3 دلیل قیمت Enjin Coin در یک روز بیش از 30 درصد افزایش یافت – مجموعه

3 دلیل قیمت Enjin Coin در یک روز بیش از 30 درصد افزایش یافت

 


قیمت Enjin ، رمز اصلی پروژه بلاکچین و پروژه متمرکز بر NFT ، در 24 ساعت گذشته بیش از 30 درصد افزایش یافته است.

سه عامل عمده در روند صعودی کوتاه مدت قوی ENJ وجود دارد ، یعنی لیست Coinbase ، حرکت فنی و علاقه به JumpNet.

نمودار قیمت ENJ از دسامبر سال 2020. منبع: TradingView.com

لیست Coinbase علاقه به Enji را تشدید می کند

از زمان اعلام خبر انتشار پروژه های Efinity و JumpNet ، قیمت ENJ در طی ماه گذشته روند افزایشی تدریجی داشته است.

هنگامی که Coinbase ، صرافی برتر ایالات متحده ، اعلام کرد که به کاربران امکان تجارت ENJ را می دهد ، ENJ شروع به دیدن یک تجمع بزرگ کرد ، رویدادی که در 7 آوریل در Cointelegraph Markets Pro برجسته شد.

امتیاز VORTECS ((سبز) در مقابل قیمت ENJ (سفید). منبع: Cointelegraph Markets Pro

علاوه بر این ، نمره VORTECS ، منحصر به Cointelegraph ، قبل از مسابقه سبز شد ، همانطور که در نمودار بالا دیده می شود. امتیاز VORTECS an مقایسه الگوریتمی شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از نقاط داده شامل احساس بازار ، حجم معاملات ، تغییرات اخیر قیمت و فعالیت توییتر حاصل می شود.

در تاریخ 8 آوریل ، Coinbase Pro اعلام کرد:

"بلافاصله شروع به پذیرش انتقال ورودی 1INCH ، ENJ ، NKN ، OGN به Coinbase Pro خواهیم کرد. در صورت تحقق شرایط نقدینگی ، معاملات در جمعه 9 آوریل ساعت 9 صبح به وقت اقیانوس آرام (PT) آغاز می شود."

لیست Coinbase معمولاً به عنوان کاتالیزور اصلی ارزهای رمزپایه جایگزین عمل می کند زیرا این دارایی را به بازار خرده فروشی ایالات متحده وارد می کند.

راه اندازی JumpNet و Efinity بسیار مهم است

Enjin همچنین در ماه های آینده دو محصول مهم را به بازار عرضه کرده است: Efinity و JumpNet.

Efinity یک بلاک چین مخصوص بازی و NFT است که روی Polkadot اجرا می شود. Efinity اولین شبکه بلاک چین است که فقط برای NFT ها بهینه شده است. از آنجا که در مورد NFT ها هیاهوی چشمگیری وجود دارد و این بخش به سرعت در حال رشد است ، علاقه به Efinity نیز به سرعت در حال افزایش است.

پیتر موریچ ، رئیس امور عمومی در Parity Technologies ، گفت:

"استخراج NFT ها در شبکه های قدیمی بسیار گران است - از نظر مالی و زیست محیطی. Polkadot برای رفع این کاستی های ساختاری طراحی شده است ، بستری را برای راه اندازی نوع زیرساخت های درجه تولید که Efinity برای NFT نشان می دهد ، فراهم می کند: برای سازندگان ارزان تر و برای آب و هوا تمیزتر. "

در بالای Efinity ، Enjin همچنین JumpNet را آزاد می کند ، که یک راه حل مقیاس لایه دوم برای Enjin است.

JumpNet به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از ENJ در سیستم عامل های بازی با معاملات سریعتر و ارزان تر ، معامله کنند که انتظار می رود تجربه بازی در اکوسیستم Enjin را بهبود بخشد.

مایک آبوندو ، رئیس کمیته انجمن فین تک فیلیپین ، گفت:

در راه اندازی JumpNet برای جامعهjinjin موفق باشید! JumpNet معاملات سریع و رایگان را برای موارد بازی $ ENJ وEnjin فعال می کند. این بدان معناست که شما می توانید در صورت نیاز به جریان مستقیم مورد علاقه خود شمشیرEnjin را هنگامی که در جنگ به آن احتیاج دارند ، پرتاب کنید ، سپس هنگام برنده شدن برای آنها ENJ دلار پرتاب کنید.

حرکت فنی در حال شتاب گرفتن است

با توجه به معامله گر مستعار "Rekt Capital" ، ENJ در آستانه مشاهده ساختار "پرچم گاو نر" در برابر بیت کوین پس از شکست در 8 آوریل است.

تاجر گفت:

"علیرغم نوسانات نزولی ، ENJ هنوز تأیید قدرت-قیمت را در این سطح نشان می دهد. جالب است که ببینید آیا ENJ یک پرچم گاو نر را در این سطح تشکیل می دهد ، زیرا قیمت هفته ها است که در امتداد این پشتیبانی قرمز محلی به یک طرف حرکت می کند"
نمودار قیمت ENJ / BTC (Binance). منبع: TradingView.com ، سرمایه رکت

اگر قیمت ENJ بالاتر از سطح پشتیبانی 2.5 دلار باشد ، احتمال رشد گسترده تر در کوتاه مدت همچنان بالا خواهد بود.