3 دلیل قیمت بیت کوین سومین عملکرد Q2 خود را تا به حال ثبت کرده است – مجموعه

3 دلیل قیمت بیت کوین سومین عملکرد Q2 خود را تا به حال ثبت کرده است

 


قیمت بیت کوین (BTC) شدیدترین عملکرد Q2 خود را در تاریخ به دنبال سقوط گسترده در 13 مارس ثبت کرد وقتی قیمت قبل از اینکه در نهایت طی سه ماه آینده بالای 10،000 دلار پایین بیاید پایین تر از 3600 دلار کاهش یافت.

محققان Skew گفت:

"بیت کوین امروز سومین فصل نزدیک به سه ماهه خود را در تاریخ جوان خود دارد."

عملکردهای سه ماهه بیت کوین در طول 6 سال گذشته. منبع: Skew

عملکردهای سه ماهه بیت کوین در طول 6 سال گذشته. منبع: Skew

سه کاتالیزور کلیدی که از آوریل تا ژوئن به تظاهرات تاریخی بیت کوین دامن زدند عبارتند از: کاهش پاداش بلوک 11 مه ، تقاضا برای BTC با قیمت چند ساله پایین و بهبودی شدید در بازارهای سهام جهانی.

پاداش بلوک نصف می شود

در 11 ماه مه ، شبکه blockchain Bitcoin سومین پاداش بلوک را در تاریخ نصف کرد. با کاهش قیمت بیت کوین 21 میلیون دلار ، میزان تولید BTC به نصف کاهش می یابد.

پس از وقفه نیمه تمام ، کارگران معدن بلافاصله از افت تقریبا 50 درصدی درآمدها رنج می برند و برای مقابله با کاهش سود تحت فشار قرار می گرفتند. این امر منجر به مذاکره در مورد سرمایه گذاری در بین معدنچیان شد که منجر به نیمی از آن شد.

با وجود نیمه تمام شدن ، hashrate شبکه Bitcoin در همه زمان های بالا قرار دارد. با توجه به اینکه هر نیمه قبلی منجر به تجمع BTC نمایی می شود ، قدرت هشرات یک معیار بسیار مناسب است و در حال حاضر باعث خوش بینی در بین تجار می شود.

احتمالاً به دلیل مقاومت در برابر بخش معدن ، قیمت بیت کوین همانطور که تحلیلگران پیش بینی می کردند ، یک زباله پس از نیمه کاهش نیافته است.

سقوط به 3600 دلار تقاضا برای BTC را افزایش داد

هنگامی که قیمت بیت کوین در BitMEX به زیر 3600 دلار سقوط کرد ، صرافی های برتر ایالات متحده شاهد افزایش تقاضا بودند. بسیاری از سرمایه گذاران خرده فروشی اقدام به خرید بیت کوین در سطح 4000 دلار کردند که باعث ریکاوری سریع 5 هزار و 800 دلار و سپس 10 هزار دلار شد.

در پایان ماه مارس Coinbase گفت:

وی گفت: "از زمان سقوط ، بیت کوین و اکوسیستم گسترده cryptocurrency در حالی که سهام همچنان به رکود خود ادامه داده است (S&P -6٪ در مقابل بیت کوین + 23٪ از تاریخ 27 مارس) صعود کرده است. به طور خاص مشتریان Coinbase این رفتار خرید را در طی افت و پس از آن مثال زدند. "

بهبود قوی بیت کوین از ماه مارس است. منبع: Blockchain.com

بهبود قوی بیت کوین از ماه مارس است. منبع: Blockchain.com

درست یک ماه قبل از سقوط ، قیمت بیت کوین بالای 10،000 دلار معلق بود. بسیاری از تحلیلگران خاطرنشان کردند که قیمت این آزمایش چندین سال مقاومت در سطح 10 هزار و 500 دلار و معاشقه با شروع بازار بالقوه گاو نر است.

حتی هنگامی که قیمت بیش از 50 درصد کاهش یافت ، این روایت BTC بالاتر از 10 هزار و 500 دلار که باعث ایجاد بازار گاو نر شد همچنان جذاب بود و به افزایش تقاضای سرمایه گذاران خرده فروشی کمک کرد.

بازیابی بازار سهام

از اواخر ماه مارس ، تعداد کل عفونت های کورو ویروس به سرعت افزایش یافت. از 30 ژوئن ، داده ها از جهان سنج نشان می دهد بیش از 10.5 میلیون مورد تأیید شده است.

صرف نظر از تأثیر همه گیر کوراو ویروس ، مقادیر بی سابقه نقدینگی تزریق شده در بازارها توسط بانکهای مرکزی بزرگ باعث بهبودی شدید شکل V در بازار سهام شد.