عین حال دست شما بسیار پربرکت است.

زنان متولد آذر

زنان متولد آذر هم مانند مردان متولد آذر دلبسته استقلال خود هستند.این زنان خیلی زود و به آسانی ازدواج نمی کنند و چون عاقل،شاد و باهوش هستند برخی از آنها دوستی را به ازدواج ترجیح می دهند.

کار و خانه

زن متولد آذر اگر در لحظه تولد،تأثیر ستاره دیگری را نگرفته باشد.بیشتر از احساسات از عقلش استفاده می کند.برای همین هم در نظر او کار جذابتر از خانه است.زن متولد آذر انسانی جذاب است.با استفاده از عقل خود کارهایش را توسط دیگران انجام می دهد،و به سبب شادی،بانمکی،نزاکت و قدرت نکته سنجی اش در اجتماع مورد توجه و پسند مردم خواهد بود.او هم مانند آذر هدفدار است.برای همین هم به چیزهای زیادی علاقه نشان می دهد.حتی اگر خانه دار هم باشد،حتمآ سرگرمی های دیگر برای خود پیدا خواهد کرد.زن متولد آذر شیفته معمولات است.برای همین هم خواندن و یادگیری را خیلی دوست دارد.

دوستی

این زن در مورد دوستی بسیار جدی است.یکی از مهمترین چیزها در زندگی او دوستی است.برای همین هم باید ابتدا با او رابطه دوستی برقرار کنید.اگر چنین باشد کار شما هم آسانتر خواهد بود.اما فکر نکنید که این زن با هر کسی که دوست باشد،رابطه برقرار می کند.او هوس روابط پنهانی و ماجراهای مختلف را ندارد.از آشکار بودن کارهایی که انجام می دهد ابایی ندارد.زن متولد آذر بسیار شاد و سرگرم کننده است.شما حتی گذشت زمان را پیش او احساس نمی کنید.به علاوه او از هر نوع سفر و تفریح لذت می برد.

پول

فقط فکر نکنید که این زن مادی است.او فقط می خواهد که در دنیا خوش بگذراند.ممکن است این زن طرز صحبت،افکار،رفتار و علاقه شما را پسندیده و در مدت کوتاهی دلبسته شما شود.حتی شاید عاشق شما شود.اما عاشق شدن و ازدواج فوری با این زن معمولآ نتیجه خوبی نمی دهد.باید به او کمی زمان بدهید.اگر زن متولد آذر شما را دوست داشته باشد و ازدواج کند بسیار خوشبخت خواهید شد.اما باید اضافه کنیم که برای خوشحال کردن او شرایطی وجود دارد.او می خواهد که همیشه به عنوان بهترین دوست شما باقی بماند.

تحمل قرار گرفتن در،رده دوم را بعد از ازدواج ندارد.این زن می تواند روزها پا به پای شما نشسته و با شما صحبت کرده و تمام خواسته هایتان را برآورده کند.اما او انسانی است که از اجتماع،بررسی اطرافیان و بالا بودن قدرت عقلی خود لذت می برد.

حسادت

زن متولد آذر حسود نیست،بلکه حساس است.اما اگر در لحظه تولدش ستاره ای مانند«مارس»بدرخشد این باعث حسادت وی می شود.

خانواده

زن متولد آذر،مادر و پدر و نزدیکان خود را دوست داشته و به آنها علاقه زیادی دارد.برای همین هم نباید از خانواده این زن انتقاد کنید.گاهی شرایط باعث دوری او از خانواده اش می شود.اما او باز هم دلبسته نزدیکانش است.این زن به همان ترتیب به خانواده شما هم احترام خواهد گذاشت.اما احتمال دوست نداشتن آنها وجود دارد.زیرا زن متولد آذر ازهمنشینی با انسان های عاقل،شاد،خوش صحبت و با معمولات لذت می برد.او به همه احترام می گذارد.اما تا حد امکان سعی می کند از انسان هایی که از کارهای خانه بحث می کنند،خسته کننده و بی معلوماتند دوری کند.زنان متولد آذرماه دعوا و سر و صدا را دوست ندارند،گرایش به منطق آنها صحیح تر است.

طالع بينی زن متولد آذر

اهل منطق و واقعيت، مهمان دوست، بي ريا و پول خرج كن، بي نظم و انضباط، راستگو اما بد زبان و درشت‌گو، زبان متولد اين ماه نيشدار و پر كنايه است اما قلبش پاك و صميمي و بي ريا ست. بيشتر اهل شكار افتخارات و شهرت است تا اهل شكار و پول و ماديات

مي توان گفت زن متولد آذر ماه اهل منطق و واقعيات، مهمان دوست، بي ريا و پول خرج كن و بي نظم و انضباط، راست گو اما بدزبان و درشت گو است.اگر حسود و بدكينه هستنيد، هرگز با دختر متولد آذر ازدواج نكنيد.شايد بهترين توصيف زن متولد آذر اين باشد كه بگوييم او زني نيست كه انتظار داشته باشيد مطابق ميل شما حرف بزند و چه بسا كه گاه و بيگاه از لحن نيشدار او آزرده خاطر مي شويد و در مقابل هر چند گاه يكبار آنچنان جملات زيبا و دل انگيز از دهان او خارج مي شود كه شما با شنيدن اين جملات، روزگار را به خوشي طي خواهيد كرد. زبان زن متولد آذر نيشدار و پركنايه است اما قلبش پاك و صميمي و بي ريا است.

زن متولد آذر دنيا را درست به همان صورتي كه هست مي بيند و در ديدگاه زندگي اهل واقعيت و منطق است. به ندرت اتفاق مي افتد كه زني مانند يك متولد ماه آذر وقايع و رويدادهاي زندگي را چنان دقيق و مستدل و منطقي توجيه كند و از خوبيها براي خوشبين شدن به آينده بهره گيري نمايد و بدي ها را هم به عنوان يك واقعيت غير قابل انكار بپذيرد.قاطعيت او در گفتارش خيلي زود نظر شما را جلب مي كند، اگر روزي به شما گفت پولي كه براي مخارج خانه مي دهيد ديگر كافي نيست و بايد مقداري به آن بيفزاييد، يقين داشته باشيد كه راست مي گويد. اما به طور مسلم مي توان انتظار داشت كه او پس از درخواست اضافه خرج بلافاصله اضافه مي كند كه اما لازم نيست كه با جان كندن سعي كني پولدار شوي چون پول زياد انسان را خودخواه مي كند.

اين زن هرگز به شما دروغ نخواهد گفت و در اين كار آنچنان تعصبي از خود نشان مي دهد كه شما گاهي آرزو مي كنيد اي كاش گاهي دروغ مي گفت و لي زباني اين چنين تلخ و درشت گو نداشت.زن كماندار شديدا عاشق استدلال و خود مختاري است و به همين دليل اغلب اوقات زندگي مجردي را بر ازدواج ترجيح مي دهد. وقتي هم كه دختر خانه است، با بقيه اعضاي خانواده زياد گفتگو نمي كند و به اين دليل معمولا رابطه اي سرد و مجزا با بقيه دارد، عاشق مسافرت است و از هر موقعيتي براي انجام اين كار استفاده مي كند، و اگر نتواند به مسافرت برود، ناآرامي خويش را با رفتن به سينما و گردش با دوستان ارضا مي كند.اگر مي خواهيد با همسر متولد آذر خود زندگي آرامي داشته باشيد، هرگز به وي دستور ندهيد كه چنين و چنان بگن، بلكه خواسته هاي خويش را در قالب جملاتي كه جنبه درخواست دارند بيان نماييد و يقيين داشته باشيد كه هرگز با خواسته اي انجام نشده مواجه نخواهيد شد.

او اگر چه مثل هر زن ديگري مايل است كه تحت الحمايه باشد، اما از دستور شنيدن و فرمان بردن سخت بيزار است. شما مي توانيد از پدر و مادر وي سؤال كنيد، آنها هم به شما خواهند گفت كه از كودكي اين چنين بوده است.در اين زمينه نكته ظريفي وجود دارد كه ذكر آن ضروري است و آن اين است كه اگر چه نمي خواهد كسي، مخصوصا در مقابل ديگران براي او « آقا بالاسري» بكند اما وقتي ديديد و احساس كرديد كه دارد ثابت قدمي شما را آزمايش مي كند، چه او خيلي بيشتر از آنچه كه از دستور شنيدن بيزار است، از مردي كه ضعيف نشان مي دهد تنفر دارد، به اين دليل اگر روزي ديديد كه پرچم استقلال را بيش از حد برافراشته، او را سر جاي خودش بنشاند.

زن متولد آذر كسي نيست كه حاضر باشد به خاطر هيچ مردي تك روي خود را كنار بگذارد اما در عين حال خواهان آن است كه شوهرش هميشه او را يك دختر هفده هيجده ساله تصور كند.يكي از اشتباهاتي كه از زن متولد آذر در سال هاي قبل از ازدواج سر مي زند اين است كه دوستي و عشق را به شدت با هم مخلوط مي كند و اين امر موجب پيدايش نوعي سرگرداني در قضاوت اطافيان نسبت به او مي گردد.

اگر شما از زمره مرداني هستيد كه طالب يك زن كاملا محجوب و پر از شرم و آرزو مي باشيد، بهتر است از همين الان به فكر زن ديگري، كه متولد آذر نباشد باشيد، چه دختري كه در ماه آذر متولد شده است، تفاوت چناني بين مرد و زن احساس نمي كند. او زن تو سري خور نيست و از ابتداي بلوغ و جواني بهره وري از شادي هاي زندگي را حق خود مي داند و به عشق با چشمي شاعرانه نگاه مي كند كه لازمه يك زندگي گرم و پر حرارت است.چه دختر باشد و چه زن شوهردار، شيوه تلخ و شيرين سخن گفتن او اغلب موجب بروز سوء تفاهمات و گفت و گوهايي مي گردد كه ممكن است به جاهاي تاريك هم بكشد، و شما مي بينيد كه او با يك روحيه بسيار قوي با يك چنين رويدادهايي مواجه مي گردد تا جايي كه امر به شما و ديگران مشتبه مي شود كه آيا حرف هاي ديروز او، موجب برپا شدن اين بگو مگوها گرديده است، جدي بوده يا شوخي؟ يك چنين عكس القملي خاص كساني است كه بزرگترين سياره منظومه شمسي يعني مشتري حاكم بر رفتار و كردار آنهاست.درشت گويي او نبايد سبب شود كه شما تصور كنيد كه اهل دعوا و مرافعه است، او نيز به اندازه هر زن ديگري، از ايجاد دلخوري ها و نزاع هاي خانودگي بيزار است.

از خود مي پرسد كه چرا « درشت گويي» و بد زباني او موجب بروز اين اوقات تلخي ها شده است. البته او هرگز نمي تواند دليل اصلي اين پرخاش هاي زباني را پيدا كند زيرا كه طبيعت و نهاد غير ارادي او طراح اين رفتار تند و خشن است. از آنجا كه در زندگي كمال صداقت را دارد، از اينكه مورد شك و ترديد قرار بگيرد، به شدت ناراحت و عصباني مي شود. اگر او را پاي تلفن مشغول صحبت ديديد و گفت كه طرف صحبت مردي است كه برايش گرفتاري پيش آمده است، فورا نپرسيد اين مرد كيست و چه رابطه اي با او دارد.

همين دو جمله مي تودند طوفان وحشتناكي به پا كند زيرا اين« مرد» ممكن است برادر شما يا برادر خودش بوده باشد. او نه تنها خود را مكلف به دادن توضيح حس نمي كند، ‌بلكه معتقد است كه شما « بايد» به او اعتماد كامل داشته باشيد زيرا او « واقعا» در زندگي با شما رك و راست و صادق است و هرگز اهل فريب و توطئه و خيانت نيست.قبل از نشستن بر سر سفره عقد زندگي را بسيار سرسري مي گيرد، و به اين دليل از بين پسرهايي كه در اطراف او هستند، هيچكدام نمي توانند تصميم بگيرند و براي خواستگاري قدم پيش بگذارند. رفتار او با همه يكسان و تا حدودي سطحي و دور از جنبه هاي جدي است. روي هم رفته تاكتيك شوهريابي دختر متولد آذر زيركانه نيست و اين ضعف حتي در آيين دوست يابي او نيز به چشم مي خورد.

به همين جهت دختر متولد آذر شانس بي شوهر مانديشان زياد است مگر انكه اطرافيان به او كمك كنند و موجبات سر سفره عقد نشستن را برايش فراهم كنند.يك ديگر از علل بي شوهر ماندن اين دختر اين است كه همانند مرد متولد اين ماه، انكي از ازدواج واهمه دارد، و به اين دليل اگر واقعا يك چنين دختري را دوست داريد و مي خواهيد او را وادار به قبول همسري خود كنيد، بايد طبق يك نقشه زيركانه از زندگي زناشويي و زيبايي هاي آن يك تصوير دوست داشتني به وي نشان بدهيد و ترس هاي او را از ميان برداريد.زن متولد آذر عاشق ورزش و اين قبيل كارها است. از آنجا كه بين خود و پسرها كوچكترين تفاوتي احساس نمي كند، و مثل آنها لباس مي پوشد و حركات و رفتاري مشابه ايشان دارد، گاه اين توهم براي شما به وجود مي آيد كه آيا پس از ازدواج مي تواند در قالب يك زن خانه دار قرار بگيرد يا نه؟

براي او دنيا به اين صورت است كه اگر پسري مي تواند يك هفته به ييلاق برود و چادر بزند و يا ساعت دو بعد از نصف شب به منزل برگردد، هيچ دليلي ندارد كه او هم نتواند اين كارها را بكند و يقينا برود و چادر بزند و يا ساعت دو بعد از نصف شب به منزل برگردد، هيچ دليلي ندارد كه او هم نتواند اين كارها را بكند و يقينا يك چنين اعمالي دليل بر انحراف اخلاقي او محسوب نميگردد و نبايد پشت سر او غيبت و پچ پچ راه انداخت كه مثلا هوسباز است. طبيعي است يك چنين طرز تفكري از جانب يك دختر با آنچه جامعه قبول دارد، مغاير مي باشد، اما او كسي نيست كه طرز قضاوت جامعه برايش خيلي اهميت داشته باشد. او تحت تأثير ستاره مشتري از استقلال و آزادي هاي خود حداكثر استفاده را مي كند و به حرف مردم چندان توجهي ندارد.به رغم داشتن يك چنين رفتار و طرز تفكري، قلب زن متولد آذر درست شبيه به قلب يك كودك ساده و صميمي است. وقتي پاي دل به ميان مي آيد، ديگر از هوشمندي و منطق در رفتار او اثري به چشم نمي خودرد. پس مغز او متفكر و منطقي است، قلبش بي دفاع و احساساتي و زود تسليم است.

به همين دليل در زندگي او ماجراهاي عاشقانه و شكست خورده بسيار مي توان يافت و باز به همين دليل بسيارند دختران متولد آذر كه سريعا فريب چرب زباني هاي مردان گرگ صفت را خودرده اند و از اين بابت قلبي شكسته و فريب خورده دارند.زن متولد آذر بسيار خوش اشتها است و علاقه اي خاص به غذاهاي خوب دارد. كمااينكه وقتي به مسافرت مي رود، هميشه سعي مي كند بليط درجه يك مسافرت بخرد. به پول، به خاطر خود آن،‌ علاقه اي نشان نمي دهد و آن را وسيله رفاه زندگي مي داند و به اين ترتيب اغلب مرداني كه با دختر متولد آذر ازدواج مي كنند، مجبور هستند مدتي از وقت خود را صرف اين بكنند كه به وي ياد بدهند پول چه ارزشي دارد و چگونه بايد آن را خرج كند. با توجه به اين امر اگر مي خواهيد با يك چنين دختري ازدواج كنيد و جنبهحسابداري و رسيدگي به دخل و خرج را هيچگاه به عهده او محول نكنيد. در بين ستارگان سينما و هنر پيشگان تأتر، درصد متولدين آذر از همه بيشتر است زيرا براي بسياري از زنان كاماندار نور پروژكتورهاي فيلم برداري درخشنده تر از برق هر نوع جواهري، و صداي كف زدن هاي تماشاچيان دل انگيزتر از هر نوع زمزمه عاشقانه اي است، پس تعجب نكنيد اگر او كار هنري خود را حتي به زندگي زناشوئي ترجيح دهد.

چنين زني بيشتر اهل شكار افتخارات و شهرت است تا اهل شكار پول و ماديات و از نظر خانه داري و انجام كارهاي منزل بايد گفت كه خدا به شما صبر جميل عطا كند. زني كه در ماه آذر متولد شده است، اصولا با اين قبيل كارها ميانه خوشي ندارد و به قول معروف وقتي به فكر جمع كردن رختخواب مي افتد، بلافاصله به خود مي گويد چه فايده دارد، چند ساعت ديگر بايد آن را پهن كنم،‌پس چرا اصلا جمعش كنم. داشتن يك چنين خصوصياتي بالطبع موجب آن مي شود كه كودكان او خيلي خوب به انجام دادن كارهاي منزل وارد بشوند زيرا برغم يك چنين تنبلي از درهم برهمي و كثافت خوشش نمي آيد و چون خودش حوصله جمع و جور كردن و تميز كردن خانه را ندارد، بچه ها و آقا را به كار خانه داري وادار مي كند.در مورد آشپزي هم وضع او فرق زيادي با خانه داري ندارد. حقيقت اين است كه در اين مورد نمي توان يك حكم كلي صادر كرد. اگر امروز غذايي را كه جلوي شما مي گذارد، واقعا لذيذ است، هيچ دليل نمي شود كه فردا يا پس فردا هم دست پختش خوردني باشد.از زبان تند و تيز او به هيچ وجه غافل نشويد.

اگر ناراحت و عصباني بشود، مطالبي را بر زبان مي آورد كه مو بر اندام شما راست خواهد شد. اما اين را هم بگويم كه منظور واقعي او همان چيزي نيست كه بر زبان مي آورد و به قول معروف حتي قبل از آنكه حرفش تمام بشود، آن را فراموش مي كند و به اين دليل انتقام جويي بعدي شما به كلي برايش بدوي مفهوم خواهد بود. او زني نيست كه به درد آدمهاي خيالاتي و يا كينه توز و حسود بخورد. اگر كينه اي و بداخلاق و خيالاتي هستيد، هرگز با زن متولد آذر ازدواج نكنيد.مادر متولد آذر بيش از هر مادر ديگري مورد علاقه بچه هاي خود قرار مي گيرد. چه علاوه بر وظيفه مادري، همبازي و دوست ايشان نيز خواهد بود.

به احتمال قوي بچه داري تنها موضوعي است كه اين زن نسبت به آن مسئوليت كامل احساس مي كند و مسئوليت خود را هم به بهترين وجه ممكن انجام مي دهد. بچه ها از خوشبيني ذاتي و فراوان مادر خود تا حد امكان استفاده مي كنند و در سنين بالاتر آنها او را بهترين خواهر دنياي خود مي دانند. مادر متولد آذر در چشم و قلب فرزندانش يك مادر قابل ستايش است.از نظر مهمانداري و پذيرايي و دست و دلبازي حتي متولدين مرداد هم به گرد او نمي رسد و هميشه مايل است كه از مهمانان خود به طرز شاهانه پذيرايي كند. خوشبيني و حس رفاقت شديدي كه در نهاد او وجود دارد، موجب مي گردد كه هر كس پا به خانه وي مي گذارد، خود را در منزل خويش احساس كند.

طالع بینی هندی زن متولد آذر

زن متولد آذر،عجب زن مهربانی است ! با ذهن خلاق و قیافه بی شیله پیله ای كه دارد هیچ وقت عقب نمی ماند.

زن متولد آذر دختر متجددی است و می خواهد او را به خاطر خودش و نه برای موهای بلند و بور یا چشمان آبی درشتش دوست بدارید . او معمولاً به اندازه پسر متولد این برج آزاد و بی قید نیست. اما گاهگاه می خواهد فرار كند و برود. به خاطر بسپارید كه نباید وقتی شانزده سال دارد با او ازدواج كنید .

قبل از آنكه دست به كار امر خیر شود باید برود و دنیا را ببیند . در غیر اینصورت بعدها دیسیپلین شما را نمی پذیرد و آشفتگی به بار می آورند. اگر خیلی زود ازدواج كرده والان احساس خفگی و سركوب می كند بهتر است در كلاسهای شبانه و یا دانشگاه مكاتبه ای ثبت نام كند.

زن متولد آذر دوشیزه ای باانگیزه های مادرانه نیست . اما تمام تلاشش را می كند تا فرزندانی باهوش تربیت كند.

او به بچه ها احترام می گذارد و آنها را نوازش می كند . زن متولد آذر در تربیت فرزندانی مستقل، بی همتا است . او نه تنها مادری پیر و امل نخواهد بود بلكه بچه ها را تشویق می كند كه خودشان باشند. او آنقدر صادق است كه همیشه واقعیت را به بچه ها می گوید . مهمترین بخش پیشرفت فرزندانش ، هوش آنهاست . فرزندان او آنقدر تیز هوش هستند كه از تك تك سلولها خاكستری مغزشان استفاده می كنند .

او فمینیست است و اگر بخواهید با او همیشه از چیزهای پیش پا افتاده صحبت كنید. شعله های خلق آتشی خود را نشان می دهد. به نظر خودش ، او زن است و حقوقی خاص خود دارد، زن متولد برج آذر از صحبت درباره عقایدش نمی ترسد و با تلاش كار خارج و داخل خانه را با هم تلفیق می‏كند.

برای تحریك ذهنش باید تمركز داشته باشد ، در غیر اینصورت دمغ و پكر می شود محدودیت برای كلیه متولدین برج آذر مضر است ، حتی اگر با آدمهای كم هوش ازدواج كند و آپارتمانی لوكس داشته باشد. اگر دختر متولد با كسی ازدواج كند كه نتواند او را به همان ترتیبی كه عادت داشته نگهداری كند بعید نیست با اولین كسی كه از هوش كافی برخوردار است ، بپلكد.

فراموش نكنید همه متولدین این برج خانه به دوش هستند. در واقع خانه به دوش و خوشگذران هستند و ان دختر خواهان داشتن شریكی است كه مثل خودش به سفر علاقمند باشد تا در فروب با هم به گردش بروند .

سیاره متولد آذر مشتری است و از آنجا كه مشتری سیاره پرچانگی است . برخی از زنان متولد این برج خیلی بیشتر از آنكه بتوانند عمل كنند، قول می دهند . ماهها قبل وقتی از وضع مالی ام ناراضی بودم ، یك زن متولد این برج پیشنهاد كرد هر وقت به پول احتیاج داشتم، به من قرض خواهد داد وقتی به كف گیر به ته دیگ خورد سراغ او رفتم تا كمك بگیرم. او گفت : آه اگر دیروز گفته بودی ، داشتم، اما قبض گاز را پرداخت كردم و الان اصلاً پول ندارم. دختر متولد برج آذر در صحبتهایش دایماً از افراد سرشناس نام می برد و شما را آماده می كند تا هرچه می گوید را باور كنید .

می گفت كه دیشب در سالن سینما با هنرپیشه كه او را به اسم كوچك هم صدا می زد، ملاقات كرده به نظر آمد حتی آنها با هم شام هم خورده اند ولی بعد شنیدم كه اصلاً فلانی آشنایی هم نداده است. حرفهای او را زیاد باور نكنید تا به اشتباه نیفتید و نیمه شایسته و تیز هوش این آدمهای مهیج را ببینید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


error: Content is protected !!