Qtum Preps for Mainnet Hard Fork with New Testnet Event – مجموعه

Qtum Preps for Mainnet Hard Fork with New Testnet Event

 اثبات از سهام ، یا PoS ، blockchain Qtum با موفقیت چنگال سخت آزمایشگاه خود را در آماده سازی برای راه اندازی چنگال سخت شبکه اصلی خود انجام داد.

مطابق بیانیه ای که به Cointelegraph ارسال شده است ، این بروزرسانی در تاریخ 29 ژوئن به طور مستقیم از روی محوطه آزمایشگاه در بلوک 625،000 اجرا شد.

چنگال سخت Mainnet در آگوست یا در 680،000 بلوک اتفاق می افتد

رویداد آزمایش - که قرار است در تاریخ 6 ژوئیه آغاز شود - آخرین مرحله قبل از راه اندازی Qtum چنگال سخت شبکه اصلی خود است. پیش بینی می شود این اتفاق در 28 اوت 2020 یا در ارتفاع بلوک 680،000 رخ دهد.

از زمان مطبوعات ، Qtum ادعا می کند که بیش از 300 شرکت کننده در شبکه تقریباً 1000 QTUM از طریق امتیازات کسب کرده اند.

جزئیات شرکت:

وی گفت: "رکود آفلاین یکی از بزرگترین تغییرات پروتکل Qtum تا به امروز است. تا کنون ، Qtum اجازه اجماع Proof-of-Stake را فقط از گره های آنلاین فراهم آورده است که این صندوقچه را ایمن و کار می کند. در نتیجه ، دارندگان QTUM که نمی خواستند یک گره کامل را اجرا کنند ، نگرانی های امنیتی داشتند ، یا تلاش کردند تا منابع را برآورده سازند و الزامات برق قادر به مشارکت در جمع بندی نبودند. "

پاتریک دای ، بنیانگذار Qtum ، گفت که یک Testnet Stake-a-Thon فرصتی را برای علاقه مندان به blockchain فراهم می کند تا خود را با مفاهیمی همچون فوق العاده استیکر ، نمایندگی آدرس ، "آشنا کنند" و اینکه مشارکت در اجماع چقدر آسان است. یک شبکه جهانی. " وی همچنین اضافه کرد:

"این امر جامعه را قادر می سازد در هنگام عملی شدن چنگال سخت شبکه اصلی در اواخر ماه آگوست ، همان وظایف را در یک شرایط واقع بینانه انجام دهد.

دموکراتیک کردن و تأمین امنیت شبکه

Qtum اظهار داشت كه فعاليت آفلاین به افزايش مشاركت در فرآيند staking كمك مي كند. این امر به دموکراتیک کردن شبکه و توزیع بیشتر و امنیت بیشتر آن کمک خواهد کرد.

Cointelegraph پیشتر گزارش داده بود که Qtum اولین چنگال سخت خود را در تاریخ 27 اکتبر سال 2019 پشت سر گذاشت. این چنگال در بلوک 466،000 رخ داد و شبکه Qtum را ارتقا داد تا قفل تعدادی از ویژگی های مهم از جمله قراردادهای هوشمند و پیشرفت های مسدود کننده فاصله را داشته باشد.