Binance ایالات متحده در مسیر راه اندازی در 50 ایالت تا سال 2021 است – مجموعه

Binance ایالات متحده در مسیر راه اندازی در 50 ایالت تا سال 2021 است

 قانون جدید ممکن است این امکان را برای Binance US ، شاخه آمریکایی مبادله رمزگذاری Binance ، فراهم کند تا در سال آینده درهای خود را به روی همه بازرگانان در هر ایالت باز کند.

طبق توئیت 15 سپتامبر مدیر عامل شرکت Binance ایالات متحده ، کاترین کولی ، بازار دارایی های دیجیتال به تازگی عرضه شده است راه اندازی شد در گرجستان ، به کاربران امکان خرید ، تجارت و کسب دارایی های دیجیتالی را می دهد.

"ما امروز چهلمین ایالت خود را فقط یک هفته خجالتی از یک سالگی خود اضافه کردیم ،" اظهار داشت حساب رسمی Binance US. "100٪ پوشش هدف ما است."

اضافه شدن جورجیا همراه با اعلام روز گذشته مبنی بر اینکه Binance US در آلاباما فعالیت خواهد کرد ، به این معنی است که در حال حاضر می توان از این صرافی در هر ایالت ایالات متحده استفاده کرد ، به استثنای آلاسکا ، کنتیکت ، هاوایی ، آیداهو ، لوئیزیانا ، نیویورک ، کارولینای شمالی ، تگزاس ، ورمونت ، و واشنگتن. طبق داده های اداره سرشماری ایالات متحده ، از سال 2019 تقریبا 61 میلیون نفر بالای 18 سال در این ایالت ها زندگی می کنند.

با این حال ، ممکن است اعلامیه اخیر سازمان تنظیم مقررات ایالتی برای شرکت هایی مانند Binance US آسان تر باشد تا از صدور مجوز در این ایالت های جداگانه صرف نظر کنند و در عوض با یک آزمون واحد درخواست بقیه کنند. کنفرانس ناظران بانک امور خارجه دستورالعمل هایی را برای شرکت های پرداخت که در 40 ایالت یا بیشتر تجارت می کنند تعیین کرده است تا آنها را قادر به دریافت مجوز واحد برای فعالیت در سراسر کشور کند.

مشخص نیست که اگر شرکت نیاز به راه سنتی برای صدور مجوز داشته باشد ، برای به دست آوردن پوشش 100 درصدی چه مدت طول می کشد. Binance US یک سال پیش به استثنای 13 ایالت ثبت نام خود را برای کاربران ایالات متحده آغاز کرد و از آن زمان تنها سه ایالت را به این کشور اضافه کرده است ، که نشان می دهد این روند کند است. اما افزودن ایالت چهلم امروز بدان معنی است که اگر دستورالعمل های جدید در سال 2021 تصویب شود ، ممکن است به Binance US اجازه داده شود که به طور قانونی به عنوان مبادله رمزنگاری در سراسر کشور فعالیت کند.