RSK اسپین آف شرکت را برای تمرکز بر ابزارهای ادغام بلاکچین اعلام کرد – مجموعه

RSK اسپین آف شرکت را برای تمرکز بر ابزارهای ادغام بلاکچین اعلام کرد

 یک ابتکار جدید شرکت که توسط IOVLabs ، شرکت پشت زنجیره Bitcoin RSK آغاز شده است ، سعی در ساده سازی توسعه بلاکچین برای دولت ها و شرکت ها دارد.

سرمایه گذاری مشترک با نام Extrimian با ایجاد نرم افزار آرژانتینی Grupo Sabra برای ایجاد بستر RSK Enterprise Cloud تأسیس شد.

بستر بلاکچین به عنوان سرویس به گونه ای طراحی شده است که به دولت ها و مشاغل اجازه می دهد راه حل های غیرمتمرکز را ایجاد کرده و شبکه های مجاز را با سهولت تنظیم کنند. گفته می شود که این پلت فرم به ادغام DApps بلاکچین در زیرساخت های موجود مورد استفاده سازمان ها و نهادهای دولتی کمک می کند.

گیلرمو ویلانوئوا ، مدیرعامل Extrimian و بنیانگذار Grupo Sabra ، به Cointelegraph گفت که تمرکز این طرح با پیشنهادهای موجود متفاوت است:

"پیشنهادات Blockchain as-a-service زیادی وجود دارد ، اما آنها در حل مشکل استقرار شبکه های مجاز متمرکز هستند. چشم انداز ما این است که مشکل اصلی برای حل و فصل اتصال و ادغام سیستم هایی است که Enterprise قبلاً با این فناوری های جدید در اختیار دارد. "

Villanueva معتقد است که شرکت های موجود تمرکز کمی بر جایگاه خود دارند - ارائه دهندگان ابر روی راه حل های مبتنی بر ابر تمرکز دارند ، در حالی که شرکت های بلاکچین فقط بر روی بلاکچین تمرکز دارند. او ادامه داد:

"پس از سالها سر و کار داشتن با پیچیدگی توسعه برنامه های دنیای واقعی برای بخش Enterprise با استفاده از پشته فناوری blockchain ، متوجه شدیم که یک قطعه گمشده وجود دارد ، چیزی که توسعه و عملکرد برنامه های غیرمتمرکز را تسهیل می کند ، که به راحتی با بقیه ادغام می شود از فناوری که بنگاه ها و دولت ها قبلاً داشته اند. "

ویلانوا توضیح داد که Extrimian به دنبال ایجاد یک بستر جداگانه بلاکچین نیست. کاربران آن می توانند از بین بلاکچین های سازمانی موجود از جمله RSK ، Ethereum و Hyperledger Besu یکی را انتخاب کنند. این مجموعه ابزار در سیستم عامل های ابری مانند Microsoft’s Azure و Amazon Web Services قابل استفاده خواهد بود و بعداً ادغام های بیشتری انتظار می رود.

با توجه به ماهیت این نرم افزار ، Villanueva توضیح داد که تمرکز آن بر متقاعد کردن شرکت ها برای انجام اقدامات اولیه در بلاکچین نیست. وی گفت: "پلت فرم ما برای بنگاههای بزرگ ، متوسط ​​و كوچك و دولتهایی در نظر گرفته شده است كه مشكلی دارند ، در مورد راه حلهای احتمالی تحقیق كرده اند و بلاك چین را به عنوان بستری برای حل آنها انتخاب كرده اند."

ایده این پلت فرم ظاهراً ناشی از تجربه خود RSK در طراحی برنامه های سازمانی بوده است. این پروژه در چندین پروژه آزمایشی از جمله خدمات پرداخت مبتنی بر بلاکچین برای بانک های آرژانتین و ابتکار تجارت انرژی شرکت کرد.

ویلانوئوا توضیح داد: "خلبان بانک مرکزی آرژانتین یکی از پیاده سازی های متعددی بود که ما ارائه دادیم و به ما درک روشنی از نیازهای واقعی بخش سازمانی را داد."

علاوه بر شرکت ، RSK در حال تلاش برای موارد استفاده غیرمتمرکز مالی در بلاکچین قرارداد هوشمند خود با ادغام سخنان Chainlink و پل Ethereum است.