Vesta Equity و Algorand روح جدیدی را به توکن سازی واقعی etate می بخشند – مجموعه

Vesta Equity و Algorand روح جدیدی را به توکن سازی واقعی etate می بخشند

 بازار جهانی سهام Vesta Equity بلاکچین Algorand را برای راه اندازی خدمات جدید توکن سازی املاک و مستغلات انتخاب کرده است ، یک صنعت با دهه های قبل را مختل کرده و این امکان را برای صاحبان خانه فراهم کرده است که سهام خود را به دارایی های دیجیتال تبدیل کنند.

تحت مشارکت جدید ، وستا از الگوراند استفاده خواهد کرد تا بیشتر طرفین زیادی را که در دارایی مسکن سنتی و فضای وام در خانه شرکت می کنند ، از بین ببرد. با حذف واسطه های گران قیمت Vesta از روند کار ، فناوری Algorand به شما امکان می دهد تمام داده ها به راحتی در دسترس و تأیید شوند.

بازار جدید صاحبان خانه را قادر می سازد ارزش سهام خانه خود را به دارایی های دیجیتال تبدیل کرده و درصدی از آن را بدون افزایش سود یا نیاز به فروش کامل ، به سرمایه گذاران معتبر بفروشند.

مایکل کارپنتیه ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Vest Equity گفت:

"ما به یک جامعه بدهکار تبدیل شده ایم ، اما این سفر برای ایجاد آینده ای مرفه تر برای همه باید تغییر کند. در وستا ، ما معتقدیم استفاده از فناوری های مناسب جواب می دهد. "

W. Sean Ford ، مدیر عامل شرکت Algorand ، گفت که شرکت وی و Vesta Equity از نظر فناوری بلاکچین و نقش آن در ایجاد فرصت های بیشتر برای سرمایه گذاران املاک و مستغلات دیدگاه مشترک دارند. او توضیح داد:

"با گسترش فرصت ها برای صاحبان خانه و همچنین سرمایه گذاران ، Vesta Equity در صف مقدم ایجاد فرصت های جدید و بازار با دسترسی بیشتر از طریق گردهم آوردن شرکت کنندگان از طریق فناوری Algorand است."

رمزگذاری املاک و مستغلات یکی از جذاب ترین موارد استفاده برای بلاکچین است ، اما تاکنون ، این فناوری در بخش مورد استفاده قرار نگرفته است. کمبود اشتهای نهادی و مشکلات موجود در لیست های رمزهای امنیتی ، مانع رشد این فضای امیدوارکننده شده است. قرار بود پلت فرم رمز امنیتی tZero Overstock.com مشکل اخیر را برطرف کند ، اما خروج چشمگیر مدیر عامل شرکت پاتریک بیرن در سال 2019 این پروژه را بدون هیچ شتابی رها کرده است.

با این وجود ، در ظاهر ، فناوری بلاکچین نوید بسیاری برای صاحبان دارایی و سرمایه گذاران می دهد. صاحبان صندوق می توانند با علامت گذاری در املاک و مستغلات سرمایه خود را بسیار کارآمدتر جذب کنند. در همین حال ، سرمایه گذاران دسترسی کمتری به املاک و مستغلات خصوصی دریافت می کنند.

شاید یکی از چالش برانگیزترین ویژگی های توکن سازی املاک و مستغلات پیامدهای نظارتی باشد. با تقسیم دارایی به قطعات کوچکتر و ارزان تر ، ناشران صندوق می توانند با پیشنهاد جدید خود وارد حوزه ارزش گذاری شوند. در این صورت ، این امر آنها را زیر نظر کمیسیون بورس و اوراق بهادار یا SEC قرار می دهد.

در مورد اوراق بهادار ، او توضیح می دهد که "قابلیت برنامه ریزی توکن تمایز مهمی را نسبت به اوراق بهادار سنتی ایجاد می کند ، از این رو قوانین تجاری می توانند به عنوان منطقی استفاده شوند که فرآیندهای مربوط به معامله را خودکار می کند"

وی همچنین توضیح داد که پیشنهادات صاحبان خانه وستا "احتمالاً تحت مقررات D SEC" قرار می گیرد که معافیت هایی را ارائه می دهد که در غیر این صورت برای اوراق بهادار سنتی لازم است.

او ادامه داد:

"در هنگام راه اندازی ، ما همچنین می توانیم پیشنهاد را فقط در دسترس سرمایه گذاران معتبر در محدوده بازار خودمان قرار دهیم. چارچوب مورد نظر ما با SEC همچنین امکان تجارت پس از فروش در بازار ما را فراهم می کند. "

مدیر عامل شرکت وستا ، مایکل کارپنتیه ، به Cointelegraph می گوید که ، با ثبت سهم سهام املاک و مستغلات ، شرکت وی "حقوق مالی مرتبط با دارایی سنتی و واقعی را به نشانه ای تبدیل می کند که می تواند به صورت دیجیتالی معامله شود و از مزایایی مانند نقدینگی ، سرعت معامله و شفافیت."