China's Blockchain Service Network سه زنجیره عمومی دیگر را با هم ادغام می کند – مجموعه

China's Blockchain Service Network سه زنجیره عمومی دیگر را با هم ادغام می کند

 شبکه خدمات مبتنی بر بلاکچین چین (BSN) ، یک شبکه زیرساخت عمومی جهانی متقابل ابر ، کراس پورتال و فریم ورک ، سه زنجیره بلوک عمومی شناخته شده دیگر را به اکوسیستم خود اضافه می کند.

او ییفان ، مدیرعامل Red Date Technology ، شرکت خصوصی در پشت BSN ، به Cointelegraph گفت که این شبکه در مرحله دوم خود است که یکپارچه سازی زنجیره های عمومی بیشتر است. این بار شامل Algorand ، ShareRing و Solana خواهد بود. در اوایل ماه گذشته ، این شبکه اعلام کرد که از قبل روی Ethereum ، EOSIO ، Tezos ، Neo ، Nervos و IrisNet استفاده کرده است. Â

وی به Cointelegraph گفت كه زنجیره های عمومی شبکه ای كه برای ادغام انتخاب می كند ، آنهایی هستند كه توانایی های منحصر به فردی را ارائه می دهند و بر ساخت اكوسیستم ها و داشتن موارد كاربر قوی برای حل مشكلات دنیای واقعی تمركز می كنند. اندازه خوب جامعه برنامه نویسان نیز مزه کیک است. Â

به گفته وی ، چشم انداز طولانی مدت برای شبکه ، استقرار و بهره برداری از انواع برنامه های توزیع شده بلاکچین (DApps) است ، امیدوار است که بتواند هزینه های ساخت و استقرار همه DApp ها را کاهش دهد و به همکاری واقعی بین همه مجاز و زنجیرهای غیرمجاز. وی توضیح داد که:

"ادغام زنجیره های عمومی به این معنی است که ما گره های اصلی شبکه اصلی و گره های آزمایشی را بر روی گره های شهر عمومی خود نصب می کنیم (PCN ، که گره های زنجیره ای نیستند ، بلکه مراکز داده BSN هستند) ، بنابراین توسعه دهندگان می توانند از طریق یک دروازه با یکی به همه گره ها از همه زنجیره های عمومی دسترسی داشته باشند. برنامه ساده ماهانه. این باعث می شود هزینه اتصال به زنجیره های عمومی تقریباً به صفر برسد. € â

Fangfang Chen ، مدیر عامل بنیاد Algorand ، به Cointelegraph گفت که Algorand به عنوان یک منبع باز ، بدون اجازه ، پروتکل بلاکچین اثبات سهام برای نسل بعدی محصولات مالی ، به توسعه دهندگان و شرکت ها از ادغام سود می رساند.

توسعه دهندگان می توانند به گره های شبکه زنجیره ای عمومی و خدمات جامع تری مانند نظارت بر گره دسترسی داشته باشند. با اتصال محیط توسعه Algorand به گره های BSN ، به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا برنامه های خود را با سهولت بیشتری به کار گیرند. چن افزود که: Â

یکپارچه سازی زیرساخت جهانی مقرون به صرفه و پایداری را برای توسعه دهندگان ایجاد می کند تا برنامه هایی را برای حل مشکلات زمان واقعی ایجاد کنند. این یک جامعه توسعه دهنده در مقیاس جهانی برای تبادل ایده ، استعدادهای منشأ و ایجاد مشارکت تجاری پرورش خواهد داد. €

ShareRing ، یک اکوسیستم اشتراکی جهانی و آماده برای ایجاد یکپارچه سازی با مشاغل مختلف در صنایع مختلف ، می گوید تمرکز اصلی در ابتدا ادغام شبکه های آزمایشی و اعتبار سنجی ShareLedger و شبکه های اعتبار سنج برای اجرای در BSN است.

این یک سطح حفاظت امنیتی بالاتر برای شبکه برای شرکت فراهم می کند و دسترسی آسان به توسعه دهندگانی که مایل به نوشتن dApps در ShareLedger هستند فراهم می کند.

ShareRing گفت که برای انتشار API ما مانند ShareRing ID ، ShareRing Pay ، مدیریت دارایی ، اجاره و پروتکل پاداش برای توسعه دهندگان همچنین می تواند با BSN همکاری کند تا توسعه دهندگان از آنها استفاده کنند و گسترش دهند. ما پیش بینی می کنیم که از پروتکل های ما به طور گسترده در پروژه های شهر هوشمند با رشد سریع استفاده شود. علاوه بر این ، همچنین به دنبال استفاده از روابط با شرکت های China Union Pay برای دستیابی بی سابقه به خدمات مختلف خود در داخل چین است.

تیم بوس ، مدیر عامل ShareRing ، اظهار داشت که دسترسی به تعدادی از زنجیره های بلوکی برای قابلیت همکاری از طریق شبکه BSN محصولات و خدمات آن را به منظور افزایش تصویب اکوسیستم ShareRing متصل می کند.

علاوه بر این ، BSN به بسیاری از توسعه دهندگان ، شرکت ها و پروژه های بلاکچین دسترسی محدود و کم هزینه به اهرم dApps ، محصولات و خدمات بلاکچین ShareRing Enterprise Ready را می دهد.

گفته می شود که برای ادغام پروتکل های مدیریت هویت دیجیتال (ShareRing ID) ، سیستم های زیرساخت پرداخت (ShareRing Pay) ، بستر dCommerce (ShareRing Shop) ، مدیریت دارایی ، اجاره و پاداش برنامه ریزی شده است. وی افزود که:

ما پیش بینی می کنیم که از پروتکل های ما به طور گسترده در پروژه های شهر هوشمند با رشد سریع استفاده شود. علاوه بر این ، ما همچنین به دنبال استفاده از روابط با شرکت هایی مانند China Union Pay برای دسترسی بی سابقه به خدمات مختلف آنها در داخل چین هستیم.

آناتولی یاکوونکو ، مدیرعامل ، بنیانگذار Solana ، به Cointelegraph گفت که سولانا یک پروتکل تک زنجیره ای و اثبات سهام است که تمرکز آن بر ارائه مقیاس پذیری بدون آسیب رساندن به تمرکززدایی یا امنیت است. یک دلیل اصلی که BSN می خواست با Solana همکاری کند این است که شبکه بسیار مقیاس پذیر است. وی افزود که: Â Â

"سولانا" خوشحال است که بخشی از BSN است و دسترسی راحت را برای توسعه دهندگان برای کار با زیرساخت های BSN فراهم می کند. "

گزارش شده است که BSN در حال بررسی همکاری با COSMOS و Polkadot برای ساخت مرکز ارتباطات بین زنجیره ای (ICH) خود در حال حاضر است ، که می خواهیم به یک پروتکل استاندارد برای dApp ها از زنجیره های مختلف تبدیل شود تا با چندین خط کد با یکدیگر تماس بگیرند. Â

همانطور که Cointelegraph قبلاً گزارش داده بود ، BSN در ژوئن سال جاری اوراق بهادار Chainlink را اضافه کرد و قصد داشت تا سال آینده با 40 شبکه بلاک چین عمومی ادغام شود.