Blog

زن متولد اسفند

زن متولد اسفند

زن متولد اسفند

زن متولد اسفند

مشخصات كلي متولدين اسفند ماه:

بسيار حسّاس و رؤيايي ، داراي حسّ ششم ، خيلي ظريف و نرم عمل ميكند ، اهل آرامش و ملايمت ، هميشه موافق ، سازش‌كار و داراي تخيّلات شديد ، اصلاْ واقع بين نيست ، سازگار ، زود رنگ عوض مي كند ، احساساتي ، قابل انعطاف ، داراي افكار غير واقعي و غير منطقي ، بسيار متين و آرام ، كم عصباني مي شود ، مهربان ، علاقه مند به موسيقي ، عاشق صلح و آرامش ، كم انرژي ، ساده‌لوح ، پول دوست ، مرموز ، داستان‌پرداز قوي ، نيكوكار خجالتي ، خواستار تشويق و حمايت ، زود رنج ، از نظر جسمي ضعيف ، دو دل ، ترسو ، خيلي حسود ، باريك بين و دقيق ، خيالباف ، نا اميد ، اهل نامه نگاري ، علاقه زيادي به جشن ‌تولّد ، يا منفي كامل است يا مثبت كامل ، داراي صبر ايّوب است ، گاهي اوقات واهي و پوچ گرا ، نازنين ولي ‌ناقلا ، اهل معنويّات ، به دخترانش علاقه زيادي دارد ، غم‌گرا ، خواستار نوازش ، احساس آرامش مي‌دهد .

ترکی استانبولی: برج بالیک

ترکی آذربایجانی: بایرام آیی

رومی: پیسس

گروه: آب

روز شانس: پنجشنبه

عدد شانس: شش

سنگ شانس: مرمر

رنگ شانس: آبی دریا،آبی مایل به سبز،سبز،نقره ای

گل های شانس: گل مروارید،رز سفید،زنبق

بوهای شانس: گل گیلاس،زنبق،گل لیمو

موزیک شانس: موزیک سبک خلاق

بارزترین خصوصیت: مرحمت

بزرگترین ایده آل: راحتی

بزرگترین اشتباه: بد گفتن به خود

بزرگترین آرزو: گشتن تمام دنیا

در سمبل ماه اسفند،دو ماهی دیده می شود.این دو شخصیتی بودن شما را نشان می دهد.اگر هر دوی ماهی ها به یک سو می رفتند شما فقط طالعی دو برابر خواهید داشت اما ماهی ها آماده برای رفتن به جهات مخالفند.و به همین سبب شما هم دو شخصیتی بوده و هم طالعی دو برابر دارید.به علاوه،چون شما متولد گروه آب بوده و حساس می باشید بیشتر اوقات این دو شخصیتی بودن باعث سرگردانی و گمراهی شما می شود.اگر بین عقل و احساسات خود تعادل برقرار کنید این در شخصیت کمک بزرگی به شما خاهد کرد.اگر احساسات خود را کنترل کنید زندگی طبق خواسته شما پیش می رود.و ستاره هایتان نیز در این مورد همیشه شما را حمایت می کنند.

ستاره های شما
شما هم دو ستاره دارید.اولین و مؤثرترین ستاره شما،ستاره رویاها و خیالات «نپتون» است.می توان به این ستاره«حالت برتر ونوس»هم گفت.یعنی نپتون نیز مانند ونوس زیبایی ها را تمثیل می کند.این ستاره باعث می شود شما انسانی حساس،ملایم،مهربان،خوش نیت و دلبسته زیبایی ها می باشید.نپتون همچنین رویاها،چیزهای ناشناخته،خواب و ایده آل ها را تمثیل می کند.دومین ستاره شما هم تمثیل کننده شادی فراوانی و ثروت «ژوپیتر» است.برای همین هم خوش طالع هستید.اگر از رویاهای شگفت انگیز نپتون و خصوصیات متعلق به ژوپیتر بهره مند شوید به تمام خواسته های خود می رسید.

حساسیت
قبل از هر چیز باید بگوییم که شما بسیار حساس هستید.شاید انسانی با رفتار جدی،صورتی اخمو بوده و به آسانی نمی خندید.اما در واقع انسانی بسیار ملایم و حساس هستید.نمی توانید مانع حساسیت خود شوید.برای همین هم ناراحت شده و سریعآ دل شکسته و مأیوس می شوید.شاید هم به این دلیل سعی دارید مانند یک انسان عصبی رفتار کنید.چون نمی خواهید دیگر دل شکسته و ناامید شوید.انسانهای سرشناسی مانند الکساندر گراهام بل مخترع تلفن در اسفندماه متولد شده اند.تصور نکنید که این انسانهای سرشناس بی احساس هستند.آنها هم به اندازه شما حساس بودند ولی با استفاده از عقل خود موانع را از سر راه خود برداشته اند.زیرا خیال ها نقش هایی هستند که هنوز واقعی نشده اند.

خیال ها و رویاها
چون ستاره شما رویاها را تمثیل می کند شما هم بسیار حساس هستید.هرگز انسانی پیدا نمی شود که نظیر شما رویا و خیال های رنگارنگ داشته باشد.و نیز این رویاهای بی مانند به دنبال یکدیگر می آیند.اما شاید گاهی این خیال ها به شما ضرر برساند.زیرا از مقایسه آنها با واقعیت بسیار دلخور می شوید.زیرا بین رویاهای رنگی شما و واقعیت ها رابطه ای وجود ندارد.و برای همین است که شما ناراحت می شوید و فکر می کنید نمی توانید موفق شوید.فراموش نکنید که ستاره شادی،فراوانی و ثروت به شما کمک می کند.ژوپیتر طالع شما را بالا می برد.شاید شما انتظار دارید که شانسی از هوا به شما برسد.

چون در ماه اسفند متولد شده اید دو شخصیتی هستید.شاید به سبب درخشیدن ستاره دیگری در لحظه تولد خصوصیات دیگری هم داشته باشید.و بعضی از تأثیرات ستاره های اسفندماه ملایم تر شود.اما این ستاره ها نیز مانع از دو شخصیتی بودنتان نمی شود.در واقع شخصیت دوگانه باعث هدفدار بودن شما نیز می شود.اما باید در مورد احساسات با دقت رفتار کنید.اگر اسیر احساسات خود شوید حتی دوستدار قدرتمند نپتون و ژوپیتر هم نمی توانند به شما کمک کنند..شما خصوصیاتی بسیار مورد علاقه،محبوب و مورد تقدیر دارید،زمانی که احساس کردید دچار خوش بینی و یا بدبینی شده اید از محلی که هستید به سرعت دور شوید.زیرا این چیزی زودگذر است و بدبینیتان زیاد طول نمی کشد.

نیروی خلاقیت

باید بگوییم که نپتون در این مورد نقش بزرگی دارد.ستاره نپتون در این مورد مؤثرتر از ونوس است.برای همین شما نیروی خلاقیت فوق العاده ای دارید.به علاوه دلبسته زیبایی ها هستید.رنگ ها در زندگی شما نقش بزرگی دارند و زمانی که به اینها نیروی خیال پردازی هم اضافه شود می توانید هنرمند خوبی باشید.

راحتی و آرامش
شما طالب راحتی و آرامش هستید.اما اینها را پیدا نمی کنید زیرا باز هم طبق احساسات رفتار می کنید.به دست آوردن راحتی و آرامش برای شما کار آسانی نیست.

پول

شما انسانی هستید که به پول اهمیت نمی دهید.حتی لزومی ندارد بگوییم که شما بسیار سخاوتمند هستید.شاید شما پولی را که به سختی به دست آورده اید به راحتی به دیگری بدهید.زیرا بسیار با مرحمت بوده و به ما انسانها دلسوزی می کنید.

زیبایی

زیبایی نقش بزرگی در زندگی شما دارد.شما زیبایی هر چیزی را خواسته و دوست دارید.زیبایی در رویاهای شما جای بزرگی را اشغال می کند.اگر زیبایی در حیات شما نباشد نمی توانید زندگی خود را ادامه دهید.و می توانید زیبایی را در رنگ،گل،انسان،لباسها و چیزهای مختلف بیابید.

موافقت

شما در ظاهر انسانی بسیار ملایم هستید که با همه کنار می آیید و چون نمی خواهید کسی را دلخور کنید چنین رفتار می کنید.دلبسته زندگی ملایم،آرامش و راحتی هستید.اما از همه اینها گذشت کرده و خود را با شرایط زندگی وفق می دهید.

محبت

نپتون که حالت برتر ستاره ونوس است بسیار حساس است.دلبسته زیبایی ها هستید.زیباترین چیز برای شما عشق است.شما نمی توانید بدون عشق زندگی کنید.اما حتی در مورد عشق هم ستاره شما تأثیر خود را نشان می دهد.حتی در زمانی که بسیار دوست داشته و خوشحال هستید دچار بدبینی شده،مشکوک می شوید و متفکر می شوید.شما شاید به سبب عشق خوشحال باشید و یا اشک بریزید.

زنان متولد اسفند ماه

زنان متولد اسفند زیبا کمابیش همه آنها جذابند.شاید شما زنی متولد اسفند را دوست دارید.اما زن اسفندماه هم دو شخصیتی بوده،هم طالعی دو برابر داشته و هم بسیار احساساتی است.می توان به او نمونه یک زن کامل هم گفت.اگر این زن شما را دوست داشته،دلبسته شما شده و خوشحال شود خصوصیات زیادی در او پیدا خواهید کرد.اما به دست آوردن او هم کار آسانی نیست.

کار و خانه

زن متولد اسفند،محیط کاری را دوست ندارد و تا مجبور نشوند،کار نمی کند.اما این زن نمی تواند در مقابل جذابیت های پرده و صحنه تحمل کند.زیرا در این سایه هم خودی نشان می دهد و هم با به دست آوردن پول بزرگ به لوکس و راحتی می رسد.ایده آل او کدبانو بودن است.زن بااحساس اسفندماه بسیار دلبسته زیبایی ها است.

زن وابسته و مشفق

زن متولد اسفند مشفق،بامرحمت،خوش نیت،جذاب،دلنشین و بااحساس است.او همیشه خیال عشق و دوست داشتن و مورد مهر و محبت بودن را دارد.چیزهایی مانند علم و فرهنگ برای این زن در مقام دوم قرار دارند.در رده اول همیشه احساسات او هستند.او وابسته خانواده،دوستان و نزدیکانش است.اما زن در واقع وابسته مرد مورد علاقه اش می شود.مرد مورد علاقه اش از نظر او انسان برتر است.این مرد به هیچ وجه اشتباه نمی کند.هر فکر و سخنش درست است.این زن که تمام دل خود را وابسته مرد مورد علاقه اش می شود هر گفته او را انجام می دهد و تمام آرزوهای او را هم برآورده می کند.

عشق

زن متولد اسفند به خاطر عشق زندگی می کند.زمانی که کسی را دوست نداشته باشد و یا مورد مهر و محبت او واقع نشود،تودار،ناراحت و بدبین می شود.اما همین که عاشق شود تغییر می کند.جاذبه اش در یک لحظه بیشتر می شود.چشمانش برق می زند و طرز صحبت،راه رفتن و تمام احوال او نشان می دهد که وی عاشق است.چیزهایی غیر از عشق و زیبایی برای این زن اهمیت ندارند.او حتی اگر لازم باشد با معشوق خود در یک چادر می نشیند.و اگر مردی که دوستش دارد،لوکس و راحتی او را فراهم کند او بسیار خوشحال می شود.وی خونگرم،دلنشین و مانند یک گربه ملوس است.

حسادت

زن متولد اسفند حسود است و به زنان زیباتر،شیک تر،جذابتر و ثروتمندتر از خودش حسادت می کند.در واقع فکر می کند که از بیشتر زنان برتر است.زن متولد اسفند زمانی که عاشق شود حسادتش هم بیشتر می شود.در آن هنگام نسبت به تمام زنان اطراف معشوقش حسادت می کند.و اگر معشوقش حتی گوشه چشمی به یک زن بیندازد او از شدت حسادت دیوانه می شود.این زن خصوصیات ویژه ای مانند ذکاوت،زیرکی،بانمکی و جاذبه دارد.این زن می داند که از چه راهی مرد مورد علاقه اش را به دست آورد.

اگر مردی را بپسندد با پیدا کردن راهی به او نزدیک شده و در مدت کوتاهی هم خود را محبوب آن مرد می کند.زن اسفند از هوش خود در راه عشق و محبت استفاده می کند و ذاتآ باور دارد که زندگی عبارت از زیبایی و عشق است.

ازدواج

زن متولد اسفند می خواهد با مردی که دوست دارد ازدواج کند و زن متولد اسفند که با مردی که دوست ندارد و فقط به خاطر پول با او ازدواج کند،اصلآ وجود ندارد.برای ممکن شدن این کار،تأثیرات ساتورن و مرکوری لازم است.و زنی که دوست داشته و ازدواج کند بسیار مشفق خواهد بود.او برای راحتی و خوشحالی شوهرش سعی میکند.اگر پول شوهرش کم باشد تمام کارها را بر عهده می گیرد و تمام گفته های او را انجام می دهد.اما این زن در مورد کارهای خانه زیادی ماهر نیست و مرتب و منظم بودن خانه اش خیلی کم دیده می شود.

دوستی

زن اسفند بسیار وابسته و دلبسته دوستی است.اما احتمال دارد به سبب حسادت بیشتر دوستان خود را از دست بدهد دوستانش تحمل جاذبه و زیبایی او را ندارند.طرز صحبت متولد اسفند بسیار شیرین است ولی در واقع بسیار هم گذشته تلخ است.

اجتماع

این زن زیبا و جذاب در اجتماع بسیار مورد توجه است.گاهی به جای شیک پوشی،بسیار پرزرق و برق در اجتماع ظاهر می شود و انسانهایی هم یافت می شوند که به سبب این زینت و لوکس از او انتقاد می کنند.

خانواده

زن متولد اسفند بسیار وابسته خانواده،نزدیکان،شوهر و فرزندانش است.او برای ایجاد خوشبختی در خانه اش هر کاری از دستش برآید انجام می دهد.اگر فرزند نیز داشته باشد بیشتر فداکاری می کند.فرزندانش را دوست داشته،آنها را لوس می کند و سعی می کند تمام خواسته هایش را انجام دهد.این زن برای خوشبخت کردن شوهرش آفریده شده است.

طالع بينی زن متولد اسفند

ظرف عسلي است كه قدري فلفل به داخل آن ريخته شده است. از بسياري جهات بي‌نظير است. ناراحت‌‌ترين مردها در جوار زن اسفند احساس آرامش مي‌كنند. سخت رويائي و خيالباف است، به كودكان خويش عشق مي‌ورزد.

جذابيت جز ء وجود دختري است كه در ماه اسفند متولد شده است و پي بردن به آن هم نيازي به خواندن كتب و مقالات ستاره شناسي ندارد. به موازات اين جذابيت نقاط ضعفي نيز در وي وجود دارد، اما آنچه كه در بدو امر نظر شما را به سوي خود جلب خواهد كرد، ظرافت و حالت زنانه غير انكار اوست.

زن متول اسفند ظرف عسلي است كه قدري فلفل به داخل آن ريخته شده است. براي زن متولد اسفند اين امكان بيش از پيش فراهم شده است تا در زير ظاهر بسيار جذاب خود گزندگي تندتري از فلفل پيدا كند.از سوي ديگر به جرات مي توان ادعا كرد كه زن متولد اسفند، به عنوان يك زن، از بسياري جهات بي نظير است. او نه تنها كسي نيست كه بخواهد بر مرد زندگي خود حكومت داشته باشد و چنين آرزويي حتي در اعماق قلب وي نيز وجود ندارد بلكه حاضر است با بردباري بي نظيري تمام خود خواهي هاي يك مرد را تحمل كند فقط به اين شرط كه به طور كامل مورد حمايت او قرار بگيرد.

دختر متولد اسفند از سنين ميانسالي به بعد با تمام وجود خويش خواهان آن مي گردد كه سر ظريف خويش را روي شانه هاي پهن و قدرتمند مردي قرار بدهد و در پناه وي احساس كند كه مورد حمايت قرار مي گيرد و موانع و مشكلاتي كه بر سر راه وي قرار مي گيرند، يكي پس از ديگري به وسيله مرد محبوب خود از ميان برداشته مي شود.براي زن متولد اسفند مرد اعم از اينكه برادر باشد يا پدر، دوست باشد و يا شوهر، موجودي است كه مي تواند وسط حياط منزل بايستد و در حالي كه يك دست خود را به كمر زده است، با دست ديگر جلوي سنگ آسماني عظيمي را كه از كهكشان ها به سوي او پرتاب شده است. بگيرد.

شما يك چنين نظريه اي را با بردباري عجيب او در تحمل غرور خاص مردان مخلوط كنيد و مقداري هم گرمي و ذوق و شوق به آن اضافه كنيد و آن وقت پي خواهيد برد كه چرا دختري كه در ماه دوازدهم سال به دنيا آمده است، اين چنين مورد توجه مردهاست.محل زندگي ماهي درياست و دريا مركز نرمش و رمز و اسرار و زيبايي هاست و مرد شيفته اين زيبايي و رمز و اسرار وجود زن است.زن متولد اسفند در بهار مانند پرندگان سرشار از عشق و هيجان است. در تابستان لباس كوتاه را فراموش نمي كند و در پلاژها در كنار دريا جذاب ترين لباس زير را به تن دارد. در پاييز با اشتياق تمام در كنار شما به تماشاي مسابقه فوتبال( كه ممكن است هيچ چيز از آن نداند) مي نشيند و در حالي كه دست خود را براي گرم كردن به داخل جيب كت شما كرده است. مرتبا راجع به جريان بازي از شما سئوالاتي مي كند. و زمستان بسان يك دختر شاد و جذاب لباس اسپورت مي پوشد و به اين ترتيب در يكايك دقايق زندگي لحظه اي با ظرافت ها و جذابيت هاي زنانه فاصله پيدا نمي كند. بي جهت نيست كه گفته اند زن متولد اسفند كندو است و مردها هم زنبور عسل اين كندو هستند.ناراحت ترين مرد در جوار زن متولد اسفند احساس آرامش مي كنند. او آبي است كه بر روي آتش ريخته مي شود.

پس از چند دقيقه گفت و گو مرد آشكارا درك مي كند كه به علت اشتباهات خود مورد سرزنش او قرار نمي گيرد و مشكلاتي را كه با آن ها مواجه مي باشد، ناجيز و غير قابل بحث مي شمارد،‌ از آن گذشته زن متولد اسفند هميشه ايمان راسخ دارد كه شكست هاي مرد زندگي او به علت ندانم كاري هاي ديگران است. او هرگز شوهر خود را مجبور نمي كند كه قدم هاي سريعتري در زندگي بردارد، موقعيت اجتماعي اين مرد،‌ هر چه كه باشد، براي او كافي و حتي بهترين است.پس از ازدواج ممكن است قدري به جان شما نق بزند، اين نق زدن ها گاهي حالت گوشه و كنايه هم پيدا مي كند،‌ در حالي كه شما هرگز نمي توانيد از خود عكس العملي نشان بدهيد زيرا جذابيت زن متولد اسفند حربه اي نيست كه مرد بتواند در مقابل آن مقاومت كند،‌ به علاوه فرض كنيم( آن هم بر فرض محال) كه از كوره در رفتيد و اوقات تلخي به راه انداختيد، خيال مي كنيد چه خواهد شد؟ با نرمش خاص خود را در زير چتر حمايت شما قرار خواهد داد و لحظه اي با كمال تعجب مشاهده خواهيد كرد كه حريف با شما در يك جبهه قرار گرفته است و شما بر عليه موجودي كه ديگر وجود خارجي ندارد و نمي دانيد كيست و كجاست، داريد مي جنگيد.طبيعي است با برخوداري از يك چنين ظرافت هاي زنانه اي و با توجه به ضعفي كه مردها در مقابل آن دارند، زن متولد اسفند به راحتي مي تواند نقاط ضعف و معايب خويش را ازچشم مرد زندگي خود بپوشاند. صورت فلكي برج خوت دو عدد ماهي است كه در دو جهت مخالف در حال شنا كردن هستند، اين دو ماهي را هميشه درست شكل هم مي كشند.

چه اشتباه بزرگي! به ستارههاي تشكيل دهنده اين برج در آسمان نگاه كنيد و به رأي العين ببينيد كه به هيچ وجه داراي تقارن نيستند. يكي از اين دو ماهي سمبل زيبايي و لطافت و آن ديگري سمبل نرمش و ظرافت است كه در دو جهت مختلف در حال شما مي باشند و به اين ترتيب براي او هميشه اين امكان وجود دارد كه بتواند با يك مانور سريع و ظريف خود را از مخمصه نجات بدهد، در حالي كه اين اماكان براي زنان متولد ماههاي ديگر اصلا وحود ندارد.او خيلي بيش از زن هاي ديگر حساس است و اگر رفتار شما بيش از حد تند و خشن باشد، نظام دلپذيري را كه طبيعت در نهاد وي به وديعه گذاشته است، به هم خواهد زد و آن وقت تبديل به موجودي بي هدف و عاطل و باطلي مي گردد كه ديگر نخواهيد دانست با او چه بايد بكنيد.

زن متولد اسفند جواهري است كه خيلي چيزها ممكن است او را ضايع بكند. مادران و پدران هم بايد مراقب اين حساسيت باشند، و اگر دختري دارند كه در دوازدهمين ماه سال متولد شده است،‌نبايد كاري كنند كه ماهي هاي صورت فلكي او از هم جدا شوند و در غير اين صورت او به زودي تبديل به موجود تنها و سرگشته اي خواهد شد كه بدون هيچ نوع هدف و منظوري در اقيانوس بزرگ زندگي به شنا خواهد پرداخت و لحظه اي از جستجو آن نيمه ديگر صورت فلكي خود كه از وي جدا شده است، باز نخواهد ايستاد.خوشبختانه بسياري از دختران متولد اسفند داراي نيروي فكري لازم براي جلوگيري از جدا شدن ماهي هاي صورت فلكي خود از يكديگر هستند و براي اين كار حداكثر بهره برداري ممكن را از ظرافت هاي زنانه خويش به عمل مي آورند.

در دو جهت قرار داشتن ماهي هاي صورت فلكي برج خوت موجب پيدايش خصوصيات ذاتي ديگري نيز در زنان متولد اين ماه مي گردد و آن اين است كه شما در نظر اول هرگز نمي توانيد متوجه هدفي كه اين زن در پي آن است، بشويد. او لحظه اي به اين سو مي لغزد و لحظه اي بعد ظريفانه در جهت عكس آن به حركت در مي آيد، براي صيد او تنها راه اين است كه بدانيد محل سكونت او كدام يك از ده تا رودخانه اي است كه به دريا مي ريزد. صيادان خوب مي دانند كه هر ماهي رودخانه اي براي خودش دارد.قبل از هر چيز اين را بايد بدانيد كه او بسيار باريك بين و دقيق است، شايد لازم باشد كه لغت ناقلا را نيز به باريك بيني اضافه كنم زيرا بسياري از كساني كه به دام دختران متولد اسفند افتاده اند، اصلا نمي توانند بگويند چطور اين واقعه رخ داده است.هيچ بعيد نيست كه شما در اين لحظه زن متولد اسفندي را مي شناسيد كه هر بار به ديدن او مي رويد با لبخندي به مراتب دلنشين تر از آنچه كه انتظار آن را داريد، از شما استقبال مي كند و اين فكر در سر شما وجود دارد كه روزي نام خانوادگي خود را شامل حال او نيز بكنيد. شما خيال مي كنيد كه او اصلا زيرك نيست، اما به احتمال خيلي زياد اشتباه مي كنيد. آمار نشان مي دهد كه دختران ديگر موفق به پيدا كردن شوهر براي خود مي شوند و يا در بين زناني كه به علتي از همسران خود جدا شده اند و بعد هم تنها مانده اند، اقليت مطلق با كساني است كه در اين ماه متولد شده اند. اما خوب شما ممكن است اسم ديگري روي آن بگذريد، مثلا مي گوييد، شرم و جذابيت و هوش زنانه موجب مي شود كه ماهي ها عوض شكار شدن صيادان را به دام اندازند.اين زن سخت رؤيايي است، و با وجود آنكه ظاهرا كوچكترين اطلاعي از اصول تنظيم بودجه ندارد، خيلي خوب لباس مي پوشد، ميهماني مي دهد، كرايه خانه و اقساط لوازم قسطي را سر موعد مي پردازد، هداياي تولد شوهر و بچه هاي خود را فراموش نمي كند وخلاصه آخر كار كه نگاه مي كنيد، مي بينيد كه با پولي كه براي خرج منزل در اختيار وي گذاشته شده است، همه كارها را انجام داده است، در حالي كه شما حتي تصور آن را هم نمي كرده ايد. روابطي كه اين زن با ديگران برقرار مي كند، بدون شك در نوع خود منحصر به فرد است.

از زن همسايه گرفته تا رفتگري كه ظرف زباله را مي برد، بقال سر كوچه، نفتي، بچه هاي محل، قصاب، روزنامه اي، و حتي صاحبخانه كه هر ماه براي گرفتن كرايه مراجعه مي كند،‌با او سلام و عليك بسيار دوستانه اي دارند. او عملا موجودي است كه هيچكس خود را دشمن وي نمي داند.سياره اين زن نپتون و مركب او باد صبا است، و دختر متولد اسفند سوار بر اين مركب هر لحظه به سويي ركاب كش است. او به گونه اي تعجب آور احساساتي است و وقتي قلبش شكسته مي شود، مثل سيل اشك مي ريزد و چنان نگاه مظلوم و سرزنش آميزي به شما مي اندازد كه گويي خرگوشي را به هنگام شير دادن به بچه هايش كشته ايد. دختر متولد اسفند گاهي اوقات دستخوش اين توهم مي گردد كه در اين دنياي پر آشوب فاقد هر نوع وسيله دفاعي و حفظ بقا مي باشد، در اثر يك چنين توهمي نااميدي سراسر وجود وي را در بر مي گيرد و وظيفه شما خواهد بود كه به وي بفهمانيد ذكاوت خارق العاده اي كه طبيعت به وي داده است و نيروي عجيبي كه در جلب نظر ديگران دارد، حربه هاي قاطعي مي باشند كه در دسترس او هستند و مي تواند با اتكاء به آن ها گليم خود را به مراتب راحت تر از ديگران از آب بيرون بكشد. مشكل ترين درسي كه اين دختر بايد در زندگي فرا بگيرد، فائق آمدن بر دودلي ها و خجول بودن است.

اگر ترس به اعماق وجود او رخنه كند،‌ تمام روابط او را با دنياي خارج قطع مي سازد و آن وقت اين خطر وي را تهديد مي كند كه تمام عمر تنها بماند. هميشه از آن هراسناك است كه مورد تعدي و تجاوز ديگران قرار بگيرد و اين خود مي تواند سخت موجب ناراحتي اش بشود .اينجا و آنجا، دختر متولد اسفند طبيعت آسيب پذير خويش را زير سرپوش يك شخصيت متكي به خود پنهان مي سازد و اين مي رساند كه سخت از بي پناهي در اين دنيا هراسناك است و سخت از بي پناهي در اين دنيا هراسناك و پيوسته از آن بيم دارد كه اگر اسرار قلب رئوف خود را صادقانه جلوي كسي بازگو كند، مانند گرگ آن را هم بدرد، و شايد به همين دليل هم باشد كه بسياري از زنان شاعر متولد اين ماه سرايندگان اشعاري هستند كه دقيق ترين نكات عشقي در آن ها بيان شده است. براي ايشان تنها كساني كه مي توانند مكنونات قلبي خود را بدون ترس و واهمه باز كنند، قلم و كاغذ است. حتي شجاع ترين دختران متولد اسفند نيز در دوستي با جنس مخالف از يك دودلي و ترس عظيم رنج مي برند. اين يك قدم به جلو آمدن ها يك قدم به عقب رفتن ها به كلي موجب سردرگمي و گيجي پسران اطراف او نيز مي گردد و روابط آنها بيش از پيش مغشوش مي شود.زن متولد اسفند از صميم قلب به كودكان خود عشق مي ورزد اما هرگز به ايشان اجازه نمي دهد به گوشه خاص شما قدم بگذارند.

بخش بزرگي از قلب او از آن شما است و هيچ كس را ياراي دخول به آن نيست. او فرقي بين بچه هاي خود نمي گذارد اما به آنكه قدري زشت تر، ظعيف تر و شكننده تر است، اندكي بيشتر مي رسد. مادر متولد اسفند بدون شك بهترين مادر دنيا است، چون هيچ موجودي به اندازه او علت خجالت هاي پسر كوچولو و درد عظيم عشق هاي زودگذر دخترنوجوان خود را درك نمي كند. او حاضر است همه چيز زندگي خويش را فداي كودكان خود كند و مخصوصا سعي بر آن دارد كه مانع محروميت كشيدن ايشان از چيزهايي بشود كه خود در دوران كودكي از آنها محروم بوده است. گذشت و چشم پوشي او ممكن است قدري بيش از حد لزوم باشد.

انضباط را به سختي مي تواند مرعي بدارد و اين نقطه ضغفي است كه گاهي اوقات تا حد بي توجهي پيش مي رود و موجب بدبار آوردن كودكان مي گردد. طبيعي است كه در يك چنين مواردي اين وظيفه پدر است كه نظم شديدتري نسبت به كودكان خود به موقع اجرا بگذارد. زن متولد اسفند ترجيح مي دهد كه شما نان آور خانواده باشيد و او زن خانه باقي بماند.

به كار شما كاري نخواهد داشت و به وي مربوط نيست كه از كجا پول در مي آوريد، و اگر از نظر مالي با مشكلي مواجه شديد، فقط وقتي به كمك شما خواهد آمد كه واقعا به بن بست رسيده باشيد. سر به هوايي او در خرج و دخل منزل را چندان جدي نگيريد زيرا همانطور كه گفته شد. تا آخر ماه كسري نخواهد آورد.شايد باور نكنيد، اما او پيوسته از نيروي عجيبي الهام مي گيرد. سياره نپتون لحظه اي چشم از او بر نمي دارد و هر وقت لازم باشد، با قدرت وارد عمل مي گردد و راه و چاه را به وي نشان مي دهد. هرگز روز تولد او، سالگرد ازدواج و يا محلي را كه از وي خواستگاري كرده ايد، فراموش نكنيد، زيرا او خيلي بيش از افراد نظیر خود است و احساساتي و پايبند به خصوصيات خاص خود مي باشد.

طالع بینی هندی زن متولد اسفند

وای خدای من عجب زن رویایی! اگر سعی كنید او را به خیال پردازی متهم كنید،( با حالتی آرامش بخش!) به طور انتقاد آمیزی شما را نگاه می كند و می گوید كاملاً اشتباه می كنید. او واقع گرا است. گاهی هم همه چیز را آن قدر واقعی می پندارد كه شاید در حالیكه فیلم غم انگیزی می بیند ، هق هق زیرگریه بزند، منظورم را كه می فهمید!

بطور كلی این نشانه به قدیسین مربوط می شود. اما فراموش نكنید زنان متولد اسفند دو دسته هستند، دسته اول زنی لوند با چشم و گوش بازو شیك است، دسته دوم آفتاب پرستی رویایی است . برخی از این زنان از چنان قدرت تظاهری برخوردارند كه تارهای خیال پردازی كه به دور خود تنیده اند ، می توانند واقعاً باور كنند.

زن متولد اسفند، زنی است كه می تواند به محض اینكه شما ( به عنوان همسر ) صبح خانه را ترك كردید وبه محل رفتید ، مثل زمان هجده سالگی اش لباس بپوشید و از خانه بیرون برود. او با كفشهای پاشه بلندی كه پوشیده به زحمت قدم می زند و اوقات خوبی را می گذارند و قبل از شما به خانه بر می گردد و می گوید كه تمام روز را در خانه بوده و گردگیری می كردها ( لبته همه آنها اینطور نیستند). بعضی از آنها آنقدرعشاق و شیفته شریك هستند كه به هیچ وجه نمی توانند بارگناه خیانت كاری را تحمل كنند .

زن متولد اسفند واقعاً رویایی است. وی شیفته خانواده و دوستان است. او از جریحه دار كردن احساسات دیگران متنفر است و مثل متولد برج مهر به جای رویارویی با مسایل ، خود را درگیر آنها نكرده و اغلب با آنها مواجه نمی شود. از آنجا كه توانایی همدلی با دیگران را دارد، مادر خوبی نیز هست و از وظایف خود شانه خالی نمی كند. او بچه ها را غرق محبت می كند. او سعی دارد از بچه ها خیلی مراقبت كند تاجایی كه آنها در می یابند گاهی حس استقلال خود را از دست می دهند و تازه وقتی با دنیای واقعی روبروی شوند می بینند كه با دنیایی كه ما در ترسیم كرده، خیلی تفوت دارد.

برای او خیلی سخت است كه بچه ها را تنبیه كند و وقتی با بچه ها درشتی می كند و سر آنها داد می كشد خودش بیش از آنها ناراحت می شود. زنی رامی ناسم كه متولد همین برج است. او یكبار آنقدر از دست بچه هایش عصبانی شده بود كه به آنها گفته بود كه میرود و آنها را تنها می گذارد. بعد در را محكم به هم كوبیده و در كابینت قایم شده بود! ولی پنج دقیقه بعد بیرون آمده بود.ا و را برای روی آوردن به مشروبات الكلی مستعد می دانند.

یكی دیگر از دوره بحرانی كه مادر متولد برج اسفند می گذراندوقتی است كه بچه های بی تجربه او خانه را ترك می كنند و او هم به سراغ خیالبافی می رود و تصور می كند كه آنها نوزاد هستند. این خطر همیشه وجود دارد كه در سكوت در آبهای خیال پردازی شناور شود. چوب و قلاب ماهی گیری بخرید و او را بیرون بكشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


error: Content is protected !!