AllianceBlock مجموعه محصولات DeFi را به بهمن می آورد – مجموعه

AllianceBlock مجموعه محصولات DeFi را به بهمن می آورد

 AllianceBlock ، یک راه حل غیر متمرکز لایه 2 که پل های مالی سنتی و DeFi را تطبیق می دهد ، ادغام عمده محصولات با Avalanche ، پروتکل جدید "اینترنت مالی" را اعلام کرده است.

پس از اتمام ، ادغام محصول به کاربران اجازه می دهد تا به طور مستقیم در Avalanche به AllianceBlock’s DeFi Investment Terminal ، خدمات مالی P2P ، قابلیت های غیر قابل استفاده در توکن و راه حل های KYC دسترسی پیدا کنند. این مشارکت همچنین شامل کار توسعه با آزمایشگاه های Ava ، تیم توسعه دهنده Avalanche است.

Rachid Ajaja ، بنیانگذار و مدیر عامل AllianceBlock ، می گوید که هر دو سازمان در ارتقا the رشد اکوسیستم DeFi سازگار دارای یک رسالت مشترک هستند:

"مأموریت بهمن در توانمند سازی مردم برای ایجاد یک اینترنت مالی باز ، ساده و دموکراتیک مطابق با کاری است که ما در AllianceBlock انجام می دهیم. پروتکل چند وجهی blockchain-agnostic ما بانک ها و مشتریان آنها را قادر می سازد تا به راحتی ، با خیال راحت و به صورت قانونی تجارت هر محصول رمزنگاری شده را انجام دهند. "

بهمن از زمان راه اندازی پل Avalanche-Ethereum یا AEB در فوریه 2021 از موفقیت چشمگیری برخوردار بوده است. از زمان راه اندازی ، معاملات تقریباً 2000٪ افزایش یافته و به بیش از 1.1 میلیون معامله رسیده است. بیش از 62000 آدرس کیف پول منحصر به فرد ایجاد شده است.

قیمت AVAX ، رمزنگاری بومی Avalanche ، در نتیجه افزایش یافته است. اوج AVAX در اواسط ماه فوریه نزدیک به 60 دلار بود اما از آن زمان به 30 دلار رسیده است. با ارزش های فعلی ، سرمایه گذاری AVAX در کل 3.7 میلیارد دلار است و در میان پروژه های فعال ، 35 ام است.

اکوسیستم گسترده تر DeFi نیز در میان بازار گاو نر رشد قابل توجهی را به ثبت رسانده است ، ارزش کل قفل شده بیش از 100 میلیارد دلار در اوایل این هفته است. TVL بخش در ابتدای سال 2021 کمتر از 21 میلیارد دلار بود.