Cypherpunk Holdings به نهمین دارنده عمومی بیت کوین تبدیل می شود – مجموعه

Cypherpunk Holdings به نهمین دارنده عمومی بیت کوین تبدیل می شود

 Cypherpunk Holdings (CSE: HODL) ، یک شرکت سرمایه گذاری کانادایی با حفظ حریم خصوصی ، سهام خود را در بیت کوین (BTC) افزایش داده است.

این شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد که از 30 ژوئن 2020 72.979 BTC به ذخایر خود اضافه کرده است.

Cypherpunk این سرمایه را با تصفیه سهام Monero (XMR) و Ethereum (ETH) و همچنین از طریق درآمد جزئی از محل شخصی $ 505،000 CAD یا 388،000 $ ایالات متحده ، که در 27 اوت بسته شد ، تأمین کرد.

با خرید ، Cypherpunk اکنون 276.479 BTC در ذخایر خود دارد و نهمین دارنده بزرگ بیت کوین است. در ارزش های فعلی ، ارزش سهام Cypherpunk در BTC چیزی کمتر از 4.8 میلیون دلار است.

در زمان نگارش این مقاله ، حداقل 14 شرکت تجارت عمومی بیت کوین را روی کتابهای خود نگه داشته بودند. در مجموع ، دارایی آنها بالغ بر 66،896.59 BTC یا 1.2 میلیارد دلار است. این تقریبا معادل 3.2٪ از میزان عرضه بیت کوین است.

هلدینگ سایپرپانک که در بورس اوراق بهادار کانادا معامله می کند ، دارای چندین کسب و کار محرمانه در کتاب های خود است ، از جمله کیف پول واسابی و کیف پول سامورایی. این شرکت همچنین در Hydro66 ، یک بستر زیرساخت ابر سبز و پروتکل قرارداد هوشمند Chia Network سرمایه گذاری می کند.

این شرکت توسط آنتاناس گووگا یا تونی جی ، تاجر ، سیاستمدار و بازیکن حرفه ای سابق پوکر لیتوانیایی اداره می شود. وی اکنون به عنوان عضوی منتخب در سیماس ، شاخه قانونگذاری دولت لیتوانی ، فعالیت می کند. پیش از این ، وی به عنوان نماینده پارلمان اروپا در لیتوانی خدمت می کرد.

به نظر می رسد که شرکت های عمومی بیشتری منابع نقدی خود را به عنوان ذخیره ارزش مناسب تری به بیت کوین تبدیل می کنند. MicroStrategy ، که بیشتر دارایی های نقدی خود را به بیت کوین تبدیل کرده است ، بارزترین نمونه این روند است. این شرکت پس از تقریباً دو برابر شدن سهام خود در تابستان در 38،250 BTC نشسته است.

Galaxy Digital دومین دارنده عمومی بیت کوین با 16402 BTC و پس از Square’s 4،709 BTC است.

سایفرپانک بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.