Garlinghouse: حتی اگر XRP به عنوان یک امنیت اعلام شود ، Ripple همچنان رشد خواهد کرد – مجموعه

Garlinghouse: حتی اگر XRP به عنوان یک امنیت اعلام شود ، Ripple همچنان رشد خواهد کرد

 


مدیر عامل شرکت Ripple ، برد گارلینگهاوس معتقد است که شرکت او همچنان می تواند تحت سناریوی فرضی که XRP توسط قانونگذاران ایالات متحده به عنوان یک امنیت اعلام می شود ، پیشرفت کند.

با حضور در قسمت 439 Pomp Podcast ، گارلینگهاوس در مورد پیامدهای اعلام امنیت XRP توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یا SEC صحبت کرد. وی گفت: چنین موقعیتی برخلاف دیدگاه رایج در بازارهای G20 خواهد بود.

گارلینگهاوس ضمن تأیید اینکه "بسیار دشوار است که به XRP به عنوان یک امنیت نگاه کنید" ،

"شما می دانید که آیا XRP به عنوان یک امنیت در ایالات متحده تلقی می شود که ، می دانید ، ما بازارهای G20 دیگری نیز داریم که دیدگاه دیگری داشته اند. من از هیچ بازار جهانی آگاه نیستم که فکر کند XRP یک امنیت است. "

گارلینگهاوس افزود که "بیش از 90٪ از مشتریان RippleNet خارج از ایالات متحده هستند" و این نشان می دهد که تعیین اوراق بهادار لزوما مانع تجارت اصلی شرکت نمی شود.

اگر XRP به عنوان یک امنیت در ایالات متحده اعلام شود ، سرمایه گذاران (از جمله Ripple) باید ثبت نام دلالان را در SEC انجام دهند.

وضعیت نظارتی XRP طی چند سال گذشته مورد بررسی دقیق قرار گرفته است ، با تاجر پیشکسوت پیتر برانت آخرین چهره عمومی است که آن را به عنوان یک امنیت اعلام می کند.

در طرف مقابل طیف ، نماینده مجلس ، تام ایمر ، جمهوریخواه از مینه سوتا ، در ماه آگوست استدلال کرد که XRP یک امنیت نیست.

Ripple مورد دعوی طبقاتی سرمایه گذاران ناراضی قرار گرفته است که ادعا می کنند XRP امنیتی است. این دادخواست ادعای تبلیغات دروغین و اتهامات مربوط به رقابت ناعادلانه علیه ریپل را دارد. در یک پرونده ارسالی اصلاح شده از مارس ادعا شد که گارلینگهاوس در حالی که دارایی های خود را به طور همزمان تصفیه می کرد ، XRP را برای سرمایه گذاران احتمالی خریداری می کرد.

XRP این ماه پس از یک تجمع انفجاری که ارز رمزنگاری شده را از محدوده چند ساله بالا برد ، دوباره در کانون توجه است. این موضوع روز پنجشنبه با سود بیش از 28٪ سقوط کرد.