Filecoin Mainnet راه اندازی “در مسیر است” – مجموعه

Filecoin Mainnet راه اندازی "در مسیر است"

 آنگی مگوایر پس از انتشار جزئیات رقابت آزمایشی خود ، چند روز پیش اعلام کرد که شبکه اصلی این پروژه برای این تابستان در حال پیشرفت است.

مگوایر گفت: "شبکه اصلی Filecoin برای پنجره راه اندازی ما در تاریخ 20 ژوئیه تا 20 اوت است."

شرکت Filecoin به زودی شروع به رقابت با آزمایش می کند

Filecoin ، یک پروژه ذخیره سازی داده های مبتنی بر blockchain ، قبل از راه اندازی شبکه اصلی کنونی ، رقابت های آزمایشی آینده خود را در تاریخ 10 ژوئن اعلام کرد.

به معنای کار کردن نقاط ضعف موجود در شبکه قبل از راه اندازی شبکه ، مسابقه آزمایش آزمایشی 100 شرکت برتر معدنچی جهانی را اعطا می کند ، و هر یک از آنها در ذخیره سازی به سمت اکوسیستم می پردازند. معدنچیان برتر در هر قاره نیز جوایز کسب می کنند.

ماگور به تفصیل گفت: "ما تاریخ شروع دقیق را هنگام تأیید تاریخ شروع تأیید خواهیم کرد ، اما ممکن است این رقابت به محض آغاز ماه ژوئیه آغاز شود."

این رقابت علاقه جامعه را به خود جلب کرده است

مگوایر تأیید كرد كه جامعه به مفهوم مسابقه علاقه مند است. "ما از جامعه جهانی معدنچیان بازخورد بسیار مثبتی دریافت کرده ایم و در اواخر این ماه میزبان یک پرسش و پاسخ زنده خواهیم بود تا اطمینان حاصل شود که همه به خوبی برای این مسابقه آماده هستند."

مگوایر با اشاره به منبع الهام بخش مسابقه ، توضیح داد:

"آزمایش های تحریک شده بهترین روش برای کمک به کاربران در آماده سازی برای راه اندازی زنجیره های جدید تبدیل شده اند. ما بسیاری از برنامه های تشویقی testnet را مرور کردیم و بهترین عناصر را با برخی ویژگی های منحصر به فرد Filecoin مانند ذخیره داده های کاربر واقعی ترکیب کردیم."

پروژه Filecoin پس از افزایش 257 میلیون دلار در طول عرضه اولیه سکه خود در سال 2017 ، سالها در کار بوده است.