Blog

مرد متولد بهمن

مرد متولد بهمن

مرد متولد بهمن

مرد متولد بهمن

مشخصات كلي متولدين بهمن ماه:

بسيار حسّاس ، استوار و ثابت قدم ، واقعاْ عاقل و تودار ، بدون ريا و تزوير ، انسان واقعاْ خوب ، دانا ، خونسرد ، رك گو ، روي خودش بيش از ديگران حساب مي كند ، مستقل ، منطقي ، عاشق بشريّت و انسانيّت ، فكر ديگران را مي‌خواند ، ثابت قدم ، آرامش دوست ، كمك رسان ، آسان زندگي مي كند ، پرسه زدن را دوست دارد ، داراي حسّ ششم قوي ، علاقه مند به دوستان ، آزاديخواه ، بلند پرواز ، رام نشدني ، هر جا برود بر مي گردد ، جاه طلب ، از اقرار به گناه منزجر است ، دوستان بسيار زيادي دارد ، رازدار و تو دار ، اجتماعي ، تا حدودي خودخواه و مغرور ، انتقاد را قبول ندارد ، فرشته خو ، از تعريف لذّت مي برد ، راه و روش خود را به طور دائم تغيير ميدهد ، منافع خود را به خاطر ديگران به خطر مي اندازد ، سخاوتمند مخصوصاْ در دوستي ، دوستي او عميق و شكوهمند است ، ولخرجيش از روي عقل است ، خوش قلب و مهربان ، كم‌حافظه ، بهترين مشاور ، پرحركت و بي‌قرار ، كم علاقه به اصول سنتّي و قدرشناس .

ترکی استانبولی: برج کووا

ترکی آذربایجانی: دوندوران آی

رومی: آکواریوس

گروه: هوا

روز شانس: یکشنبه

عدد شانس: چهار و هشت

سنگ شانس: آماتیست،یشم

رنگ شانس: آبی تیره،آبی شب،رنگها و تن های قاطی و مخلوط

گل های شانس: زنبق،بنفشه وحشی،گلوله برف،گلهای صحرایی

بوهای شانس: سنبل،یاسمن،ویولت

موزیک شانس: اثرهای مدرن

بزرگترین ایده آل: مکانی که منجر به پیشرفت می شود.

بزرگترین اشتباه: نپسندیدن دیگران

بزرگترین آرزو: کمک و یاری

باید که بگوییم که شما باید به سمبل ماه تولدتان دقیق تر نگاه کنید.انسانی خواهید دید که از سطلی که بر شانه دارد آب جاری است.ماه بهمن عقل را تمثیل می کند.آنآب های جاری هم گنجینه افکار بی همتا می باشد.ماه تولد شما که از گروه هوا است،انسان برتر،دانایی،ایده آل،کشفیات،محبت و کمک را تمثیل می کند.این ماه نام دیگری هم دارد،به آن«ماه تولد دانایان»نیز گفته می شود.اگر شما متولد بهمن ماه هستید از هر نظر خوش شانس هستید.در ماه تولد شما انسان های بی نظیری متولد می شوند.واین را هم به اندازه ماه تولدتان،مدیون ستاره یتان هستید.

ستاره شما

شما هم دو ستاره دارید.ستاره اولتان تمثیل کننده آغاز و پایان های ناگهانی،نتایج و تغییرات،«اورانوس»است.این ستاره که تأثیر الکتریکی دارد به شما کمک بزرگی می کند.این ستاره فرق های غیرممکن و دور از انتظار به شما می دهد.باز هم در سایه عقل برتری که ستاره به شما داده تمام مسائل را به راحتی حل می کنید.اما ستاره الکتریسیته«اورانوس»،نه تنها باعث متفاوت بودن شما از همه کس می شود بلکه جذابیتی غیرقابل درک و توصیف به شما می دهد.

استقلال

شاید فکر می کنید که چرا من در این ماه متولد شده ام ولی موفق نیستم.اشتباه را در ماه تولد و ستاره هایتان جستجو نکنید.اگر هنوز خواسته هایتان را به دست نیاورده اید حتمآ از تأثیرات ستاره یتان به درستی استفاده نمی کنید.شما استقلال را خیلی دوست دارید.همان طور که دلبسته آزادی خود هستید،آرزو دارید که بقیه هم آزاد و مستقل باشند.

کار

کار و نوع مسلک برای شما مهم است.شاید بیشتر شما به این حرف اعتراض کنید.اما مطمئنم که به ما حق خواهید داد.شما حفظ کاری را که دوست دارید و به آن علاقه دارید را انجام می دهید.توانایی موفقیت در هر زمینه ای را دارید.اما پیشرفت شما در کاری که به آن علاقه ندارید کار مشکلی است.در مقابل مورد علاقه شما به عنوان همه زندگی شما محسوب می شود.در سایه این،انسانی خواهید بود که همه با انگشت شما را نشان خواهند داد.

پول

انسان های متولد بهمن در مورد پول روش خاصی دارند.بیشتر شما برای به دست آوردن پول کار نمی کنید.چیزی که توجه شما را به خود جلب می کند نوآوری و ابتکار در زمینه کاری،یافتن تازه ها و کشف اسرار ناشناخته است.شما مطابق با زمان پیش می روید.برای همین هم همیشه مدرن و متمدن هستید.این تنوع و تازگی همیشه در کار و زندگی شما محسوس می باشد.شما به سنت ها احترام می گذارید اما این را هم باور دارید که تازگی و تنوع،چیزهای بهتری پدید می آورند.

اما نباید در علاقه به تازگی،افراط کنید.زیرا در این میان چیزهایی هم وجود دارند که جدید نیستند اما ارزش خود را هم از دست نداده اند.باید در مورد تنوع و تازگی از عقل خود هم استفاده کنید.اما در انسانهای متولد بهمن که تحت تأثیر ساتورن هستند این آرزوی تازگی و تنوع ارزش خود را از دست داده و گاهی نیز از بین می رود.

دوستی

شما انسانی بشر دوست هستید.به همین دلیل هم با دیدی دوستانه به دنیا می نگرید.به این معنی نیست که شما همه را دوست دارید.شما برای بهبودی زندگی مردم کارهای زیادی انجام می دهید.اما بعضی انسانها را به سبب مخالف بودن خصوصیاتشان با عقاید و افکار شما،دوست ندارید.طرز صحبت شما بسیار مؤثر است.و شما بااستفاده از این طرز صحبت می توانید هرکاری را که اراده کنید انجام دهید.و چون شما بسیار هدفمند هستید،فرهنگ بالایی دارید.

شما می توانید با همه در هر موردی به راحتی صحبت کنید.چون شما،دیگران را مورد تحقیق و بررسی قرار داده،از اتفاقات نتیجه گیری کرده،به تازگی ها اهمیت داده،در زندگی به همه چیز علاقه نشان می دهید.با این اوصاف،شما در هر زمینه ای موفقیت های زیادی به دست می آورید.

راستگویی

راستگویی برای شما در زندگی مهمترین چیز است.امکان کنار آمدن شما با انسانی دروغگو،وجود ندارد.حتی اگر آن فرد وعده سود و منفعت زیادی هم به شما داده باشد باز هم راضی نمی شوید.بعضی ها می گویند که برای رسیدن به هدف،درستی و صداقت،مانع می باشد.اما شما چنین فکر نمی کنید.

اجتماع

معلوم است که شما در اجتماع،مورد توجه و محبوب هستید.انسانهای زیادی شما را دوست دارند چون شما مؤدب،بامعلومات،بافرهنگ بوده،با دید متفاوتی به زندگی مینگرید.طرز صحبتتان خیلی مؤثر است و به انسانها احترام می گذارید.همان طور که مقام خوبی در اجتماع دارید،همواره اطراف شما انسانهای زیادی وجود دارد.از اشخاص لوس،مغرور،تحقیرکننده،متنفر هستید.به علاوه گفته می شود که شما انسانی خوش نیت و دست و دلباز هستید.

اما شما نیز بر خلاف محبوبیت و مورد توجه بودن،گاه گاهی تنها می مانید.دلیل این نوع کمبود دوست و رفیق نیست.بلکه شما نیز گاهی احتیاج به تنهایی دارید که در تنهایی و خلوت فکر کرده،با مسائل مورد علاقه خود که تنها به خود شما ارتباط دارد،مشغول بوده و از شلوغی و سر و صدا دور باشید.نزدیک شدن به شما در این زمان خیلی به جا است.

خانه
شما به خانه خود دلبستگی دارید.دوست دارید زندگی بسیار پرتحرکی داشته باشید.خانه برای شما محلی برای استراحت،آرامش و راحتی است.و نیز این خانه برای شما،به عنوان جایی برای فرار از دیگران و خلوت و تنهایی،و محلی دور از دسترس دیگران می باشد.در هر موضوعی از تازگی لذت می برید.اما در مورد خانه«ساتورن»تأثیر خود را نشان می دهد.

مردان متولد بهمن

می دانید که متولدین این ماه بسیار هدفدار،عاقل،مورد توجه و فوق العاده می باشند.مرد متولد این ماه را خیلی آسان پسندیده و دوست خواهید داشت.اگر با او ازدواج کنید بسیار خوشحال خواهید شد.

مرد جذاب

باید بدانید که زنان زیادی به مرد مورد پسند شما توجه دارند.زیرا او بسیار جذاب است.برای موفق شدن در این ماه باید با عقل و احساس و لذت های ایم مرد همراهی کنید.مرد متولد بهمن،شاید در سنین کودکی عاشق شود.اگر شما را دوست داشته باشد بدون تأمل با شما ازدواج می کند.اما افکار و عقاید او روز به روز تغییر خواهد کرد.یعنی شاید بعد از مدتی شما را نپسندد.اما اگر شما هم همراه او تغییر و رشد کرده و تکامل یابید،در این صورت این ارتباط ادامه پیدا می کند.اما باید بگوییم که این مرد بعد از سپری شدن هوس نخستین عشق،دیگر به آسانی عاشق نخواهد شد.

معلومات و تازگی

این مرد به معلومات اهمیت زیادی می دهد.نظر او را ثروت ها و میلیاردها جلب نمی کند بلکه فرهنگ و ادب بسیار باارزش است.او ابتدا باید تیپ شما را بپسندد.او همیشه زنان خوش،جذاب،زیبا،ظریف و شیک را می پسندد.اما شاید این شیک بودن،زیاد متناسب با افکار شما نباشد.مرد متولد بهمن مانند متولدین دی ماه و شهریورماه،لباس های ساده را نمی پسندد.طرز صحبت کردن این مرد به اندازه ای مؤثر است که نمی توان با کلمات بیان کرد.تصور کنیم که شما بااستفاده از طرز لباس پوشیدن،دلبستگی به تازگی،معلومات و عقل خود توجه این مرد را به سوی خدا جلب کردید.

اما متأسفانه اینها هم کافی نخواهد بود.او دوستانی متناسب با خصوصیات و افکار خود را می طلبد.زندگی او به معنایی که شما فکر می کنید برنامه ریزی شده نیست.

راستگویی

این مرد راستگو است و همیشه برای انسانهای راستگو احترام و ارزش قائل است.به او دروغ نگویید.زنان خیلی کمی می توانند به خوبی دروغ گفته و این مرد را فریب دهند.حتی اگر وی اینها را هم باور کند،اگر روزی حقیقت آشکار شود بسیار مأیوس خواهد شد.

تنوع

مرد متولد بهمن بسیار هدفمند است.خواهید دید که او تغییر می کند.گاهی خوش بین،گاهی بدبین بوده،گاه شاد،گاهی جدی خواهد بود.به علاوه در آن زمان به هر رشته ای علاقمند باشد،تحت تأثیر آن قرار خواهد گرفت.این مرد برتر می تواند دانشمند هم باشد،اما هر چه باشد بدانید که او بسیار عاقل بوده و بالاخره به موفقیت خواهد رسید.

ازدواج

مرد متولد بهمن از ازدواج که او را محدود می کند،می ترسد.اما اگر به شما عادت کرده،شما را دوست داشته باشد،پیش شما،آسایش و آرامش را نیز خواهد یافت.حتی اگر مقاومت هم کند بالاخره به شما پیشنهاد ازدواج خواهد داد.این مرد زمانی که کسی را دوست داشته باشد بسیار تغییر می کند.چون نیروی حدس بالایی دارد،آرزوهای شما را بدون بیان و گفتگو درک می کند.و برای ممنون کردن شما هر کاری انجام می دهد.

به او حسادت نکنید.اگر حسود هستید باید این را با مهارت مخفی کنید.زیرا این مرد هم رفیقان مرد و هم رفیقان زن زیادی خواهد داشت و به آنها توجه خواهد کرد.با او دوست باشید،بانظراتش موافقت کنید و دوست داشتن و علاقه خود را آشکار کنید.طبق مد روز لباس بپوشید.در خانه راحتی او را فراهم کنید.بله فداکاری های زیادی خواهید کرد.اما اگر مرد برتر بهمن شما را دوست داشته باشد بسیار خوشبخت خواهید شد.

طالع بينی مرد متولد بهمن

دارا دوستان زيادي است، از اقرار به نقطه ضعف‌هاي خود منزجر است. حسود و سوظني نيست، هارت و پورت و هياهو دارد. دير ازدواج مي‌كند و در بيماري وسواس است. ذاتآ اجتماعي است و افكاري را در سر مي‌پروراند كه اصلآ عملي نيستند. عشق اول خود را براي تمام عمر در خاطر نگه مي‌دارد.

مرد متولد بهمن داراي دوستان زيادي است، از اقرار به نقطه ضعف هاي خود منزجر است، حسود و سوءظني نيست، هارت و پورت و هياهو دارد،‌ در ازدواج كند است، در بيماري وسواسي است.

مرد متولد بهمن نبايد انتظار داشته باشيد كه در امور عشقي رفتاري مشابه مردان ديگر داشته باشد، يك چنين انتظاري از يك چنين مردي بدون شك موجب نااميدي شديد شما خواهد شد. وقتي پاي دوستي در ميان است، شما مي توانيد به طور نامحدود روي او حساب كنيد، اما عشق براي او چيز ديگري است.رفتار يك پسر جوان متولد بهمن با شما در هيچ صورتي مشابه رفتار پسران ديگر نيست، اين رفتار ظاهرا چنان است كه يقين داريد كوچكترين علاقه اي به شما ندارد و آن وقت يك روز ناگهان مي بينيد كه از شما خواستگاري مي كند، دليل آن هم خيلي ساده است، آن ها حتي با بدترين دشمنان خويش حرف خود را با جمله: « ببين دوست من » شروع مي كند، براي ايشان هر رابطه اي داراي يك قاب بزرگ دوستي است،‌اما هيچ بعيد نيست كه در ميان اين قاب هاي بزرگ يكي داراي يك قاب مضاعف به اسم عشق باشد.

يكي از دلايل دير ابراز كردن عشق در متولد بهمن اين است كه عليرغم علاقه شديدي كه به آگاه شدن به اسرار ديگران دارد، از برملا كردن راز دل خويش خود داري مي كند. دائما سعي مي كند آنچه را كه در درونش مي گذارد، مخفي نگاه دارد. به نظر عده اي از روانشناسان مرد متولد بهمن از سر در گم كردن ديگران لذت مي برد.مرد متولد بهمن ذاتا اجتماعي است و به اين دليل اگر ورزشكار باشد، عضو بي نظيري در بازي هاي تيمي خواهد بود، او مقررات حاكم بر رفتار و وظايف گروه ها را به خوبي درك مي كند، براي هر يك از اطرافيان خويش ارزش قائل است، در حالي كه فقط براي تعداد محدودي از كساني كه با ايشان برخورد مي كند، ارزش خيلي خاص قائل است. اغلب مردان متولد اين ماه خودخواه و مغرور هستند، اما دقت كنيد كه اين نقص را به رخ شان نكشيد زيرا به هيچ صورتي نمي توانند انتقاد را تحمل كنند و اين ضعف چنان در ايشان شديد است كه اگر فرشته اي را كه خود در نظر ديگران ساخته اند، بشكنيم، به كلي اعتماد به نفس خود را از دست ميدهد.مرد متولد بهمن به عبارت ديگر به صورتي غير عادي افكاري در سر مي پروراند كه اصلا عملي نيستند، و به اين دليل در طول زندگي راه و روش خويش را مرتبا تغيير مي دهد.

يكي ديگر از اختصاصات او اين است كه خيلي پركار به نظر مي رسد، درحالي كه اگر دقت كنيم، متوجه مي شويم كه قسمت اعظم آن فقط هياهو است نه كار مثبت. يكي از محسنات او اين است كه ميتواند منافع خود را به خاطر منافع ديگران ناديده بگيرد، ‌پس به عنوان شريك زندگي مي توانيد اميدوار باشيد كه به خواسته هاي شما مطرح خواهد بود، در اين جهان پهناور ميليون ها نفر زندگي مي كنند كه هر كدام خواسته هايي دارند و خواسته هر كس هم براي خودش اهميت خاص دارد.

براي مرد متولد بهمن هرگز اين امكان وجود ندارد كه به خاطر يك نفر از دنيا برود، او جزيي از جمع است و اين وضع را تا آخر عمر هم حفظ خواهد كرد.تجزنه و تحليل همه مسائل و مواردي كه با آنها مواجه مي شود، كار ابدي اين مرد است، به اين دليل يكي از وظايف دائمي شما اين بايد باشد كه دقيقا مراقب رفتار و گفتار خود باشيد زيرا در سر شوهرتان روزي هزار بار جمله منظورش از اين كار ( يا اين حرف ) چه بود؟ تكرار مي گردد و هر دفعه هم با موشكافي فراوان به جست و جوي جواب آن مي پردازد. يافتن جواب براي مسائل مختلف او را به شدت تحريك مي كند. اگر ديديد شبي بي خوابي به سرش زده است و مرتب اين شانه مي شود، علت را عدم موفقيت در حل جدول كلمات متقاطع روزنامه عصر بدانيد.

دختري كه بخواهد او را به دام ازدواج بيندازد، بايد حتما دوز و كلكي جور كند. يك كتاب باز هرگز مورد مطالعه او قرار نمي گيرد، كنجكاوي او هميشه به صفحاتي است كه لبه آنها به هم چسبيده است. اگر شما در روزهاي قبل از ازدواج به او بي محلي كنيد و يا سرتان فقط به كار خودتان مشغول باشد، از او واكنشي خواهيد ديد كه به راستي تعجب آور خواهد بود. اگر يك هفته از تماشاي فيلمي اظهار رضايت بكنيد و هفته بعد بگوييد كه حوصله رفتن به سينما را نداريد، فورا اين سئوال در سر او پيدا مي شود كه چرا تا اين حد دمدمي مزاج هستيد،‌كمااينكه او به طور مرتب از خود مي پرسد چرا فلان عطر را زده ايد، چرا لباستان اينقدر كوتاه است، چرا اينطور توالت كرده ايد و … تا جواب يك يك اين سئوالات را پيدا نكند، كوچكترين قدمي پيش نمي گذارد. طبيعي است كه اين دست به دست كردن ها و طفره رفتن ها و بي تفاوتي ظاهري ممكن است شما را فراري بدهد، آن وقت او با نگاهي حسرت بار از كف رفتن شما را نظاره مي كند و بعد به دنبال سوژه ديگري براي بررسي مي رود. او ذاتا شلوغ است و حتي در خنديدن نيز سر و صدا به راه مي اندازد. ضمنا در روابط با همسر خود اهل خشونت نيست و بد رفتاري او فقط در حد سرپوش گذاشتن به روي ضعف هاي شخصيت خويش است. به احتمال خيلي زياد مرد متولد بهمن در طول زندگي خود مقام و شخصيتي كسب مي كند. او براي اينكه سري توي سرها داشته باشد، خود را به آب و آتش مي زند و بالطبع ممكن است يك بار موفق بشود، اين موفقيت مي تواند از بردن جايزه نوبل تا انتخاب شدن به عنوان بلند قد ترين مرد شهر باشد.گروهي از مردان بهمن ماه به شدت وسواسي هستند كه شايد علت آن ترس خارق العاده آنها از ميكرب و بيماري است. البته او حداكثر سعي ممكن را به عمل مي آورد تا اين ترس خود را، مخصوصا از نظر كسي كه نسبت به او تعلق خاطري دارد، پنهان كند، اما با اندكي دقت مي توان اين ترس را در واكنش هاي غير عادي او ملاحظه كرد.

آلرژي يكي ديگر از نقاط ضعف اوست تا حدي كه اگر روزي به شما گفت نگاه كردن به لوازم آرايشي كه به كار مي بريد، موجب كهير زدن او مي گردد. تعجب نكنيد،‌ طبيعي است كه يك چنين آدمي ا اين همه حساسيت در مقابل عوامل خارجي مي تواند موجب سر درگمي پزشك نيز بشود.مردي كه دربهمن ماه به دنيا آمده قادر به بازگو كردن احساسات عاشقانه خود نمي باشد و اين بي تجربگي گاهي از جانب جنس مخالف سوء تعبير مي گردد. او هرگز به شما يك پالتوي شيك و يا يك انگشتر الماس هديه نخواهد داد، اما زندگي با او بدون پالتو و يا يك انگشتر الماس هم مي تواند مسحور كننده باشد.بدترين خصلت او از نظر زبان اين است كه بر خلاف متولدين خرداد، مرداد، مهر و دي به اين آساني ها تن به ازدواج نمي دهد و بسياري از ايشان تا ايام ميانسالي خود را از قيد و بند ازدواج بر كنار نگاه مي دارند. اگر در ازدواج خيلي محافظه كار است. در عوض در دوستي سخاوتمند است و دوستي هاي او گاه شكوهمند و بسيارعميق است كه به آساني با عشق اشتباه مي گردد. به همين جهت زن ايده آل براي او زني است كه بيشتردوست او باشد و توقع برخوردار شدن از احساسات شديد عاشقانه را نداشته باشد.حسادت در قاموس اين مرد معنا ندارد و تا زماني كه خلاف آن ثابت نشده به شما اعتماد نشان مي دهد.

اين امر به خاطر آن نيست كه اطولا آدم خوشبيني است و به همه اعتماد دارد، بلكه به علت آن است كه قبل از خواستگاري شما را از هر نظر تحت آزمايش قرار داده است. به موازات حسادت، خيانت نيز در زندگي او جايي ندارد، منظورم اين است كه مرد متولد اين ماه، با وحود آنكه به سكس بي علاقه نيست و گاه لاف عياشي هم مي زند، تقريبا هيچگاه دست از پا خطا نمي كند، اگر ديديد شوهر متولد بهمن شما در مجالس و ميهماني ها خيلي با زن هاي ديگر گرم مي گيرد، مطمئن باشيد كه يكي از والدين او متولد برج آبان است.مرد متولد بهمن پس از آنكه همسر خود را انتخاب كرد، خيال خود را از اين بابت به كلي راحت تصور مي كند و به اين فكر مي افتد كه حالا مي تواند به موضوعات مهمتري بينديشد.

سكس براي او جاي بسيار مخصوصي در زندگي ندارد و بازتاب اين امر در روابط دوستانه او با دخترها نيز ديده مي شود. او ممكن است فقط به اين دليل كه دوستي او با يك دختر دارد حالت صادقانه خود را از دست مي دهد، كليه روابط خود را با وي به طور كاملا ناگهاني و غير قابل پيش بيني قطع مي كند. خيال نكنيد كه اين كار او فقط قلب دختر را مي شكند، قلب او نيز جريحه دار مي گردد. مرد متولد بهمن شكستگي قلب خود را به شدت از ديگران پنهان نگاه مي دارد زيرا از نظر روحي طوري است كه اگر نقاط ضعف او برملا بشود، به كلي خرد و مضمحل مي گردد.

اگر روزي عاشق يك مرد جذاب متولد بهمن شديد، فورا از خدا بخواهيد كه يك صبر ايوب به شما ارزاني دارد. زيرا براي شنيدن جمله « عزيزم با من ازدواج مي كني» حتي يك قرن انتظار كشيدن زماني طولاني نخواهد بود.مرد متولد بهمن گهگاه به لاك خود فرو مي رود، بي جهت ناراحت نشويد و مزاحمتي برايش فراهم نياوريد، ديري نمي گذرد كه به دنياي همگان باز مي گردد و شما را در روياهايي كه داشته است، شريك مي سازد، از اين موقعيت حداكثر استفاده را بنماييد زيرا يكي از آن موارد نادر است كه مي توانيد در احساسات او شريك بشويد.او احتمالا بهترين نان آور شهر نخواهد بود اما به خوبي قابليت آن را دارد كه كاري بكند كه تمام دنيا از آن بهره مند گردد و يا اولين كسي باشد كه قدم بر روي مريخ مي گذارد.

زن كه شوهر وي متولد بهمن ماه است، بايد هر لحظه انتظار مواجه شدن بايك رويداد تعجب آور را داشته باشد، پس اگر يك روز خبر ورشكستگي او را شنيديد، كاخ آرزوهاي خود را خراب شده تصورد نكنيد، هيچ بعيد نيست كه دو روز بعد، با يك گوني اسكناس به منزل بيايد البته تعدادي مرد متولد بهمن وجود دارند، اما داشتن پول زياد آرزوي بزرگ او در زندگي نيست.

بررسي ها نشان مي دهد كه ثروت اغلب ثروتمندان متولد اين ماه يا باد آورده است و يا در اثر برخورداري از كمك دوستان و اطرافيان،‌ گردآوري شده است. به هر صورت ثروت زياد چيزي نيست كه او واقعا استحقاق آن را داشته باشد و يا براي رسيدن به آن فداكاري كرده باشد. يك دليل ديگر هم ممكن است براي وجود مقادير متنابهي پول در حساب بانكي او وجود داشته باشد و آن هم پس انداز براي روز مبادا و ايام پيري است. از نظر دست و دلبازي و پول خرج كردن بيشتر تابع عقل است تا احساسات، اما به نفع شما است كه هميشه زير پارچه روي طاقچه چند تا اسكناس درشت پنهان كنيد، اگر پاي تظاهر در ميان نباشد، هرگز دريافت كننده يك هديه گرانبها نخواهيد بود مگر اينكه يكي از والدين او متولد فروردين،‌ تير، آذر يا اسفند باشند كه در اين صورت آفتاب گاهي از مغرب در مي آيد. از نظر بچه ها، او حرف گوش كن ترين پدر دنيا است. به علاوه او تنها پدري است كه پسرش به هنگام مواجه شدن با مشكلات عاشقانه با فراغ بال به او رو مي آورند، چون يقين دارند كه با حوصله بسيار به آنچه مي گويند، گوش مي دهد و منطقي ترين و قابل قبول ترين راه حل ها را عرصه مي كند.

به عبارت ديگر او حلال مشكلات فرزندان خود مي باشد. يادتان باشد بزرگترين دليل ازدواج او با شما اين است كه مي خواهد مونس و همدمي داشته باشد، كسي كه دائما با او باشد و احتياجات و نيازهاي وي را مرتفع سازد و به هيچ وجه مايل نيست كه خواندن كتاب، تماشاي تلويزيون و يا حتي شركت در يك ميهماني زنانه مانع انجام اين وظايف بشود. نظر او درباره يك مادر و يك زن ايده آل خيلي ساده است. زني كه به طور دائم به او بپردازد. وقتي او چيزي خواست، متوقع است كه خيلي فوري خواسته او را برآورده سازيد.

مرد متولد بهمن عشق اول خود را براي تمام عمر در خاطره نگاه مي دارد. اين عشق را با اولين قراري كه با يك دختر مي گذارد و يا اولين دختري كه با او روابط صميمانه برقرار مي سازد، اشتباه نگيريد. عشق اول او، ‌آن دختري است كه براي اولين بار قلب او را به طپيدن واداشته است. او مي تواند جزئيات اين عشق را جزء به جزء براي زن خود تعريف كند،‌ آنچه او در اين باره مي گويد، ممكن است براي شنونده كاملا خسته كننده باشد، اما براي خود وي بسيار شكوهمند است،‌با توجه به اين امر است كه اگر همسر اين مرد،‌ عشق اول او هم باشد، به راستي مالك قلب او خواهد بود.

روي هم رفته بايد گفت كه زندگي با اين مرد مطبوع و خوش آيند است و مخصوصا اگر از زمره زناني هستيد كه از وجود رويدادهاي شگفت انگيز در زندگي خود لذت مي بريد، بدون درنگ زن يك پسر متولد بهمن بشويد.

طالع بینی هندی مرد متولد بهمن

مرد متولد بهمن جذاب ترین مرد در طالع بینی است .هم مرد و هم زن متولد بهمن برج مثل آهن ربا مرد مرا به خود جذب می كنند. آنها اغلب از سن چهل سالگی چاق می شوند. مرد متولد این برج از ویژگیهای آسمانی و هیكل خوبی برخوردار است و باعث می شود كه خیلی ها دچار تپش قلب شوند.

وقتی بفهمد او همان كسی است كه شما به دنبالش هستید، در جهت مخالف شما می دود. او را در هر گروه یا انجمنی می توانید پیدا كنید مطمئن باشید كه عضو هر گروهی باشد، به نحو شایسته ای عمل می كند در ضمن او روابط عمومی خوبی دارد و دوستان زیادی پیدا می كند. بطور كلی او كسی است كه می توانید در حالیكه در گفتگوی مهمی شركت كرده، خوب گوش دهد و بفهمد كه در آن سر سالن چه اتفاقی می افتد.

مرد متولد بهمن بسیار تیز بین است اما وقتی نوبت به مسایل عاشقانه می رسد مثل خفاش كور می شود. اما در مورد معجزه‏ات عقلانی صحبت كنید، او بهترین است.

پسرهای متولد بهمن در سنین پایین خانه را ترك می كنند تا بالهایشان را باز كنند و در آسمان پرواز كنند. آنها می خواهند چیزهای جدیدی یاد بگیرند. این مردان عاشقورزش هستند، انها از شطرنج لذت می برند و از آنجا كه می خواهند از مغزشان استفاده كنند حتی ممكن است تمبر جمع آوری كنند . آنها دوست دارند كه دیدشان را وسیع تر كنند و برای شر و ور گفتن در مورد دیگران وقت ندارند .

مرد متولد بهمن فوق العاده رك است. وقتی بدخلق است ، به طعنه رك می شود. در چنین مواقعی در مقابل اظهار نظرهای او باید پوست كلفت باشید. گاهی آنقدر سرد و یك دنده می شود كه بدجوری از دستش ناراحت می شوید.

بسیاری از مردم با مردان متولد برج بهمن مشكل عاطفی پیدا كرده اند و پس از این تجربه غمگینتر و عاقلتر شده اند . و قبول كرده اند كه شكست خورده اند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


error: Content is protected !!