LGBTQ + در Blockchain / Crypto: یک فضای امن با فضای بیشتر برای گنجاندن – مجموعه

LGBTQ + در Blockchain / Crypto: یک فضای امن با فضای بیشتر برای گنجاندن

 فناوری برای زندگی روزمره اساسی و اساسی شده است. از یافتن راههای جدید برای هوشمندسازی پول تا برقراری ارتباط با یکدیگر ، بشر به شرکتهای فناوری متکی است تا بتواند این خدمات را برای ما ارائه دهد. اما علی رغم تأثیر بسیار زیاد آن در زندگی مدرن ، فناوری هنوز با مشکل تنوع روبرو است. در حالی که برخی پیشرفت ها در حال پیشرفت است ، نگاهی گذرا به سطوح C در اکثر شرکت ها وجود بیش از حد مردان سفید پوست مستقیم را نشان می دهد.

بخشهای نوظهور فناوری از لحاظ تاریخی فراگیرترین یا ذهن آگاهانه نبوده اند ، اما پروژه هایی از قبیل LGBT Token ، TransTech Social Enterprises و StartOut نشان می دهد که برای افراد LGBTQ + در فن آوری هم نمایندگی و پشتیبانی وجود دارد.

با این وجود ، هیچ راز نیست که طبیعت و ایده آل های منحصر به فرد رمزنگاری می توانند طیف گسترده ای از طرفهای علاقمند را به خود جلب کنند ، که بسیاری از آنها اعتقادات سیاسی محکم و گاها شدید دارند. با وجود این ، به نظر رهبران صنعت ، کریپتو مکان استقبال از افراد LGBTQ + است.

Crypto از حقوق LGBTQ + پشتیبانی می کند

صنعت مالی جهانی و بسیاری از مشهورترین مراکز فناوری جهان به دلیل درگیر بودن آنها مشهور نیستند. اما برای سارا جیمی لوئیس ، مدیر اجرایی انجمن تحقیق و تفحص حریم خصوصی باز ، ماهیت مختل کننده کریپتو و سایر فناوری های نوظهور ، قدرت تخریب ساختارهای سرکوبگر را دارد. عدم تمرکز قدرت به افراد و گروه های اقلیت قدرت می دهد که در غیر این صورت در دسترس نخواهد بود. برای پل مک نیل ، یک مسیحی مبنی بر توصیف بیت کوین (BTC) و مفسران برجسته توییتر ، بخش رمزنگاری از حقوق LGBTQ + حمایت می کند:

"نه یک بار که من در توییتر Crypto یا هر رسانه دیگری با کسی روبرو شده ام که موضوع گرایش جنسی یا مشکلات دگرباشان جنسی خود را مطرح کند. من زندگی خود را با رفتار با دیگران با احترام گذرانده ام و آن را 10 برابر برگردانده است. "

Joe DiPasquale ، مدیر عامل شرکت blockchain multistrategy و crypto صندوق BitBull Capital و یکی از بنیانگذاران StartOut - غیرانتفاعی که LGBTQ + کارآفرینان را با فناوری توانمند می کند - این اظهار نظر McNeal را تکرار کرد که رمزنگاری حامی حقوق LGBTQ + است و تأکید کرد که تأثیر این فناوری بر روی راه مردم است. دولت خود بر مسائل اجتماعی تأثیر دارد: "بخش رمزنگاری بیش از حمایت از حقوق LGBTQ + است - رمزنگاری پیشگام اشکال جدیدی از حاکمیت است که می تواند با پیشرفت بیشتری در جامعه به وجود بیاید".

وی گفت: "از پروژه هایی مانند Tezos که روش های کارآمدتری برای رای گیری زنجیره ای از طریق نمایندگان ایجاد کرده است ، تا رهبران فکر که معتقدند blockchain و ملت های مجازی می توانند به مردم قدرت بخشیده و بهره برداری صحیح را انجام دهند ، بسیاری از پروژه ها در این بخش آینه ای از پشتیبانی هستند که ما بیشتر شاهد آن هستیم. بیشتر تکنسین های آینده نگر. در حالی که رمزنگاری غیر سیاسی است ، بیت کوین خود نیاز به کنترل دولت بر پول و بانکهای مرکزی را کنار می گذارد. "

کلر لاول ، مدیر دانشیار مدیریت محصولات جمینی ، همچنین دیدگاه خود را به Cointelegraph بیان کرد که کریپتو از حقوق LGBTQ + پشتیبانی می کند و فلسفه موجود در زمینه cryptocurrency این پتانسیل را دارد که قدرت را از موسسات متمرکز و هنجارهایی که قبلاً از تغییر ناپذیر تغییر می کردند ، دور کند:

"من فکر می کنم بخش رمزنگاری حامی حقوق LGBTQ + است. اخلاق رمزنگاری برای از بین بردن ساختارهای قدرت موجود است که به دنبال محدود کردن حقوق یا امتیازات افراد هستند. به شخصه ، از پنج سالی که در این فضا کار می کنم ، یک بار هموفیبی را از دیگر اعضای جامعه تجربه نکرده ام. "

توانمندسازی

در حالی که چندین کارشناس گزارش داده اند که بخش رمزنگاری حامی اعضای LGBTQ + آن است ، برخی نسبت به توانایی گفته شده رمزپایه برای کمک به ویژه به گروه های اقلیت تردید دارند. مک نین برای Cointelegraph توضیح داد که آنچه رمزنگاری می کند به بهترین وجه ایجاد یک زمین بازی به جای جذابیت برای جمعیتی خاص است: "من اعتقاد ندارم دارایی های دیجیتال یا Blockchain Technology کاری غیرقابل استفاده از جامعه برای جامعه انجام می دهد." هیچ احترامی به شخص ندارد ، برای همه بوده و بوده است. "

برای DiBasquale DiBasquale ، Bitchull نه تنها این پتانسیل را دارد که شیوه مدیریت امور مالی افراد را تغییر دهد بلکه تغییر سیاسی را ایجاد می کند. DiPasquale توضیح داد: "در حال حاضر پروژه هایی وجود دارد که از blockchain برای رأی دادن و ایجاد جوامع از طریق آن استفاده می کنند."

"بنابراین ، blockchain در حال حاضر در امکان رای گیری بیشتر مردم نقش دارد. وقتی دسترسی بیشتری را فعال کنیم و تنوع افراد در غرفه رای گیری را بهبود ببخشیم ، جامعه LGBTQ + را نیز توانمند خواهیم کرد. "

طبق نظرسنجی انجام شده توسط WNYC Studios ، افراد LGBTQ + چشم انداز مالی بدتری نسبت به همسالان خود دارند. بیش از نیمی از نگرانی خود در مورد امور مالی خود را نشان می دهند ، تا حدود 42 درصد آنها گزارش می دهند که چشم انداز مالی آنها باعث شده است که آنها احساس افسردگی کنند. 25٪ دیگر از پاسخ دهندگان LGBTQ + می گویند که گرایش جنسی آنها باعث شده است که آنها از نظر مالی رنج ببرند.

برای Gemini's Lovell ، تلاش های مداوم برای افزایش inclusivity می تواند به افراد LGBTQ + کمک کند تا امور مالی شخصی خود را بهبود بخشند: "دسترسی هدفمند به جامعه با آموزش بیشتر در مورد فواید کریپتو و اینکه چرا این یک کلاس دارایی فراگیر است می تواند به باز کردن فضا برای بیشتر افراد در این زمینه کمک کند. انجمن LGBTQ + "

لاول همچنین به Cointelegraph گفت که استفاده از ارزهای رمزنگاری شده و محصولات مالی مبتنی بر blockchain می تواند برخی از موانع موجود در جامعه LGBTQ + را کنار بگذارد و همچنین استفاده از روشهای بانکی غیرمستقیم مانند مالی غیرمتمرکز در واقع می تواند از نظر مالی بیشتر از بانکهایی باشد که در خیابان اصلی یافت می شود. :

شرکت در پروژه های رمزنگاری و کلوچین اجازه می دهد تا از ایجاد قدرت مالی بانک های بزرگ خودداری کنید تا بتوانید شبکه اقتصادی خود را ایجاد کنید. این به افزایش دسترسی به ابزارهای مالی کمک می کند. به عنوان مثال ، می توان از ابزار DeFI برای به دست آوردن علاقه بسیار بیشتر از سرمایه خود نسبت به دریافت از بانک ها استفاده کرد و هرکسی می تواند شرکت کند. بازده مرکب بخش مهمی از ایجاد ثروت است. "

نمایندگی

در حالی که بخش رمزنگاری ممکن است به خوبی از حقوق LGBTQ + پشتیبانی کند ، هنوز هم بین نمایندگان قابل مشاهده در رهبری شرکت وجود ندارد. و گرچه این مسئله تا حدودی به دلیل عدم تنوع ، به دلیل بسیاری از افراد ، بودن LGBTQ + کاملاً خصوصی است و جزء زندگی شخصی آنها محسوب می شود. در حالی که DiPasquale از BitBull به Cointelegraph گفت که بسیاری از شرکتهای رمزنگاری قبلاً کارمندان LGBTQ + دارند ، مک نیل گفت که نمایندگی باید براساس شایستگی افزایش یابد:

وی گفت: "من طرفدار استخدام به خاطر استخدام نیستم ، اگر شخصی بتواند حضور پیدا کند و به رقابت بپردازد - آنها باید رهبری کنند. به گفته این ، ما واقعاً نمی توانیم بدانیم که آیا این نمایندگی بالا یا پایین است زیرا ممکن است بسیاری در مورد گرایش جنسی خود عمومی نباشند. "

لاویلی لاوین به Cointelegraph گفت که شاید خیلی تعجب آور نباشد که گروه های اقلیت در صنایع طاقچه مانند کریپتو نمایان نیستند ، اما افزود که وی احساس می کند که با پذیرش گسترده تر ، LGBTQ + درگیر خواهد شد:

"اقلیت های LGBTQ + درصد کمی - فقط 10٪ - از جمعیت ، و رمزنگاری نیز جامعه کوچکی از کارگران است. در حال حاضر بسیاری از افراد LGBTQ + در جامعه رمزنگاری وجود ندارند. گفته می شود ، همزمان با رشد ارزهای دیجیتال و ایجاد فرصت های جدید ، من شک ندارم که در هر سطح نماینده خواهیم بود. من با افتخار می گویم که در Gemini چندین کارمند ارشد وجود دارند که به عنوان LGBTQ + از جمله من شناخته می شوند! "

در حالی که مشخص است که تلاش می شود بخش های فنی و رمزنگاری هر چه بیشتر بخش عمومی و پشتیبان مردم LGBTQ + باشند ، اما برخی معتقدند که هنوز راه طولانی وجود ندارد. برای لوئیز حریم خصوصی باز ، دیدگاههای محافظه کارانه تری نسبت به جنسیت و مرزهای جنسیتی حاکم است. لوئیس به Cointelegraph گفت که کسانی که امیدوارند این پیش پرده ها را به چالش بکشند ، هنوز با یک مبارزه سخت روبرو هستند:

"آیا مردم می توانند زنجیرها مفاهیم پیشگامانه جنسی و جنسیت را ریخته و شروع به غیر متمرکز کردن قدرت خود کنند؟ شاید ، اما این یک روند آهسته و روند آهسته برای افراد ضعیف و یا افرادی که فاقد اراده قدرت هستند ، نیست. "

حتماً بحث و گفتگوی زنده با عنوان "LGBTQ + و Blockchain: انجمن با جامعه و فناوری پیشرفته" در کانال YouTube Cointelegraph را بررسی کنید.