CME به عنوان بزرگترین بازار آتی بیت کوین از OKEx پیشی می گیرد – مجموعه

CME به عنوان بزرگترین بازار آتی بیت کوین از OKEx پیشی می گیرد

 


داده های صنعت نشان می دهد گروه CME پس از افزایش علاقه آزاد در ماه گذشته به بزرگترین بازار آتی بیت کوین (BTC) جهان تبدیل شده است.

در یک جمعه توییت، Arcane Research اعلام کرد که CME از OKEx به عنوان بزرگترین بازار آتی بیت کوین در جهان پیشی گرفته است. Arcane با استناد به داده های شرکت Skew ، یک شرکت اطلاعاتی در بازار ، گفت که علاقه آزاد به قرارداد آتی بیت کوین CME به 1.16 میلیارد دلار رسیده است. در همین حال ، OKEx 1.07 میلیارد دلار ثبت کرد.

آرکان گفت: "سرمایه گذاران نهادی اینجا هستند."

بازار آتی بیت کوین CME نسبت به ماه گذشته بیش از دو برابر شده است ، زیرا معامله گران بیشتر به دنبال قرار گرفتن در معرض ارز رمزپایه برجسته هستند زیرا به بالاترین حد خود رسیده است. معاملات در آینده می توانند گاهی اوقات نوسانات زیادی را به وجود آورند ، به ویژه با نزدیک شدن به تاریخ انقضا ، زیرا دارندگان قرارداد موقعیت های خود را قبل از آن تاریخ تنظیم می کنند.

قرارداد آتی نوامبر آن ، BTCX20 ، جمعه منقضی می شود.

صرافی های رمزنگاری Binance و Huobi نیز به عنوان بازیکنان اصلی آینده معرفی شده اند. براساس علاقه آزاد ، آنها به ترتیب سومین و چهارمین سیستم عامل آینده BTC هستند.

Bybit که در لیست Arcane نیز وجود دارد ، اوایل این هفته اعلام کرد که به زودی قرارداد آتی بیت کوین را به صورت سه ماهه راه اندازی خواهد کرد.

بازار آتی زنگ خطری مهم برای تصویب بیت کوین است زیرا بدان معنی است که سرمایه گذاران سنتی درگیر این موضوع می شوند. در حالی که بازار گاو نر در سال 2017 بیشتر توسط معامله گران خرده فروشی هدایت می شد ، روند صعودی فعلی توسط جیب های نهادی عمیق تری تقویت شده است.

به گفته مدیر سرمایه گذاری Wilshire Phoenix ، CME به ویژه برای کشف قیمت بیت کوین بسیار حیاتی است.

اهمیت CME "نه تنها از طریق حجم معاملات و بهره باز نشان داده می شود ،" بلکه همچنین با تأثیر بر شکل گیری قیمت نقطه.

به دنبال فروش سنگین روز شکرگذاری ، قیمت بیت کوین در حال حاضر در محدوده 16،500 دلار است.