Blockstack PBC نام خود را به & # 039؛ Hiro & # 039؛ – مجموعه

Blockstack PBC نام خود را به & # 039؛ Hiro & # 039؛

 شرکت نرم افزاری Blockchain Blockstack PBC اعلام کرد که نام خود را به "Hiro Systems PBC" تغییر می دهد.

مونیب علی ، بنیانگذار و مدیرعامل Blockstack ، به Cointelegraph گفت که تیم قصد دارد بر روی مجموعه ای از اولویت های باریک تر پس از راه اندازی شبکه اصلی stacks 2.0 تمرکز کند - چیزی که آنها معتقدند این پتانسیل برای باز کردن "مقدار بسیار زیاد ارزش و امکان" دارد:

"ما تمرکز خود را بر روی ساخت ابزارهایی برای توسعه دهندگانی که در حال ساخت برنامه ها و قراردادهای هوشمند با بیت کوین هستند محدود خواهیم کرد. این امر با بلوغ اکوسیستم اطراف Stacks امکان پذیر است (...) با مراقبت از عملکردهای کلیدی توسط سازمان های دیگر ، PBC دیگر نیازی به صرف بیشتر وقت خود در لایه های رشد اکوسیستم یا زیرساخت های عامیانه (بلاکچین) نخواهد داشت. "

در مصاحبه قبلی ، علی گفته بود که بهترین راه برای ایجاد اینترنت تحت مالکیت کاربر "اتصال برنامه ها و قراردادهای هوشمند به شبکه بیت کوین به روشی است که از بیت کوین به عنوان ارز ذخیره و زنجیره بلوک قدرتمند آن به عنوان مکانیزم امنیتی استفاده می کند. "

در ماه ژوئن ، Algorand و Blockstack یک پروژه منبع باز مشترک برای پشتیبانی از توسعه یک زبان قرارداد هوشمند با نام "وضوح" راه اندازی کردند. هر دو شرکت ادعا کردند که زبان های موجود قرارداد هوشمند نه به اندازه کافی ایمن هستند و نه قابل پیش بینی برای پاسخگویی به نیازهای رو به رشد صنعت در حال ظهور.