3 برابر تعداد رمزارزها مانند سال گذشته در فهرست میلیاردرهای فوربس 2021 قرار گرفته است – مجموعه

3 برابر تعداد رمزارزها مانند سال گذشته در فهرست میلیاردرهای فوربس 2021 قرار گرفته است

 فوربس لیست سالانه میلیاردرهای خود را در 6 آوریل منتشر کرد ، در حالی که آمازون بر جف بزوس و 177 میلیارد دلار رئیس این فهرست برای چهارمین سال متوالی در صدر لیست است.

در "عجله طلای دیجیتال" 9 میلیاردر رمزگذار جدید به لیست فوربس پیوسته اند و مجموع آنها را به 12 رسانده اند (بسته به اینکه دوقلوهای Winklevoss را یک یا دو مورد حساب کنید). لیست میلیاردرهای جهان

سام بانکمن-فرید - تازه وارد

سام بانکمن-فرید با دارایی خالص 8.7 میلیارد دلار ثروتمندترین میلیاردر رمزپایه است. بانكمن فرید شركت بازرگانی Alameda Research و مبادله مشتقات محبوب FTX را تأسیس كرد. این بازیکن 29 ساله در فضای رمزنگاری موج ایجاد کرده است ، به تازگی FTX به مدت 19 سال حق نامگذاری در ورزشگاه خانگی Miami Heat را به دست آورده است. Cointelegraph اخیراً Bankman-Fried را به عنوان سومین شخصیت تأثیرگذار در رمزنگاری برای سال 2020 قرار داده است.

دوقلوهای وینکلوس - تازه واردان

دارایی خالص کامرون و تایلر وینکلووس 3 میلیارد دلار است و از سال 2012 شروع به سرمایه گذاری در بیت کوین کردند. برادران معروف مارک زاکربرگ فیس بوک را به دلیل سرقت IP در سال 2004 شکایت کردند و 65 میلیون دلار که برای سرمایه گذاری در بیت کوین استفاده کردند ، برنده شدند. آنها تبادل رمزنگاری Gemini را در سال 2014 آغاز کردند و Nifty Gateway را در نوامبر 2019 خریداری کردند.

کریس لارسن - بازگشت کننده

لارسن ، بنیانگذار آزمایشگاه Ripple ، شاهد خالص دارایی وی از 2.6 میلیارد دلار به 3.4 میلیارد دلار در سال گذشته بود.

مدیرعامل لارسون و ریپل ، برد گارلینگ هاوس در حال بحث و جدال مداوم با SEC در رابطه با XRP و پیشنهادات اوراق بهادار ثبت نشده هستند. با این حال ، به نظر نمی رسد که دادخواست SEC علیه Ripple به دلیل تأثیرگذاری XRP در 12 ماه گذشته 387٪ افزایش داشته باشد.

جد مک کالب - تازه وارد

مک کالب یکی دیگر از بنیانگذاران Ripple است و گفته می شود 3.4 میلیارد XRP و 1 میلیارد Stellar Lumens - ارز رمزنگاری شده ای که پس از ترک Ripple تاسیس کرد - در اختیار دارد و دارایی های وی به ارزش خالص 2 میلیارد دلار می رسد. Cointelegraph گزارش داد كه McCaleb فقط در سال 2020 ارزش 400 میلیون دلار از دارایی های XRP خود را فروخته است.

مایکل سایلور - تازه وارد

Saylor مدیرعامل شرکت ذکر شده MicroStrategy است و در سال 1989 بنیانگذار غول نرم افزار بوده و هم اکنون دارایی خالص 2.3 میلیارد دلار دارد. Saylor به عنوان مدافع اصلی شرکت های دارای Bitcoin در ترازنامه شناخته شده است. از زمان اولین خرید بیت کوین در آگوست سال 2020 ، میکرو استراتژی 2.226 میلیارد دلار سرمایه گذاری کرده است و تعداد آن را به 91 هزار و 579 بیت کوین می رساند و هزینه متوسط ​​آن 24311 دلار برای هر بیت کوین است.

مغز آرمسترانگ - بازپرداخت شده

آرمسترانگ مدیر عامل و بنیانگذار Coinbase است و دارایی خالص وی طی 12 ماه از یک میلیارد دلار به 6.5 میلیارد دلار رسیده است. Coinbase نیز یک سال موفقیت آمیز داشت و یک میلیارد دلار درآمد کسب کرد و قرار است در یک هفته مستقیم لیست شود. این ارزش سهام آرمسترانگ را در جایی از شمال 14 میلیارد دلار ارزیابی می کند ، به این معنی که او سال آینده می تواند در لیست میلیاردرهای رمزپایه برتر باشد.

فرد ارشام - تازه وارد

ارشام در سال 2012 با برایان آرمسترانگ Coinbase را تاسیس كرد و در سال 2017 این شركت را ترك كرد. وی هم اكنون عضو هیئت مدیره این شركت است و ارزش 6٪ سهام وی 1.9 میلیارد دلار تخمین زده شده است.

چانگ پنگ ژائو

ژائو بنیانگذار بزرگترین صرافی رمزنگاری Binance است و تخمین زده می شود 30٪ سهام این شرکت را داشته باشد. دارایی خالص ژائو 1.9 میلیارد دلار است و افزایش طلائی دیجیتال برای بنیانگذار Binance خوب بوده است ، با Binance Coin به عنوان دومین بزرگترین altcoin با محدودیت بازار شناخته شده است. ژائو در اوایل این هفته فاش کرد که نزدیک به 100٪ از سهام خود را در رمزنگاری در اختیار دارد.

متیو روزاک - تازه وارد

Roszak رئیس و بنیانگذار شرکت فناوری Blockchain Bloq است و یکی از سرمایه گذاران برجسته رمزنگاری و بلاکچین است. Roszak همچنین یکی از اعضای بنیانگذار Tally Capital است که یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی متمرکز بر رمزنگاری است و ارزش خالص وی 1.5 میلیارد دلار است.

تیم دراپر - تازه وارد

Draper یک مبلغ رمزنگاری است که ارزش خالص آن 1.5 میلیارد دلار است. وی پس از مصادره آن از بازار سیاه جاده ابریشم ، در سال 2014 به ارزش 18.7 میلیون دلار خرید. Draper همچنین یکی از سرمایه گذاران اصلی پروژه Tezos بود و Draper Fisher Jurvetson ، یک شرکت سرمایه گذاری پیشرو در استارت آپ های اولیه در زمینه فناوری ، بنیانگذار بود.

باری سیلبرت - تازه وارد

سیلبرت در سال 2015 گروه ارزهای دیجیتال را تاسیس کرد و دارایی خالص آن 1.6 میلیارد دلار است. DCG صاحب شرکت مدیریت دارایی Grayscale Bitcoin Trust است که در حال حاضر 46 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد.