Bitfinex 6.2 درصد سود برای سه سکه محبوب را ارائه می دهد – مجموعه

Bitfinex 6.2 درصد سود برای سه سکه محبوب را ارائه می دهد

 صرافی Crypto Bitfinex در حال حاضر راهی را برای دارندگان سه ارز رمزپایه مختلف ارائه می دهد تا سود سالانه 6.2٪ را بدست آورند.

بر اساس اعلامیه 30 سپتامبر ، دارندگان بیت کوین (BTC) و Ethereum (ETH) اکنون واجد شرایط کسب درآمد حداکثر 6.2٪ درصد سالانه (APY) از طریق مشارکت با شبکه سلسیوس هستند ، در حالی که دارندگان XRP می توانند تا 4.91٪ APY درآمد کسب کنند. . پلت فرم وام ، که در حال حاضر بیش از یک میلیارد دلار سکه از حدود 150،000 کاربر دارد ، گفت که این امکان را می دهد که روزانه سود توکن ها دریافت شود ، و جوایز در فواصل هفتگی پرداخت می شود.

Bitfinex CTO پائولو آردوینو گفت: "ما انتظار داریم که این پیشنهاد برای مشتریانی که بیت کوین را به عنوان یک فروشگاه طولانی مدت با ارزش خریداری کرده اند و همچنین می خواهند در دارایی خود درآمد کسب کنند ، مورد توجه قرار گیرد."

این صرافی نرخ های APY بهتر از میانگین حساب های پس انداز فیات را به دارندگان BTC ، ETH و XRP ارائه می دهد و باعث می شود Bitfinex از برخی جهات با بانک ها قابل رقابت باشد. اگرچه بسیاری از سرمایه گذاران سنتی هنوز بانک ها را به عنوان یک سرمایه گذاری با ریسک کمتر از رمزنگاری در نظر می گیرند ، نرخ بهره آنها به ندرت از 1-2٪ فراتر می رود. از طرف دیگر ، ارزهای رمزپایه اغلب در یک روز بیشتر از نرخ بهره سالانه Bitfinex در نوسان هستند ، بنابراین نوسانات و دوربرگردانی وجود دارد.

الكس مشینسكی مدیر عامل Celsius اغلب گفته است كه هدف برنامه وام و وام "آوردن 100 میلیون نفر جدید به رمزنگاری" است. در حال حاضر ، مشتریان با استفاده از این سیستم عامل می توانند برای پاداش 12 سکه ثابت با حداکثر 15.89٪ APY پاداش کسب کنند.

Coinbase سیستم مشابهی را برای معامله گران رمزنگاری راه اندازی کرد تا 2٪ APY در دارایی های Dai (DAI) و 0.15٪ در اختیار دارندگان USD Coin (USDC) بدست آورد. صرافی گفت پاداش هر دو پایدار سکه ابزاری را برای ایجاد منفعل درآمد از دارایی های رمزنگاری "با بازدهی در حساب های پس انداز و اوراق قرضه دولتی در پایین ترین سطح ثبت" ارائه می دهد.