Blog

مرد متولد آذر

مرد متولد آذر

مرد متولد آذر

مرد متولد آذر

مشخصات كلي متولدين آذر ماه:

پر شانس‌ترين فرد ، ساده و بي آلايش ، عاشق تعليم و تربيت ، سازش‌كار ، با هوش و با نشاط ، اهل دين و مذهب و معنويّات ، كنجكاو ، خوش قلب ، دوست داشتني ، علاقه‌مند به مسافرت و گردش ، اجتماعي و خوش مشرب ، اهل تجربه ، سخاوتمند ، با ذوق ، چالاك ، يك دفعه حرف شيرين مي پراند ، انعطاف پذير ، فراموشكار ، اهل عدالت ، مشتاق و پر انرژي ، زود خسته مي شود ، علاقه‌مند به معاشرت و دوست يابي ، مرتّب كار عوض مي كند ، عاشق تنوّع ، شاد و خندان ، با شهامت ، پاك و معصوم ، دعوائي و زودرنج ، اهل فرار از مسئوليّت ، خوش ذات ، صادق ، كم دقّت ، خوش بين ، منطقي ، مهمان دوست ، ولخرج ، رك گو ، اهل سؤال و جواب ، دمدمي مزاج ، براي دوست هر كاري مي كند ، عاشق شهرت و افتخار ، خونگرم ، با معلومات ، سريع الانتقال و باهوش ، خوش گذران ، چيز فهم ، مشتاق بيان حقايق .

ترکی استانبولی: برج یای

ترکی آذربایجانی: آذر آیی

رومی: ساگیتاریوس

گروه: آتش

روز شانس: پنجشنبه

عدد شانس: سه

سنگ شانس: فیروزه

رنگ شانس: بنفش،آبی مایل به بنفش

گل های شانس: یاس،چلیپا،بنفشه بنفش

بوهای شانس: نرگس،بنفشه،زنبق

موسیقی شانس: موزیک پاپ

بارزترین خصوصیت: زنده دلی و سرشار از شور زندگی بودن

بزرگترین ایده آل: شهرت جهانی

بزرگترین اشتباه: مسخره کردن

بزرگترین آرزو: گشتن و دیدن

شما در ماه آذر دو شخصیتی متولد شده اید،شاید اگر به سمبل خود نگاه کنید کمی تأمل کنید،با نگاه کردن به سمبل ماه های خرداد و اسفند دو شخصیتی بو دن آنها آششکارا دیده می شود.شما در تصویر سمبل خود انسانی آماده برای تیراندازی خواهید دید.اما در واقع این جانور نیمه انسان و نیمه اسبی است که در متلوژی به نام سناتور آورده شده است.و این جانور انسان_اسب دو شخصیتی بودن شما را نشان می دهد.

شما مانند ماه های فروردین و مرداد از گروه آتش هستید و مانند آنها خصوصیات آتش را نشان می دهید.کمان موجود در سمبل شما هم اشاره به این است که شما انسانی بسیار هدفدار هستید و خصوصیات مورد توجه بسیاری دارید.ستاره شما هم این خصوصیات را بارزتر کرده و محبوبیت خاصی به شما می دهد.راستش در مورد ستاره خیلی خوش شانس هستید.ستاره شما تمثیل کننده فراوانی،شادی و ثروت «ژپیتر» است.ستاره ژوپیتر نه تنها این خصوصیات را به شما داده بلکه طالع و بخت شما را به طور مداوم روشن و درخشان می کند.در واقع نام دیگر ستاره تان نیز «طالع بزرگ» است.

اجتماع

شما قبل از هر چیز انسانی علاقمند به اطرافیان خود،بیزار از تنهایی،دلبسته به دوستان،شاد،شیرین و دلنشین هستید.شما اعتماد به نفس بالایی دارید و خیلی خوب می دانید که در اجتماع جای مخصوصی دارید.در این مورد مانند انسان متولد آبان اصرار نمی ورزید.زیرا عقل شما خیلی متفاوت تر کار می کند.طبیعتآ اگر در لحظه تولد تأثیر ستاره دیگری را نگرفته باشید،ژوپیتر نورانی و درخشان تا آخر عمر در این مورد به شما کمک می کند و شما هم مقام موفق خود را در اجتماع حفظ خواهید کرد.

دو ساختار متفاوت
چون شما انسانی دو شخصیتی هستید،خصوصیاتتان با بقیه ماه ها فرق می کند.در ماه تولد شما دو نوع انسان متفاوت،متولد می شود.نوع اول به جسم خود اهمیت داده و به آن می رسد.ورزش می کند.برای نوع دوم عقل مهمتر است.این انسان می داند که می تواند هر کاری را با عقل خود انجام دهد و در این مورد هم حق به جانب است.در واقع آذر،همراه با تحصیلات عالی،تجارت بزرگ،راه های طولانی،کشورهای خارجی،دین و فلسفه را هم تمثیل می کند.

برای همین هم بیشتر انسان هایی که براساس عقل خود در زندگی به موفقیت رسیده و پیشرفت کرده اند در ماه آذر متولد می شوند.اما فکر نکنید که هر انسان متولد آذر یا فقط از عقل خود و یا تنها از جسم خود استفاده می کند.نوع سومی هم وجود دارد که هم به جسم خود رسیده و ورزش می کند و هم از استفاده از عقل و هوش خود لذت می برد.

طرز صحبت زیبا

طرز صحبت شما خیلی شیرین است.به راحتی موضوع های سرگرم کننده را پیدا کرده و این ها را با لذت تعریف می کنید.چون انسانی شاد هستید و جنبه خنده دار هر چیز را می بینید سخنانتان بسیار سرگرم کننده است.از مزاح و شوخی بسیار لذت می برید.از سرشناسان متولد آذرماه می توان مارک که در آمریکا به نام پدر فراح شناخته میشود،جیمز نویسنده ای با قدرت مزاح بالا را نام برد.انسان های متولد آذر در مورد تحصیلات بسیار موفقند.

انسان های متولد آذرماه ضد آنها خرداد در مورد تحصیلات حرف اول را می زنند.شما اگر بخواهید،تحصیلات فوق العاده ای خواهید داشت.عقل پرکار شما قدرت درک هر نوع اطلاعاتی را دارد.شاید هم سن تحصیل کردنتان گذشته است.اما باز هم مواردی را که توجه شما را به خود جلب می کند بررسی کرده و به موفقیت می رسید.

سیاست

در واقع شما مانند انسان های متولد خرداد صاحب دو فکر نیستید.اما برای شما سرگرمی فقط با یک مورد بسیار مشکل است.زیرا شما انسانی کنجکاو هستید.به علاوه همه چیز را خیلی سریع درک می کنید.در این شرایط هم رفتن شما از موضوعی به موضوع دیگر آسان خواهد بود.با استفاده از مهارت سخنرانی در سیاست هم موفق میشوید.هوش،خوش نیتی،دوستی،صحبت شادتان در سیاست کمک کننده شما خواهد بود.اما نباید فراموش کنید که شما ایده آلیست هستید.

نیروی شادی
گفتیم که در ماه آذر انسان های شاد،دلنشین و صاحب نیروی مزاح متولد می شوند.این نیرو به همان صورت که برای موفقیت در زندگی به شما کمک می کند باعث استقامت شما در برابر سختی ها هم خواهد بود.مهمترین نمونه ادعای ما والت دیسنی است که زندگی فقیرانه ای داشت اما نهایتآ با خلق «میکی موس» نام خود را جاودانی کرده است.ستاره شما که شادی،فراوانی و ثروت را تمثیل می کند در هر زمینه ای موجبات موفقیت شما را فراهم می کند.

عدم آرامش فکری
شما سرشار از نیروی زندگی،جسور،خوش بین بوده،شرایط زندگی را قبول کرده و به موقع بسیار پرکار هستید.اما چون متولد ماهی دو شخصیتی هستید گاهی گاهی آرامش فکریتان به هم می خورد.این آشفتگی فکری مانند ناآرامی انسان متولد آبان نیست.این احساس شما ناشی از دلتنگی است.در آن هنگام از همه چیز خسته شده و در واقع قهر کرده اید.ماه تولد شما راههای طولانی و کشورهای دریایی را نیز تمثیل می کند.برای همین،مسافرت لذت زیادی به شما می دهد.رفتن به مکان های جدید و دیدن چیزهای تازه باعث سرگرمی شما می شود.

تفریح

شما تفریح را دوست دارید.امکان روبه رویی با تعداد زیادی انسان متولد آذرماه در مسابقه ها،مانورهای ورزشی،مسابقه اسب سواری و کلوپ های شبانه وجود دارد.

پول

انسان های متولد آذرماه اگر تأثیر ستاره دیگری را نگرفته باشند،بسیار سخاوتمندند.آنها هم مانند متولدین مرداد به این باور دارند که پول برای خرج کردن است.و به هر مکانی هم که بروند برای تفریح و خوشی خود،پول خرج می کنند.و نیز خسیس هم نیستند.ژوپیتر که تمثیل کننده فراوانی،شادی و ثروت است،به شما فراوانی ارزانی داشته است.در عین حال دست شما بسیار پربرکت است.

مردان متولد آذر

این درست است که زنان زیادی مردان هدفدار متولد آذر را بسیار جذاب می یابند.اگر شما این مرد را پسندیده و یا دوست دارید،باید بگوییم که به دست آوردن او خیلی هم کار آسانی نیست.اما امکان عاشق و یا دلبسته کردن مرد متولد آذر هم وجود دارد.اما در این زمینه باید سعی زیاد بکنید.

مرد جذاب و زیبا

مرد متولد آذر انسانی شاد،پرتحرک،دلنشین و علاقمند به زندگی است.او به سبب کنجکاویش به چیزهای زیادی علاقه نشان داده و طبیعتآ هم معلومات زیادی دارد.راجع به هر موضوعی که بحث کنید چند سخن برای گفتن دارد.به علاوه سخنانش بسیار سرگرم کننده و عجیبند.اگر او بخواهد،طرف مقابلش را سرگرم می کند اما او متولد ماهی دو شخصیتی است.این خصوصیات هم باعث رفتن به هر سو،لذت از تازگی ها،دلتنگی و خستگی سریع او می شود.

کنجکاوی

این مرد راجع به شما کنجکاوی کرده،خیلی زود به شما نزدیک شده و شروع به تحقیق می کند.در نگاه اول به نظر او زنی بی همتا هستید.اما اگر او را سرگرم نکنید از شما خسته شده،شروع به یافتن چهره جدیدی می کند.این مرد سر به هوا از زیبایی ها لذت می برد.شما هم به خاطر زیباییتان و یا به سبب تازگی شخصیتتان توجه او را جلب کرده اید.اما مهمتر از زیبایی،جاذبه است.

سخاوتمندی،دست و دلبازی

این مرد اگر در لحظه تولد تأثیر ستاره دیگری را نگرفته باشد بسیار دست و دلباز است.پول خود را برای هر چیزی خرج خواهد کرد.شاید شما دوست دارید که او پولش را فقط برای شما خرج کند.و یا فکر می کنید که از این پول فقط شما دو نفر باید استفاده کنید.و باور دارید که انسان های اطرافش به دنبال فرصتی برای گرفتن پول او هستند.

تفریح

همان طور که این مرد خیلی راحت کار می کند،وابسته تفریح هم هست.او شما را به رستوران های مختلف،کلوپ های شبانه،بین مسابقه هایی خواهد برد،و پیشنهاد پیاده روی،قایق سواری و گردش با کشتی را به شما خواهد داد.این مرد که انرژی زیادی دارد ورزش را هم به عنوان یک تفریح قبول دارد.شانس بیشتر انسان های متولد آذر در بازی های شانسی بالا است.اگر در لحظه تولد تأثیر ستاره بد دیگری را نگیرد در همه مسابقات پیروز می شود. شاید این مرد قمار هم بازی می کند.اگر شما قمار را دوست ندارید حتی فکر ازدواج با او را هم نکنید،با او دوست بمانید.زیرا این مرد به دوستی هم اهمیت زیادی می دهد.

مرد متولد آذر به آزادی و راحتی خود اهمیت می دهد.برای همین هم در سنین جوانی یا بالاتر از خانواده اش جدا شده و زندگی مجردی را ترجیح می دهد.شاید این ناگهان به شما بگوید که دوستتان دارد.شما را تحت فشار قرار خواهد داد.و برای ممنون کردن شما کارهای زیادی انجام خواهد داد.اما شاید بعدآ با یک تصمیم آنی از شما دور شود.در آن زمان با تصور این که کار اشتباهی کرده اید،ناراحت نشوید،شما خطا کار نیستید فقط مرد آذرماه تصمیم خود را تغییر داده است.

عشق

تصور کنیم شما زنی بی همتا هستید.به عبارت دیگر در نظر مرد متولد آذر چنین هستید.او تحت تأثیر جاذبه شما قرار گرفته و عاشق شما می شود در آن لحظه شما فکر میکنید که از هر نظر پیروز شده اید و تصمیم به ازدواج با او می گیرد.اما او به سبب دلبستگی به تفریح و تازگی ها به شما هم علاقمند شده است.اما آنچه واقعآ عاشق شما است؟

ازدواج

ممکن است او بلافاصله بعد از پیشنهاد ازدواج برای خوانده شدن خطبه عقد شما را به محضر ببرد.اما تصمیم صحیح این است که به او اظهار دارید که راجع به پیشنهادش فکر خواهید کرد.چون اگر آتش عشق او خیلی زود خاموش شده،از بین برود زندگی زناشویی شما نتیجه خوبی نخواهد داشت.برای همین فقط به خاطر فرصت پیش آمده با این مرد ازدواج نکنید.

طالع بينی مرد متولد آذر

صادق و راستگو، دمدمي مزاج، در عشق كم اعتنا، خواهان آزادي و بي‌قيدي و طرفدار تنوع و مسافرت، خطرناكترين شوهر دنيا است. صاحب بزركترين كلكسيون دوست آشنا در دنياست، به هنگام انتخاب دوست به جاي توجه به ظاهر دقت خود را متوجه باطن آنها ميسازد.

مرد متولد آذر صادق و راستگو، دمدمي مزاج، در عشق كم اعتنا، خواهان آزادي و بي قيدي، و طرفدار تنوع و مسافرت و بطور خلاصه خطرناكترين شوهردنياست.حقيقت اين است كه مرد متولد آذر از نظر بعضي ها خيلي دمدمي مزاج است، لحظه اي او را مي بينيد كه شمشير به دست و سوار بر اسب سفيد به وسط ميدان مي تازد تا به رتق و فتق امور بپردازد و اندكي بعد او را مشاهده مي كنيد كه خود را نخود هر آشي مي كند و پابه پاي تمام برنامه ها نقشي ايفا مي نمايد.كنجكاوي مرد متولد آذر و بي قراري او در فيصله دادن هر چه زودتر مشكلات چنان زياد است كه به راستي گاهي نمي توان حدي براي آن قائل شد.

يكي ديگر از ويژگي او اين است كه پيوسته گروهي در اطراف وي ديده مي شوند و بالنتيجه براي دستيابي به چاره اي جز اين نداريد كه راه خود را از بين اين جمع باز كنيد، از سوي ديگر لازم است عنوان كرد كه به هيچ وجه جايز نيست نسبت به اين شخص بدبين باشيد، چه او بلاشك يكي از خوشبين ترين افرادي است كه خداوند كرده است. و آنقدر خوشبين است كه اگر يكي از دشمنايش يك دهانه اسب براي او ارسال دارد، به خود مي گويد حتما اسبش را فراموش كرده است.

طبيعي است يك چنين خوشبيني ممكن است خطرناك باشد زيرا در اثر آن چنان به مردم اعتماد مي كند كه حدي بر آن متصور نيست، البته من منكر آن نيستم كه اين خوش بيني از نظر زن و فرزندانش يك امتياز جالب محسوب مي شود.خوشبختانه براي او و احتمالا براي او و احتمالا براي شما، مرد متولد آذر آدم فوق العاده خوش شانسي است و اين شانس اغلب در لحظاتي كه خوشبيني هاي بي دليل او برايش گرفتاري ايجاد مي كند، به داد او مي رسد، او آنقدر خوش شانس است كه اگر به مس دست بزند، طلا مي شود و طبيعي است كه آدمي با چنين خوش شانسي خوش بين هم مي شود.

خوش شانسي او در مسائل عاشقانه نيز قابل رؤيت است و اگر احيانا پاي عشقي در ميان بيايد كه نتواند عاقبت خوشي براي او داشته باشد، زود به ريشه آن پي مي برد و دست از آن مي شويد.مرد متولد آذر صاحب بزرگترين كلكسيون دوست و آشنا در دنياست و اين دوستان اغلب دوستان واقعي و هستند زيرا به هنگام انتخاب مرد متولد آذر به جاي توجه به ظاهر دوستان، دقت خود رامتوجه باطن آنها مي سازد، در مقابل تعداد دشمنان او بسيار محدود است. كساني كه از رك گويي او آزرده خاطر مي شوند، چند روزي و يا چند هفته اي با او بد مي شوند و در جرگه مخالفين در مي آيند، اما پس از مدتي پي مي برند كه او بدون هيچ گونه قصد و غرضي حقيقت تلخ را گفته و منظور آزار و اذيت نداشت است.همانطور كه قبلا گفته شد، سياره كسي كه در ماه نهم سال متولد شده، مشتري است و كسي كه تحت تأثير اين غول منظومه شمسي قرار داشته باشد، كمي در رفتار و گفتار بي ملاحظه است، اما بدجنس و موذي نيست.

راجع به بد زباني و نحوه سخن گفتن او بايد گفت كه مقصود خود را به راستي شبيه تيرهايي كه صورت فلكي او يعني « كماندار» در چنته دارد، بيان مي دارد. يعني بدون سياست و ملاحظه كلمات را از چله كمان دهان رها مي سازد. كلام او ممكن است درست مانند اين تير قلب شما را جريحه داز كند، اما اگر قدري مقاومت به خرج داديد و به آن عادت كرديد، ‌آن وقت تا آخر عمر از قرار داشتن در جوار مردي كه دل و زبانش يكي است، چنان احساس آرامشي خواهيد داشت كه بي شك براي بسياري از زنان رشك آفرين خواهد بود. يكي از اشكالات بزرگي كه اين مرد با آن مواجه است، پيدا كردن و بكار بردن لغات مناسب در موقع حرف زدن است.

در نتيجه اغلب مجبور مي شود گفته هاي خود را با جملات ديگري حل و اصلاح كند. براي مثال او ممكن است در يك گردش عاشقانه در زير مهتاب با لحن مؤثري به شما بگويد: « عزيزم، بدون شك تو مناسب ترين زني هستي كه يك مرد ممكن است به عنوان دوست خود انتخاب كند» سپس با مشاهده آثار عصبانيت در قيافه شما با دستپاچگي اضافه مي كند كه : « آخر عزيزم، مرد وقتي اقدام به گرفتن دوست دختر مي كند كه زنش پير و زشت شده است»، آن وقت سعي مي كند زيباترين دختران دنيا را براي معشوقه بودن پيدا كند. به هر صورت اگر اين اصل مهم خاصي نيست و به هيچ عنوان مايل به آزرده خاطر ساختن كسي نمي باشد، آن وقت مي توانيد با خيال آسوده در جوار او قرار بگيريد و از داشتن نامزد يا همسر صادقي چون او لذت ببريد.

از نظر امور عاطفي بايد بگويم كه عشق در قلب او نه تنها به كندي صورت مي گيرد بلكه هرگز نمي تواند شور عشق به اعماق آن برسد اما شما مي توانيد به همين رسوخ سطحي اعتماد كامل داشته باشيد، اگر شما به دورويي هايي كه در برخي مردان وجود دارد واقف باشيد، آن وقت مي بينيد كه خداوند با قرار دادن يك مرد متولد آذر در سر راه شما چه نعمتي را به شما ارزاني داشته است، آن وقت ديگر وقتي او از عشق هاي قديم خود يا خاطرات خوش گذشته خويش براي شما صحتب مي كند . يا گاهي با زخم زبان شما را كمي مي آزارد، قلبا ناراحت نمي شويد.

دخترها و در دوستي خود با مرد متولد آذر اغلب دچاراشتباه مي شوند و رابطه خود را خيلي جدي تر از آنچه كه واقعا هست فرض مي كنند و اين امر بالطبع منجر به قضاوت هاي ناروايي درباره او مي گردد، اما در اينجا نيز شانس معروف به كمكش مي آيد و ديري نمي گذرد كه اين دخترها پي مي برند اشتباه از ايشان بوده و او نظر خاصي از اين دوستي نداشته است. دمدمي مزاجي او در روابط عاشقانه اي كه در دوران تجرد و جواني با جنس مخالف بر قرار مي سازد، به خوبي مشاهده مي گردد و به قول معروف هر روز با يكي سر مي كند و اگر در اين ميان كسي پيدا شد كه اين رابطه را جدي گرفت و خواست قدمي فراتر بگذارد، به احتمال قوي از عكس العمل طنز آميز او افسرده خاطر مي گردد.از امتيازاتي كه موجب جلب اين مرد به طرف يك زن مي گردد، هوشمندي است، مرد متولد آذر هرگز حاضر نيست با زني سبك سر دوستي خيلي نزديك داشته باشد و و يا احيانا با او پاي سفره عقد بنشيند.

از اينكه مورد سؤال هاي متعدد قرار بگيرد، بيزار است و اگر ميخواهيد كه او را هميشه از آن خود بدانيد، سعي نكنيد غل و زنجير به پاهايش بزنيد يا در حقش حسادت به خرج بدهيد و بخواهيد كه از همه اسرار دل او باخبر شويد. او را آزاد بگذاريد، به صداقت و رك گويي وي تكيه كنيد و خيالتان از هر جهت راحت باشد، اگر بتوانيد دنيا را از همان ديدگاهي كه او به آن مي نگرد، نگاه كنيد و انسان ها را به همان صورتي كه هستيد، قبول داشته باشيد، آن وقت مي توانيد حتم داشته باشيد كه عليرغم نشاط عميقي كه به هنگام برخورداري از آزادي سراسر وجود وي را بر مي گيرد، شما آن هم فقط شما عزيزترين زن دنيا برايش خواهيد بود و او هرگز شما را به ديگري نخواهد فروخت.

براي آنكه عزيزترين زن دنيا براي او باشيد، راه هاي ديگري هم وجود دارد: سعي كنيد پيوسته هوشيار باشيد، بگذاريد او فرمانرواي خانه باشد، به ورزش عشق بورزيد، او را در سفر و كوهنوردي همراهي كنيد، دست و دلباز باشيد، احساسات به خرج بدهيد، ناز و كرشمه داشته باشيد . بالاخره هرگز نخواهيد كه مانع آزادي و رفت و آمد او بشويد. لطفا زود قضاوت نكنيد، در مورد اين قسمت اخير او حاضر است همين امتياز را براي شما قائل بشود، فقط كافي است به او گوشزد كنيد كه شما هم روح آزادمنشي داريد.

هرگز با افكار « انقلابي » او مخالفت نكنيد و يادتان باشد كه پس از ازدواج با مردي كه تحت تأثير صورت فلكي كماندار است، بيش از هر زن ديگري در معرض خطر طلاق و از دست دادن شوهر خود قرار گرفته ايد، وقتي ديديد كه او كمان خود را در دست گرفته و تيرهايش را يكي پس از ديگري به سوي هدفي غيرممكن رها مي كند، بهترين كار آن است كه فكر خود را به موضوع ديگر معطوف سازيد و ان وقت در يك شب عاشقانه خواهيد ديد كه صادقانه به شما مي گويد: به راستي همسر ايده آلي براي او هستيد. اغلب مردان متولد آذر به طرز و حشتناكي از تشكيل دادن خانواده امتناع دارند، اغلب آنه ها به خاطر اينكه اعضاي خانواده او هستند، آنها را دوست دارد و به همين دليل هميشه بين ايشان و ساير اعضاي خانواده مثل خواهران، برادران، پدر و مادر نوعي جدايي آشكار مشاهده مي گردد. او درست مثل متولدين ماههاي ديگر با پدر و مادر و برادر و خواهر خود رفت و آمد مي كند و نسبت به آنها علافقه مندي نشان مي دهد، اما هرگز مايل نيست و اجازه نمي دهد كه آن ها در زندگي خصوصي او دخالت بكنند. شما هم اگر زن عاقلي باشيد، مي توانيد از اين موضوع سرمشق خوبي بگيريد و هرگز به دنياي خيلي اختصاصي او قدم نگذاريد. از جمله چيزهاي عجيبي كه بايد در منزل يك شوهر متولد آذر داشته باشيد، يك چمدان كاملا آماده براي مسافرت است زيرا بدون شك مسافرت هاي زيادي انجام خواهيد داد.

شما در اين مسافرت ها مي توانيد با خيال راحت سگ و گربه خود را هم همراه ببريد زيرا شوهرتان عاشق حيوانات است. در اين مسافرت ها او خواهان آزادي بيشتري است، پس با كمال سخاوتمندي بر تعداد شب هايي كه او مي تواند بيرون بماند، بيفزاييد و طبق معمول يادتان باشد كه صبح روز بعد سئوالي درباره صداقت و وفاداري او نكنيد. اگر مرد متولد آذر عصباني بشود، به صورت موجود خطرناك و غير قابل كنترلي در مي آيد و به قول معروف تا عقده خود را خالي نكند، آرام نمي گيرد.

بين زحمت ترميم خرابي هايي كه او به هنگام عصباينت به بار مي آورد و زحمت خودداري از متهم كردن او به نادرستي، انجام اين آخري به مراتب راحت تر از آن ديگري است. اگر او كار خلافي انجام بدهد، بدون شك خودش به شما مي گويد( در حالي كه معلوم نيست شما تاب تحمل شنيدن آن را داشته باشيد.)علاقه او به كودكانش در سنين بالا زيادتر مي شود، اما علي الاصول از مشاهده بچه مخصوصا بچه هاي كوچك شاد مي گردد. متولد آذر مردي است كه كودكان خود را خيلي زياد براي انجام كارهاي ورزشي به گردش مي برد و به اين دليل روابط او با پسرهايش نزديكتر از دخترها براي ورزش، مخصوصا ورزش هايي نظير كوه نوردي دارند و بهتر مي توانند پابه پاي او قدم بردارند، از سوي ديگر بچه هاي پسر هم او را خيلي به خود نزديك و صميمي احساس مي كنند به نحوي كه پس از سن سيزده چهارده سالگي نوعي حالت رفاقت بين ايشان پيدا مي شود و هر قدر بچه ها بزرگتر مي شوند، اين رفاقت عميق تر و افزون تر مي گردد. رك و راستي اين پدر گاهي اوقات كه كودكانش نياز به همدردي دارند، ممكن است توي ذوق ايشان بزند، از آن گذشته كنجكاوي او هم گاهي موجب ناراحتي بچه هايش مي شود زيرا بچه ها نسبت به اسرار خود سخت حساس هستند و وقتي با سئوالات پشتسر هم پدر خود مواجه شدند، ناراحت مي گردند.تنها موردي كه پدر متولد آذر از خود خشونت و سختي نشان مي دهد، موقعي است كه از بچه هاي خود دروغ بشنود. يادتان باشد كه به خاطر بچه ها او را فراموش نكنيد و وقتي ديديد كه مي خواهد با شما و در كنار شما باشد، بچه ها را فورا فراموش كنيد، ممكن است بگوييد مگر اين كار ممكن است، اما به هر صورت هميشه يادتان باشد كه تا چه حد در جوار اين مرد دمدمي مزاج و تند كه ريشه هاي عشق به انتهاي قلب او رسوخ نمي كند، در معرض خطر طلاق قرار داريد، اگر نمي خواهيد او را از دست بدهيد، بچه ها را به وي ترجيح ندهيد.

مرد متولد آذر با مغز و دل خود به تناوب فكر مي كند، به همين دليل اصلا نبايد انتظار داشته باشيد كه پيوسته احساساتي و عاشق پيشه و يا دائما منطقي و عادل باشد.

طالع بینی هندی مرد متولد آذر

اگر می خواهید مردی خوش لباس . خوش گذران از هفت دولت آزاد كه همیشه بلیطش برنده می شود را بشناسید ، او كسی جز متولد برج اذر نیست .اگر خواستید سراغ او را بگیرد كافی است سری به محلاتی بزنید كه نتایج بخت آزمایی را اعلام می كنند حتماً‌ نامش را جز برندگان خواهید خواند. او مردی خانگی نیست و دست كم تا وقتی آماده نباشد قید وبند و تعهد را نمی پذیرد و از آن دوری می كند . چون برای تنفس به فضای باز نیاز دارد .

هر جا هم كه بشود اطراق می كند. من كسی را می شناسم كه بلافاصله پس از فارغ التحصیلی از مدرسه ، با پای پیاده دور دنیا سفر كرد ، ازدواج كرد ، همسرش را طلاق داد، برای زندگی به آمریكا بعد هم به كانادا رفت و تا ده سال بعد برنگشت ! این مردها هیچ تمایلی ندارند كه بشنوند زمین گرد است یا اقیانوس اطلس به علت یخبندان مسدود است، آنها مانع نمی شوند و باید هر چیز را خودشان بفهمند .

بسیاری از مردان متولد برج آذر مجرد هستند و احساس می كنند از هفت دولت آزاداند، خودمان را گول نزنیم آنها دوست دارند گل سر سبد باشند و می خواهند بفهمند دردنیا چه خبر است تا جایی كه ممكن است به تنوع نیاز دارند ، اگر شمازنی حسود هستید اصلاً زوج مناسبی برای او محبوب نمی شود. اگر شریك شما كمانگیر است باید بدانید شاید او روزی از خواب بیدار شود و برود و تا یك ماه پیدایش نشود اما اگر در برخورد اول خواسته باشید او را به صندلی زنجیر كنید و تمام درها و پنجره ها را برای جلوگیری از فرارش او چفت و بست بزنید، ممكن است هیچ وقت پیدایش نشود .

اگر می خواهید به شما توجه كند ، باید وانمود كنید به او توجهی ندارید . این مسئله در مورد كلیه متولدین برجهای آتش صادق است . یادتان باشد او شكارچی منطقه البروج است و در چذب دختران استادی قدیمی است . طوری رفتار كنید كه شما را با هوش و علاقمند به یادگیری بداند و با او نرد عشق ببازید. از آنجا كه گاهی متولد برج آذر و شریك او در شروع آشنایی تعریف درستی از روابط خود ندارند . این رابطه سالهای سال از نقطه شروع فراتر نمی رود . اما وقتی ابعاد دیگری از وجود هم را كشف كنند، روابط وستانه شان رشد می كند .

مرد متولد برج آذر وقتی پدر می شود ، پدر خوبی نیست . اغلب به نوزاد علاقمند نیست. اماوقتی صدای بچه كوچولو را بشنود، عقیده اش تغییر می كند. به این ترتیب درنگهداری بچه اهل همدردی و همدلی نیست و همانطور كه كارهای خودش را بدون شما انجام می دهد، شما ا در نگهداری بچه به راستی تنها می گذارد.

اما وقتی بچه ها بزرگ می شوند،اوضاع جور دیگری است او از آنها خوشش می اید. بچه ها هم می توانند با پدر گفتگوی درست و حسابی كنند و او هم می تواند بچه ها را به تفكر در مورد مفهوم زندگی و موضوعات جدی دیگر وادار كند. سیاره او مشتری است و مشتری باعث خوش خلقی اوشده ، او واقعاً اهل خوشمزگی است و وقتی حال و حوصله داشته باشد باعث می شود بچه ها شادمانه از ته دل بخندند .

متولدین ماه آذر معمولاً بلند قد و سفید رو هستند و بسیاری از آنهاپیشانی بلندی دارند. یادتان باشد هیچ وقت به آنها نگویید كه دارند تاس می شوند. !

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


error: Content is protected !!